ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Які вітаміни містяться у горілці?

25.12.2023 — Внешность и здоровье
Які вітаміни містяться у горілці?

Людині, що не п'є питання, може здатися абсурдним, проте з наукового погляду все не так однозначно. І вітаміни у горілці найчастіше присутні!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як ми всі з дитинства знаємо, горілка складається із спирту-ректифікату та води питної виправленої. У ректифікаті вітамінів бути не може, а їх концентрацією у воді ми готові знехтувати. Але ж це не все!

У переважну більшість горілок для пом'якшення смаку щось додають. Найчастіше – цукор. Так ось, у цукрі є вітамін B2. Мало? Поїхали далі. Нежадібні виробники замість цукру використовують мед, а він містить усі вітаміни групи В, а також К, Е, С та провітамін А. Причому концентрація їх у меді дуже висока.

Але це ще не все. Іноді на заводах для поліпшення смаку додають у горілку аскорбінову кислоту, адже це вітамін С.

Ну і, нарешті, янтарна кислота. Вона теж рідко зустрічається у складі горілки. Це хоч і не вітамін, але штука дуже корисна. І від похмілля, і для травлення, і для краси шкіри.

Зрозуміло, що концентрації всіх цих корисних організму речовин у горілці невелика. Тож наш народ і п'є її літрами! Але ви таки вживайте наш національний напій відповідально. А от якщо хтось почне дорікати законній чарці після трудового дня, відразу переходьте до перерахування вітамінів, що містяться в горілці.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Ученые: для чего наряжаются женщины? Психология отношений 0 Почему мужчины терпят нелюбимых жен? Внешность и здоровье 0 PUMA та BAIT присвятили кросівки фільму «Флеш» Карьера 0 9 слов, которые мешают тебе грамотно изъясняться Внешность и здоровье 0 Converse представили обновленную версию культовых военных ботинок Карьера 0 Как вести себя в уличной драке Карьера 0 О чем жалеют мужчины? В курсе 0 Tinder назвал 10 самых популярных женских имен Карьера 0 7 причин, почему умение ничего не делать - это полезный навык Автомобили 0 10 речей, за якими ми сумуємо у сучасних автомобілях Внешность и здоровье 0 Правда ли, что кока-кола разъедает желудок Юмор 0 8 поводов заподозрить бабу в измене В курсе 0 Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти В курсе 0 Тоби Магуайр сыграет Чарли Чаплина в фильме «Вавилон» Карьера 0 9 действий, из-за которых ты выглядишь глупым в глазах окружающих Секс 0 Доказано: хорошие парни чаще занимаются сексом, чем плохие MC Like 0 Роми Стрейд и ее идеальное тело в рекламе Solid & Striped Карьера 0 4 установки, що заважають добре заробляти В курсе 0 У звезд PornHub можно будет заказать видеовалентинку в День всех влюбленных Звезды 0 Летиция Каста, Джиджи Хадид и другие для откровенного календаря Pirelli
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.