Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Вчені пов'язали захоплення порно з проблемами у відносинах

14.03.2023 — Юмор
Вчені пов'язали захоплення порно з проблемами у відносинах

Вчені з Університету Бригама Янга (США) вивчили вплив порнографії на відносини між парами та дійшли висновку, що контент для дорослих шкідливий як для чоловіків, так і для жінок. Результати дослідження опубліковані у журналі Journal of Sex Research.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У дослідженні брали участь понад 3500 осіб, які перебувають у серйозних стосунках. Їх попросили відверто відповісти на запитання про своє ставлення до порно, а також рівень задоволеності відносинами.

Аналіз результатів виявив зв'язок між переглядом порно та задоволеністю від романтичних відносин, а також їх стабільністю. Причому якість відносин страждала навіть у тих, хто захоплювався порно помірковано. Але чим більше хтось із пари захоплювався роликами для дорослих, тим очевиднішими були проблеми.

Також з'ясувалося, що найбільше від такого дозвілля страждають релігійні чоловіки. Вчені вважають, що через почуття невідповідності своїм моральним переконанням.

Отримані результати мають важливе значення, оскільки до цього дослідження порнографії та її впливу на відносини були темою, за якою вчені та інші експерти рідко приходили до єдиної думки.

Хоча результати дослідження говорять лише про наявність зв'язку між інтересом до порнографії та здоров'ям відносин, в опублікованій на сайті інституту статті автори говорять про порно як фактор ризику для відносин.

На думку Брайана Уіллоубі, співавтора публікації та професора Університету Бригама Янга, порнографічний контент може мати більш серйозний негативний вплив на якість відносин, ніж інші фактори.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 "Во все тяжкие" станет фильмом Карьера 0 Вещи, в которых окружающие разбираются лучше, чем ты Психология отношений 0 Теория разумного пофигизма, или 13 правил счастья в семейной жизни Карьера 0 9 самых глупых поступков, которые ты совершаешь каждый день В курсе 0 Райан Гослинг, Харрисон Форд и Джаред Лето в новом видео «Бегущий по лезвию… Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма В курсе 0 Ники Минаж и Ферги представили провокационный клип Секс 0 Для любви нужен как минимум треугольник: кто такие даблсексуалы Звезды 0 Меган Фокс для Frederick's of Hollywood (снова) Юмор 0 Названо самое худшее художественное описание секса года Карьера 0 7 наивных утверждений о работе, в которые мы хотим верить В курсе 0 Агента 007 сыграет женщина В курсе 0 Том Круз снялся в сиквеле "Лучшего стрелка" Внешность и здоровье 0 4 способа, как алкоголь может испортить праздники MC Like 0 День 30: новая девушка Леонардо Ди Каприо для LOVE Magazine MC Like 0 Кейт Аптон для Sports Illustrated 2018 В курсе 0 Гэри Олдмен и Арми Хаммер в триллере "Кризис" В курсе 0 Появился сайт, который определяет, нормальны вы или не очень (по мнению… MC Like 0 Роскошная Вита Сидоркина для Sports Illustrated Swimsuit 2018 Юмор 0 6 сцен из фильмов, возбуждающих женщин сильнее, чем любое порно
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.