Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

4 види компліментів, які не можна говорити жінкам

15.03.2023 — Юмор
4 види компліментів, які не можна говорити жінкам

Перша ознака закоханості – бажання говорити людині приємні речі. Про те, як він виглядає, як добре йому виходить водити машину або варити суп. Але є випадки, коли краще мовчати, аніж говорити.

Комплімент – це завжди акт визнання. Коли ти вимовляєш "Ти дуже цікава людина" або "Тобі нереально йде ця стрижка", ти кажеш про те, що саме тебе захоплює в людині, за що ти визнаєш її, чим вона виділяється з натовпу.

Саме тому компліменти зазвичай спричиняють теплу реакцію. Однак іноді справа може бути навпаки.


Компліменти-порівняння

Не треба порівнювати її з твоєю мамою, бабусею, подругою чи колишньою. Навіть із нею самої не треба порівнювати («Зараз ти набагато стрункіша, ніж була, коли ми познайомилися», «Ти сьогодні чудово виглядаєш»).

Дівчата відразу чують непотрібний підтекст у таких формулюваннях і роблять неприємні для тебе висновки. Можливо, доведеться довго пояснювати, що ти насправді мав на увазі.

Наприклад, заява «Твій борщ прямо як у мами» змусить дівчину болісно розмірковувати про те, що ще вона робить не так, як твоя ідеальна мати. Можливо, варто почати гладити шкарпетки або завести пакет із пакетами, щоб відповідати?

Фрази в дусі «Ти набагато розумніші, ніж моя колишня» можуть змусити замислитися: чому ти так часто згадуєш про свою екс-подругу і чому лише в негативному ключі? І скільки в цьому поваги до тієї, що колись була твоєю обраницею?

 

Образливі компліменти

Завжди сумно, коли людина мислить стереотипно, ейджистською та сексистською, подвійно — коли вона намагається завернути свої переконання в комплімент. На смак все це як ті дивні цукерки з першого фільму про Гаррі Поттера.

«Для жінки ти непогано ведеш», «Ти чудово виглядаєш для своїх тридцяти п'яти», «Це найкраща ідея, що тобі колись приходила», «Ти дуже дотепна для дівчини», «Непогано для дівчини», «У тебе класне почуття гумору для жінки», «Ти дуже добре в цьому розумієшся для твого віку».

Всі ці компліменти відштовхуються від негативних стереотипів щодо фізичних та інтелектуальних можливостей жінок і точно не можуть сподобатися.

 

Чергові компліменти

Деякі фрази, які чоловіки говорять жінкам, давно перетворилися на спільні місця та сприймаються як чергові, банальні та пафосні. Іноді вони навіть зчитуються як сарказм, через те, що звучать аж надто побито.

Це, наприклад, "Ваш тато випадково не садівник?", "Вашій мамі зять не потрібен?", "Виглядиш на всі сто!" або «У вас гарні очі» (повір, у 90% випадків дівчина подумає, що мова точно не про очі і ти мав на увазі щось зовсім інше).

 

Компліменти, що знецінюють

"Це було добре, але ти можеш краще (але минулого разу мені сподобалося більше)" - класика жанру. І не має значення, про що йдеться — про її нову картину, статтю чи пиріжки.

І хоча той, хто говорить, часто намагається таким чином підбадьорити іншу людину, проте це звучить так, ніби знецінює весь пройдений шлях.

Іноді навіть не важливо, що саме ти кажеш, важливіше як. Чи щиро це звучить, чи посміхаєшся ти при цьому, чи дивишся у вічі, чи є іронічна інтонація?

Жінка, як сенсор, зчитує емоції та ставлення до неї. Вона легко прочитає між рядками щире захоплення, навіть якщо сам комплімент сформульований не зовсім вдало.

І навпаки, жінка запросто помітить лестощі та штучну похвалу, навіть якщо саме словосполучення буде ідеальним з погляду звучання.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Французский бренд создал кроссовки из яблочной кожуры Внешность и здоровье 0 Tyler, the Creator выпустил самую необычную модель Converse В курсе 0 Финальный трейлер "Черной вдовы" Юмор 0 9 тактичных способов показать девушке, что у тебя с ней все несерьезно Карьера 0 Законы выживания в суровом мужском коллективе В курсе 0 Apple впервые за 10 лет выпустила игру Юмор 0 Как убрать квартиру за час до приезда девушки Юмор 0 25 бронебойных советов по ухаживанию Юмор 0 Девушки, с которыми у тебя вряд ли что-то получится Секс 0 Как заниматься сексом в отпуске? Юмор 0 Как понять, что вы на свидании, а не на дружеской встрече Звезды 0 Лілі-Роуз Депп знялася топлес для обкладинки журналу i-D Секс 0 #говоритженщина: чем глубже, тем лучше? Секс 0 Как предпочитают заканчивать половой акт женщины и как мужчины Юмор 0 10 универсальных поздравлений с 8 Марта всем видам женщин Внешность и здоровье 0 Википедия начала выпускать одежду В курсе 0 Новый трейлер сериала "Противостояние" по роману Стивена Кинга Карьера 0 Как быстро завоевать авторитет на новой работе В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Флэш» Карьера 0 9 ошибок в жизни, которые ты должен допустить, чтобы укрепить свой характер
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.