Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зрозуміти, що ти привабливий чоловік в очах оточуючих

14.03.2023 — Юмор
Як зрозуміти, що ти привабливий чоловік в очах оточуючих

Ми, чоловіки, дуже обділені компліментами. Саме тому і виникають жарти на кшталт «мою зачіску похвалили 10 років тому, не змінюю її досі».

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Все тому, що суспільство сприймає компліменти на адресу чоловіків як щось непотрібне, ніби приємні слова можуть нас розбалувати.

Через це, а також з багатьох інших причин, більшість чоловіків вважають себе непривабливими, хоча це не так.

Ось кілька ознак, що ти привабливий чоловік в очах оточуючих, але не здогадуєшся про це, адже всі довкола мовчать.

 

Жінки піднімають брову побачивши тебе

Фахівці з міміки вважають, що люди, якщо справа стосується бажання приховати емоції, найгірше контролюють верхню частину голови, особливо очі, брови та лоб.

По цих частинах можна визначити, коли людина дійсно радий тебе бачити, а коли вона лише натягує класичну посмішку «продавця».

Щоб зрозуміти, чи ти привабливий для дівчат, просто подивися, як на тебе реагує їхня міміка. Посмішка з піднятою бровою є природною реакцією, яка говорить про дружелюбність та симпатію до іншої людини.

Крім того, несвідомо, дівчина може робити щось на зразок знаменитого дакфейсу, але не в тій гіпертрофованій формі, яку демонструють на фотографіях у соцмережах.

Ще більш інтимний момент - це легке стиснення губ, яке може говорити про потяг до тебе як до чоловіка.

 

Люди цінують твою думку вище за інших

Якщо людина неприємна або нейтральна, до її думки навряд чи прислухатимуться, навіть якщо вона просуває важливі ідеї. Інша справа – приваблива людина.

Дослідження показують, що люди, які викликають симпатію у оточуючих, набувають більше можливостей проявити себе і заробляють на кілька відсотків вище, ніж власники середньостатистичних якостей.

Це стає можливим хоча б тому, що до їхньої думки на ті чи інші ситуації дослухаються.

Причому така увага стосується не лише протилежної статі. Люди, яких вважають привабливими, однаково можуть впливати і на чоловіків, і на жінок.

 

Навколишні намагаються більше, щоб тобі допомогти

Якщо ти помічаєш, що інші люди намагаються більше над твоїми проханнями, незалежно від ситуації, швидше за все вони вважають тебе привабливим і гідним витраченого часу.

Погодься, навряд чи багато хто кинеться допомагати в запалі робочого запалу людині, яка їм неприємна.

Більше того, привабливі люди можуть отримувати допомогу навіть у тих випадках, коли їхній провал був би вигідним тим, хто надає підтримку. Все тому, що помічники на підсвідомому рівні хочуть викликати взаємну симпатію і роблять для цього більше, ніж просять.

Крім того, виникає когнітивне спотворення, коли привабливість асоціюється у оточуючих із оспівуваними в суспільстві якостями, такими як доброта, чесність, дружелюбність і таке інше.

 

Співрозмовники хочуть більше дізнатися про тебе

Якщо людина нам неприємна, все, чого ми хочемо, — це швидше відійти, щоб більше з нею не взаємодіяти. Нудні люди так само не викликають у нас ентузіазму у спілкуванні. Інша річ — привабливі особи, з якими хочеться спілкуватися більше.

Одна з головних ознак твоєї привабливості — це спонтанність запитань від співрозмовника та велика кількість слів на абстрактні теми.

Людина, якій ти симпатична, намагатиметься дізнатися про тебе більше, причому не тільки від тебе, а й від інших людей, знайомих з тобою особисто.

Крім того, симпатичній людині дають більше свободи у втручанні в особистий простір співрозмовника фразами на кшталт «питай, що хочеш» або «не соромся спитати, я не ображусь» і так далі.

