Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 види компліментів, які не можна говорити жінкам

15.03.2023 — Юмор
4 види компліментів, які не можна говорити жінкам

Перша ознака закоханості – бажання говорити людині приємні речі. Про те, як він виглядає, як добре йому виходить водити машину або варити суп. Але є випадки, коли краще мовчати, аніж говорити.

Комплімент – це завжди акт визнання. Коли ти вимовляєш "Ти дуже цікава людина" або "Тобі нереально йде ця стрижка", ти кажеш про те, що саме тебе захоплює в людині, за що ти визнаєш її, чим вона виділяється з натовпу.

Саме тому компліменти зазвичай спричиняють теплу реакцію. Однак іноді справа може бути навпаки.


Компліменти-порівняння

Не треба порівнювати її з твоєю мамою, бабусею, подругою чи колишньою. Навіть із нею самої не треба порівнювати («Зараз ти набагато стрункіша, ніж була, коли ми познайомилися», «Ти сьогодні чудово виглядаєш»).

Дівчата відразу чують непотрібний підтекст у таких формулюваннях і роблять неприємні для тебе висновки. Можливо, доведеться довго пояснювати, що ти насправді мав на увазі.

Наприклад, заява «Твій борщ прямо як у мами» змусить дівчину болісно розмірковувати про те, що ще вона робить не так, як твоя ідеальна мати. Можливо, варто почати гладити шкарпетки або завести пакет із пакетами, щоб відповідати?

Фрази в дусі «Ти набагато розумніші, ніж моя колишня» можуть змусити замислитися: чому ти так часто згадуєш про свою екс-подругу і чому лише в негативному ключі? І скільки в цьому поваги до тієї, що колись була твоєю обраницею?

 

Образливі компліменти

Завжди сумно, коли людина мислить стереотипно, ейджистською та сексистською, подвійно — коли вона намагається завернути свої переконання в комплімент. На смак все це як ті дивні цукерки з першого фільму про Гаррі Поттера.

«Для жінки ти непогано ведеш», «Ти чудово виглядаєш для своїх тридцяти п'яти», «Це найкраща ідея, що тобі колись приходила», «Ти дуже дотепна для дівчини», «Непогано для дівчини», «У тебе класне почуття гумору для жінки», «Ти дуже добре в цьому розумієшся для твого віку».

Всі ці компліменти відштовхуються від негативних стереотипів щодо фізичних та інтелектуальних можливостей жінок і точно не можуть сподобатися.

 

Чергові компліменти

Деякі фрази, які чоловіки говорять жінкам, давно перетворилися на спільні місця та сприймаються як чергові, банальні та пафосні. Іноді вони навіть зчитуються як сарказм, через те, що звучать аж надто побито.

Це, наприклад, "Ваш тато випадково не садівник?", "Вашій мамі зять не потрібен?", "Виглядиш на всі сто!" або «У вас гарні очі» (повір, у 90% випадків дівчина подумає, що мова точно не про очі і ти мав на увазі щось зовсім інше).

 

Компліменти, що знецінюють

"Це було добре, але ти можеш краще (але минулого разу мені сподобалося більше)" - класика жанру. І не має значення, про що йдеться — про її нову картину, статтю чи пиріжки.

І хоча той, хто говорить, часто намагається таким чином підбадьорити іншу людину, проте це звучить так, ніби знецінює весь пройдений шлях.

Іноді навіть не важливо, що саме ти кажеш, важливіше як. Чи щиро це звучить, чи посміхаєшся ти при цьому, чи дивишся у вічі, чи є іронічна інтонація?

Жінка, як сенсор, зчитує емоції та ставлення до неї. Вона легко прочитає між рядками щире захоплення, навіть якщо сам комплімент сформульований не зовсім вдало.

І навпаки, жінка запросто помітить лестощі та штучну похвалу, навіть якщо саме словосполучення буде ідеальним з погляду звучання.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Это официально: шоу Victoria's Secret в этом году не будет Юмор 0 Как и почему женщины изменяют статусным красавцам с самыми затрапезными… Внешность и здоровье 0 Playboy и Pleasures представили летнюю коллекцию MC Like 0 Робін Холцен для рекламної кампанії білизни Sommer Swim Карьера 0 Как быть уверенным в себе на деловой встрече Секс 0 Ученые: найдена связь между изменой и оральным сексом Внешность и здоровье 0 Будь всегда на высоте (поговорим об эректильной дисфункции) В курсе 0 Саша Лусс в трейлере фильма Люка Бессона "Анна" Звезды 0 "Ангелы" Кэндис Свэйнпоул и Марта Хант для 25 Magazine В курсе 0 Marvel выпустила первый тизер фильма «Тор: Любовь и гром» Внешность и здоровье 0 15 трендов красоты из истории, которые сейчас выглядят странно Секс 0 7 лучших поз для орального секса В курсе 0 Джонни Депп и Джуд Лоу в финальном трейлере "Фантастических тварей" Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах Звезды 0 Емілі Ратаковські для відвертої рекламної кампанії Inamorata Звезды 0 Рози Хантингтон-Уайтли в нижнем белье для Rosie for Autograph В курсе 0 Том Круз в трейлере "Миссия невыполнима: Последствия" В курсе 0 Джаред Лето в трейлере фильма «Морбиус» по комиксам Marvel Вокруг света 0 Отель V8, кровати в котором сделаны из настоящих автомобилей MC Like 0 Мисс Вселенная Оливия Калпо в каталоге SI Swimsuit 2020
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.