Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Розрядка на швидкість: як не поставити антирекорд

27.07.2023 — Секс
Розрядка на швидкість: як не поставити антирекорд

Є низка дисциплін, у яких швидше — не означає краще. І одна з них це, звичайно, секс. Проблема передчасного фіналу актуальна для багатьох чоловіків. Не будемо питати, чи стосується вона і вас теж, просто розповімо, як це можна виправити.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!


Що відбувається?

Що-що ... У тому-то і справа, що нічого не відбувається або відбувається прикро швидко. Передчасна розрядка - це незручна ситуація, коли еякуляція настає вже за мінімального порушення. Це може статися як на початку статевого акту, так і зовсім до нього.

Погодьтеся, така швидкість, швидше за все, викличе питання чи почуття незадоволення у партнерки... Крім того, вона провокує можливий розвиток комплексів у чоловіка, що може призводити до повторення епізодів, перетворюючи разову проблему на замкнуте коло.

Є й хороші новини: найчастіше причини передчасної розрядки є абсолютно фізіологічними. Хронічні навантаження, як фізичні, так і психоемоційні, складності на роботі, надмірне захоплення «важкими» видами спорту або навіть тривала помірність — все це може призводити до прикрих результатів.

На щастя, вирішення проблеми потребує лише невеликої уваги до свого організму. Звісно, якщо ситуація має регулярний характер, ми рекомендуємо порадитись із фахівцем. Але якщо чоловіче здоров'я виявиться гаразд, вирішити проблему самостійно цілком реально!


Що робити?

Велике питання людства, наступне відразу після «Хто винен?» (З ним ми розібралися в попередньому розділі). Розповідаємо покроковий алгоритм дій:

Переглянути спосіб життя. Так-так, ЗОЖ, що набив оскому, буде тут як ніколи доречний. Важливо, щоб організм навчився регулювати процеси збудження та гальмування в центральній нервовій системі, мав рівний гормональний та психоемоційний фон.

Для цього потрібно дозувати всі типи навантажень, добре висипатись, повноцінно харчуватися, чергувати режим праці та відпочинку… Зрештою, плюнути на ідею маскулінності та освоїти відповідні техніки релаксації: медитацію, йогу чи споглядальні практики.

Регулярно займатись сексом. Зненацька, так? Однак саме наявність стабільної практики сприяє нормальній роботі статевої системи і часом вирішує проблему передчасної розрядки саме собою. Є й зворотна залежність: тривала помірність може провокувати схильність до швидкого фіналу.

Знижувати рівень свого збудження. Це можна робити за допомогою різних прийомів:

  • думати про щось абстрактне в процесі прелюдії (головне, не дуже явно, щоб не образити цим партнерку);
  • пробувати різні пози, що знижують контакт найчутливішої частини пеніса з тілом партнерки;
  • використовувати презервативи з нанесенням спеціальних речовин, що допомагають знизити чутливість та продовжити час статевого акту;
  • практикувати різні види фізичних навантажень або вдаватися до мастурбації до близькості з партнеркою - це допомагає продовжувати тривалість наступного статевого акту.
Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Секса не будет: почему женщины не дают без «отношений» В курсе 0 Новый трейлер «Вечные» от Marvel Психология отношений 0 7 уроков, которые можно извлечь из плохих отношений В курсе 0 Lego представила копію Ейфелевої вежі заввишки 1,5 метра Секс 0 Ученые: эротические фантазии улучшают сексуальную жизнь Психология отношений 1 Как жить, если любимая женщина истеричная сука В курсе 0 Трейлер сериала "Охотник за разумом" Дэвида Финчера Психология отношений 0 Як аналізувати досвід минулих відносин, щоб не повторювати свої помилки Карьера 0 9 выражений, которыми ты сможешь блеснуть в любой компании Внешность и здоровье 0 Как пить в одиночестве и при этом не выглядеть жалко Юмор 0 Что говорит о тебе место, выбранное для первого свидания Внешность и здоровье 0 Adidas и "Южный Парк" выпустят кроссовки Карьера 0 10 признаков того, что дружба исчерпала себя В курсе 0 Новый трейлер сериала "Дракула" Автомобили 0 BMW рассекретила обновленную "пятерку" Психология отношений 1 Как понять женщину и не сойти с ума Карьера 0 5 способів знайти заняття, в якому ти дійсно хороший Карьера 0 15 выражений, истинное значение которых ты не знаешь В курсе 0 Вышел новый трейлер "Джона Уика-3" Автомобили 0 BMW представила самый мощный автомобиль в своей истории
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.