Тому якщо люди долають тебе безліччю питань, які здаються хаотичними, не зли на них. Можливо, вони відчувають до тебе симпатію і хочуть захопити якнайбільше твоєї уваги.

 

Люди стають дружелюбнішими поруч з тобою

Це дуже легко помітити, якщо ти та інші люди перебуваєте в обстановці, яка не сприяє емоційному розслабленню або навіть викликає стрес.

Якщо оточуючі навіть у такій атмосфері виявляють до тебе більшу дружелюбність, ніж до інших, і навіть усміхаються, знай, вони вважають тебе привабливим.

Вчені вважають, що коли ми бачимо симпатичну нам людину, в мозок надходить дофамін, гормон радості. Цей процес подібний до того, якби людина побачила щось приємне на зразок гарного пейзажу.

При цьому несвідомо він може почати трохи посміхатися, що буде помітно не тільки по піднятих куточках рота, але і по блиску в очах.

 

Співрозмовники сміються з твоїх жартів

Навіть якщо жарти не надто смішні, люди будуть сміятися з них, коли ти привабливий у їхніх очах. І, навпаки, навіть найсмішніший анекдот чи мем, продемонстрований непривабливою людиною, викличе максимум посмішку, а скоріше, навіть обурення.

Це відбувається рівно з тієї ж причини, чому оточуючі демонструють дружелюбність поряд з тобою.

Побачивши привабливу людину, співрозмовники відчуватимуть приплив гормонів щастя, тоді як неприємна особистість викличе сплеск гормонів стресу через тривожність.

 

Оточуючі заперечують твою невпевненість у собі

Кожен із нас має комплекси з приводу своєї зовнішності, характеру та інших особливостей, які роблять будь-яку людину унікальною.

Якщо хтось озвучує свої комплекси вголос, зазвичай їх спростовують, але дуже мляво, якщо йдеться про середньостатистичну людину.

Інша справа – приваблива особистість. Коли ти, будучи привабливим в очах оточуючих, міркуєш про свої комплекси, вони можуть бути здивовані твоїми словами і без удавання спростовуватимуть і навіть засуджуватиме твої погляди на себе.

Якщо неприємна або нейтральна людина чутиме у відповідях на вислови про власні комплекси фальшиві заперечення, то приваблива особистість може зіткнутися з відкритою протидією сказаному, ніби він говорив про співрозмовника, а не про себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Маколей Калкин в трейлере комедии "Ченджлэнд" Гаджеты 0 Вещь дня: щетка, которая чистит зубы за 20 секунд Внешность и здоровье 0 Vans выпустил коллаборацию с художником и серфером Уэйдом Гудоллом Юмор 0 #говоритмужчина: лайфхак для споров с девушкой Карьера 0 6 способов начать разговор с кем угодно Психология отношений 0 7 общих привычек, которые, на самом деле, разрушают ваши отношения Секс 0 Отрезвляющие советы от австралийских порноактеров Юмор 0 15 причин никогда не жениться Юмор 0 Как "сливаться" со свиданий, чтобы никого не обидеть Психология отношений 0 7 эгоистичных действий, которые ты считаешь нормальными В курсе 0 Ученый снял фильм, сюжет которого меняют зрители Гаджеты 0 Вещь дня: защитный костюм, в котором можно заниматься сексом Звезды 0 Меган Фокс в виде гигантского монстра в рекламе Lotus В курсе 0 Iron Maiden выпустит собственный бренд пива Юмор 0 Девушки, с которыми у тебя вряд ли что-то получится Карьера 0 7 признаков нездоровой атмосферы на работе Карьера 0 А ты, часом, не лидер? Как усилить свою харизму: советы и подсказки Юмор 0 Комплименты, которые не понравятся подруге Вокруг света 0 6 направлений для горнолыжного отдыха в 2018-м MC Like 0 Бьянка Балти для рекламной кампании Yamamay
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.