Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Вчені пов'язали захоплення порно з проблемами у відносинах

14.03.2023 — Юмор
Вчені пов'язали захоплення порно з проблемами у відносинах

Вчені з Університету Бригама Янга (США) вивчили вплив порнографії на відносини між парами та дійшли висновку, що контент для дорослих шкідливий як для чоловіків, так і для жінок. Результати дослідження опубліковані у журналі Journal of Sex Research.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У дослідженні брали участь понад 3500 осіб, які перебувають у серйозних стосунках. Їх попросили відверто відповісти на запитання про своє ставлення до порно, а також рівень задоволеності відносинами.

Аналіз результатів виявив зв'язок між переглядом порно та задоволеністю від романтичних відносин, а також їх стабільністю. Причому якість відносин страждала навіть у тих, хто захоплювався порно помірковано. Але чим більше хтось із пари захоплювався роликами для дорослих, тим очевиднішими були проблеми.

Також з'ясувалося, що найбільше від такого дозвілля страждають релігійні чоловіки. Вчені вважають, що через почуття невідповідності своїм моральним переконанням.

Отримані результати мають важливе значення, оскільки до цього дослідження порнографії та її впливу на відносини були темою, за якою вчені та інші експерти рідко приходили до єдиної думки.

Хоча результати дослідження говорять лише про наявність зв'язку між інтересом до порнографії та здоров'ям відносин, в опублікованій на сайті інституту статті автори говорять про порно як фактор ризику для відносин.

На думку Брайана Уіллоубі, співавтора публікації та професора Університету Бригама Янга, порнографічний контент може мати більш серйозний негативний вплив на якість відносин, ніж інші фактори.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Почему у двух хоpоших людей иногда получается плохой секс Психология отношений 0 Мужчина, о котором грезит твоя подруга Гаджеты 0 В Корее изобрели оплодотворитель для женщин в виде руки Гаджеты 0 Идея дня: спиннеры для.. сосков В курсе 0 Уилл Смит в роли Джинна в ремейке "Аладдина" Карьера 0 Традиционные мужские ценности Секс 0 Як пестити жіночі груди Карьера 0 12 типов людей, которым сложно найти хорошую работу Секс 0 Порка и удовольствие: что такое спанкинг Внешность и здоровье 0 Як швидко схуднути без шкоди для здоров'я? Карьера 0 Как возродить из пепла самооценку Звезды 0 Кендал Дженнер, Дженні з Blackpink та Алекса Демі у кампейні Calvin Klein Психология отношений 0 Почему мужчины довольно часто испытывают разочарование после свадьбы В курсе 0 Хоакін Фенікс в трейлері фільму «Бо боїться» Секс 0 5 вещей, которые возбуждают женщин быстрее всего Психология отношений 0 Почему лучше быть одиноким, чем с неподходящим человеком Внешность и здоровье 0 Лечение проблем с потенцией может быть недорогим: дженерики Виагра в Украине Секс 0 10 заповедей современного секса MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL Карьера 0 7 якостей людей, які роблять тебе нещасним
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.