Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 навичок, які можуть продовжити життя на 20 років

28.07.2023 — Внешность и здоровье
8 навичок, які можуть продовжити життя на 20 років

Нове дослідження показало, що люди можуть жити значно довше, внісши лише незначні зміни до своїх звичок. І це є актуальним навіть якщо почати діяти вже зрілому віці. Про це пише The Guardian.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Дослідження ґрунтується на даних анкет та медичних карток, зібраних у період з 2011 по 2019 рік. Записи охопили понад 700 000 людей віком від 40 до 99 років. Нгуен та її колеги проаналізували дані, щоб визначити, які фактори способу життя пов'язані зі збільшенням її тривалості.

Було виділено 8 факторів:

  • Їжте добре.
  • Уникайте цигарок.
  • Добре висипайтеся.
  • Будьте фізично активними.
  • Справляйтеся зі стресом.
  • Вживайте менше алкоголю.
  • Звільніться від опіоїдної залежності.
  • Дотримуйтесь позитивних соціальних стосунків.

«Чоловіки та жінки, які наслідували всі вісім терапевтичних звичок, могли збільшити очікувану тривалість життя на 23,7 або 22,6 року відповідно у віці 40 років у порівнянні з тими, хто не змінював спосіб життя», — пишуть автори дослідження.

Вчені додали, що найбільш згубними звичками виявилися вживання наркотиків та куріння. У людей із цими факторами способу життя ризик смерті протягом періоду дослідження був на 30-45% вищим. А стрес, надмірне вживання алкоголю, поганий сон та харчування збільшували ризики на 20%.

Наглядовий характер цього дослідження означає, що робота не може довести причинно-наслідковий зв'язок між виявленими факторами та відмінностями у тривалості життя. Це лише кореляція, але досить цікава розуміння важливості здорового життя, додали дослідники.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 2 Как происходит возбуждение у мужчины и женщины В курсе 0 Х'ю Джекман у трейлері фільму «Син» Юмор 0 10 маленьких мужских слабостей, которые умиляют женщин Звезды 0 День четвертый: Кендалл Дженнер для LOVE Magazine Внешность и здоровье 0 adidas выпустит коллекцию кроссовок по мотивам "Игры престолов" Секс 0 ТОП-5 ошибок защищенного секса Внешность и здоровье 0 Чим небезпечна довга ерекція і від чого вона може бути Карьера 0 8 вещей, на которые бедные тратятся, а богатые - нет Секс 0 5 мужских ошибок в сексе Юмор 0 1O способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов В курсе 0 Эмма Стоун и Вуди Харрельсон в трейлере "Добро пожаловать в Zомбилэнд 2" Юмор 0 Як поводитися чоловікові, якщо він знає, що його друг зраджує дружині В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в тизере сериала "Патрик Мелроуз" В курсе 0 Первый трейлер "Соло: Звездные войны. Истории" Внешность и здоровье 0 Nike випустили кросівки з пивним відкривачем В курсе 0 Первый трейлер нового фильма Вуди Аллена "Фестиваль Рифкина" Карьера 0 4 якості, в яких усі люди однакові Карьера 0 Ученые: представители каких профессий чаще разводятся Внешность и здоровье 0 Во имя здоровья, науки и экологии: положительные свойства алкоголя Карьера 0 12 вещей, из-за которых ты часто чувствуешь себя уставшим
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.