Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Вчені пов'язали захоплення порно з проблемами у відносинах

14.03.2023 — Юмор
Вчені пов'язали захоплення порно з проблемами у відносинах

Вчені з Університету Бригама Янга (США) вивчили вплив порнографії на відносини між парами та дійшли висновку, що контент для дорослих шкідливий як для чоловіків, так і для жінок. Результати дослідження опубліковані у журналі Journal of Sex Research.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У дослідженні брали участь понад 3500 осіб, які перебувають у серйозних стосунках. Їх попросили відверто відповісти на запитання про своє ставлення до порно, а також рівень задоволеності відносинами.

Аналіз результатів виявив зв'язок між переглядом порно та задоволеністю від романтичних відносин, а також їх стабільністю. Причому якість відносин страждала навіть у тих, хто захоплювався порно помірковано. Але чим більше хтось із пари захоплювався роликами для дорослих, тим очевиднішими були проблеми.

Також з'ясувалося, що найбільше від такого дозвілля страждають релігійні чоловіки. Вчені вважають, що через почуття невідповідності своїм моральним переконанням.

Отримані результати мають важливе значення, оскільки до цього дослідження порнографії та її впливу на відносини були темою, за якою вчені та інші експерти рідко приходили до єдиної думки.

Хоча результати дослідження говорять лише про наявність зв'язку між інтересом до порнографії та здоров'ям відносин, в опублікованій на сайті інституту статті автори говорять про порно як фактор ризику для відносин.

На думку Брайана Уіллоубі, співавтора публікації та професора Університету Бригама Янга, порнографічний контент може мати більш серйозний негативний вплив на якість відносин, ніж інші фактори.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Софи Тернер и Дженнифер Лоуренс в трейлере фильма "Люди Икс: Темный Феникс" MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL Звезды 0 День седьмой: Рита Ора для журнала LOVE Юмор 0 Вопросы, которых она ждет от тебя на первом свидании Автомобили 0 Автомобілі BMW зможуть змінювати колір кузова за бажанням власника В курсе 0 В Японии разработали дисплей, который передает вкус показываемой на нем еды Карьера 0 Дії, через які ти створюєш зайву драму у своєму житті MC Like 0 Victoria's Secret показали коллекцию ко Дню святого Валентина Карьера 0 9 страхів, через які ти залишаєшся нещасним Секс 0 #говоритженщина: какие мужчины привлекают звезд (по их собственным словам) Вокруг света 0 12 случаев, доказывающих, что миром правит ирония Автомобили 0 7 причин твоей ненависти за рулем Внешность и здоровье 0 8 причин, почему пиво полезно для тебя Карьера 0 6 признаков, что ты "липкий" человек в общении Юмор 0 #говоритмужчина: кому я всем обязан? Девушкам! Карьера 0 7 мелочей, которые создают тебе плохой имидж Карьера 0 Диванный эпидемиолог и человек, которому скучно дома. Типы людей по отношению к… Вокруг света 0 10 признаков, что тебе пора в отпуск Психология отношений 0 10 женских привычек, которые раздражают мужчин MC Like 0 Эмили Ратажковски представила новую коллекцию белья
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.