Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 навичок, які можуть продовжити життя на 20 років

28.07.2023 — Внешность и здоровье
8 навичок, які можуть продовжити життя на 20 років

Нове дослідження показало, що люди можуть жити значно довше, внісши лише незначні зміни до своїх звичок. І це є актуальним навіть якщо почати діяти вже зрілому віці. Про це пише The Guardian.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Дослідження ґрунтується на даних анкет та медичних карток, зібраних у період з 2011 по 2019 рік. Записи охопили понад 700 000 людей віком від 40 до 99 років. Нгуен та її колеги проаналізували дані, щоб визначити, які фактори способу життя пов'язані зі збільшенням її тривалості.

Було виділено 8 факторів:

  • Їжте добре.
  • Уникайте цигарок.
  • Добре висипайтеся.
  • Будьте фізично активними.
  • Справляйтеся зі стресом.
  • Вживайте менше алкоголю.
  • Звільніться від опіоїдної залежності.
  • Дотримуйтесь позитивних соціальних стосунків.

«Чоловіки та жінки, які наслідували всі вісім терапевтичних звичок, могли збільшити очікувану тривалість життя на 23,7 або 22,6 року відповідно у віці 40 років у порівнянні з тими, хто не змінював спосіб життя», — пишуть автори дослідження.

Вчені додали, що найбільш згубними звичками виявилися вживання наркотиків та куріння. У людей із цими факторами способу життя ризик смерті протягом періоду дослідження був на 30-45% вищим. А стрес, надмірне вживання алкоголю, поганий сон та харчування збільшували ризики на 20%.

Наглядовий характер цього дослідження означає, що робота не може довести причинно-наслідковий зв'язок між виявленими факторами та відмінностями у тривалості життя. Це лише кореляція, але досить цікава розуміння важливості здорового життя, додали дослідники.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Самые опасные сочетания алкоголя В курсе 0 Джеймс Франко в сериале "Двойка" о порноиндустрии 70-80-х годов MC Like 0 Incanto представляет новую весеннюю коллекцию В курсе 0 Тімоті Шаламе, Гав'єр Бардем та інші на перших кадрах «Дюна-2» Внешность и здоровье 0 Джона Хилл и Фаррелл Уильямс в новом ролике adidas Звезды 0 Кендіс Сванепул в новій рекламній кампанії купальників Tropic of C MC Like 0 Алексис Рэн для августовской обложки MAXIM В курсе 0 Netflix показали первый трейлер "Путь: Во все тяжкие. Фильм" Автомобили 0 Ford придумал раскладные солнечные панели для электромобилей В курсе 0 Финальный трейлер "Мстители: Война бесконечности" Автомобили 0 Daimler перетворив вантажівку на робоче місце на колесах Психология отношений 0 Токсичная феминность: женщины, остановитесь! Секс 0 Куда, как, зачем: мужское пособие по женскому оргазму Юмор 0 11 женских приемов, чтобы отбить тебя у конкурентки MC Like 0 Стефані Мандіч для рекламної кампанії купальників Blackbough Swim Lifestyle 0 Что делать, если вы попали в потасовку в баре В курсе 0 Тимоти Шаламе на новых кадрах фильма "Дюна" MC Like 0 Сара Сампайо для рекламної кампанії купальників Bikini Lovers Психология отношений 0 Ученые: для чего наряжаются женщины? Карьера 0 6 ознак того, що ти боїшся серйозних розмов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.