Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Які питання варто поставити дівчині, яка нещодавно розлучилася з іншим хлопцем?

06.02.2023 — Психология отношений
Які питання варто поставити дівчині, яка нещодавно розлучилася з іншим хлопцем?

Це важливо, щоб зрозуміти, чи є в неї почуття до колишнього, що конкретно її злило, а що тішило, і таке інше.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Так ти не припустишся тих же помилок, які роблять мільйони хлопців по всьому світу.

 

Як давно вона самотня

Це нейтральне питання можна назвати маркером адекватності. Якщо дівчина відповідає на нього спокійно, швидше за все вона нормальна.

Якщо вона починає включати агресію, зокрема і пасивну, варто задуматися.

Так, можливо, вона нещодавно вийшла з хворобливих стосунків, але різка негативна реакція з фразами на кшталт «яка різниця» покаже, що вона тобі не довіряє або не бачить тебе у своєму майбутньому і не хоче ділитися такою інформацією.

 

Чому вони розлучилися

Це питання краще ставити після попереднього, якщо ти не натрапив на негативну реакцію. Відповідь на нього допоможе зрозуміти, чи варто тобі розвивати спілкування або звести його до мінімуму.

Так, наприклад, вкрай негативне ставлення разом із ненормативною лексикою на адресу колишнього може стати одним із перших «дзвінків».

Чи справедливе таке ставлення? Чи вона так само реагуватиме на твої дії в майбутньому? Чи не опинишся ти на його місці? Інша річ, якщо вона адекватно говорить про причину і не опускається до матюки чи образ на адресу колишнього чоловіка.

Ну а вміння визнати свої помилки взагалі говорить про те, що тобі, як мінімум, не варто відступати в спробах завоювати її увагу.

 

Як вона ставиться до свого колишнього

Важливе питання, яке багато хлопців ігнорують. Або ж, коли вони чують, що дівчина неприязно відгукується про колишнє, одразу заспокоюються. Насправді ти маєш загострити на цьому увагу.

Зрозуміло, не варто прямо запитувати: Ти відчуваєш щось до нього? Краще зробити це завуальовано так, щоб це було правильно вбудоване в бесіду. При цьому важливо не так те, що каже дівчина, а як вона виглядає в той момент.

За її реакцією на твоє запитання можна визначити, чи справді вона вже забула про нього, чи залишилися вони просто друзями, чи вона все ще відчуває до нього почуття.

 

Дала б вона ще один шанс колишньому

Таке питання ставлять ще до початку залицянь, наприклад, коли хлопець і дівчина просто спілкуються і йдеться про колишні. У такий момент ти можеш прояснити для себе, чи стоять старання щодо завоювання її серця зусиль.

Якщо дівчина категорично відкидає таку ймовірність і по ній видно, що вона щиро говорить — це твій шанс.

Якщо вона сумнівається чи навіть допускає ймовірність повернення до колишнього — тобі навряд чи щось світить.

Цілком можливо, що вона одна з тих дівчат, які схиблені на своїх колишніх і довгий час після розлучення не втрачають надії повернути все на свої кола.

 

Чи намагалися вони врятувати свої відносини

Знаючи про її ставлення до колишнього, можна обережно поцікавитися в неї на тему спроб врятувати відносини від краху.

Чи робила вона щось, щоб запобігти негативному результату? Чи робив те саме її колишній?

Якщо вона робила ці спроби порівняно недавно, краще не напирати на неї, адже, ймовірно, вона досі відчуває до нього симпатію або залежна від нього.

Інша справа, якщо ці спроби були давно або вони взагалі не робилися. Тоді можна діяти далі.

 

Що спочатку привабило її в колишніх хлопцях

Питання можна поставити м'якше, наприклад, запитавши: Що тобі подобається в чоловіках?

Так ти, начебто, і не лізеш у її особисте життя, але й водночас можеш виявити тип особистості, який їй до вподоби.

Будь-яка адекватна дівчина розповість як про фізичні, так і про психічні якості на кшталт легкої небритості, сорочках, сміливості або про щось інше.

Причому, якщо питання було поставлено під час бесіди, вона навряд чи зможе збрехати так, що ти цього не помітиш. Як використати цю інформацію?

По-перше, ти зможеш визначити, чи маєш шанси стати кимось більшим, ніж другом. По-друге, ти зможеш внести у свій образ деякі зміни, які підкреслять твою особистість і при цьому викличуть у дівчини симпатію до тебе.

 

Що найнеприємніше робили колишні хлопці

У випадку з цим питанням все набагато простіше, ніж з усіма попередніми, просто тому, що більшість із нас любить скаржитися чи говорити про негатив.

Її колишній розкидав шкарпетки по всій квартирі чи ревнував її до кожного хлопця? Вона радо поділиться цією інформацією.

Головне, щоб тема не стосувалася чогось інтимного. Не намагайся випитувати в неї такі подробиці, щоб не злякати.

Якщо дівчина тобі дійсно подобається, думаємо, ти перебореш своє его і змусиш себе змінитись заради неї. Будь впевнений, вона зробить те саме, якщо відчуває до тебе аналогічні почуття.

 

Чому вона навчилася після розриву з колишнім

Адекватною людиною, можна визначити по тому, як вона вміє робити висновки.

Вона розуміє, що спіткнулася в певних місцях і їй не треба було зв'язуватися з ненадійною людиною? Та це просто діамант серед гори мотлоху. Тримайся за неї, такі люди вже рідкість. Вона настає на одні й ті ж граблі раз на раз?

Варто міцно замислитися, а чи не буде з тобою так само. Головне, щоб вона зробила правильні висновки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти Внешность и здоровье 0 Худшие способы боpьбы с импотенцией в истоpии человечества Психология отношений 0 Как стать лучшим любовником в ее жизни (сказав всего одну фразу) Карьера 0 14 признаков, что ты мальчик, а не мужчина Секс 0 «Пьяный» секс: самые распространенные мифы и правда Юмор 0 Женщина-кошка Внешность и здоровье 0 Секс против болезней: 5 доказательств превосходства интима над таблетками Звезды 0 Рианна снялась в новом весеннем кампейне белья Savage x Fenty Карьера 0 Почему взрослым так трудно заводить друзей и поддерживать старые связи В курсе 0 «Автомобильный Shazam»: создали приложение, определяющее автомобили по внешнему… Внешность и здоровье 0 Converse и Comme des Garcons Play показали новую модель кед с красной подошвой В курсе 0 Вышел трейлер второго "Дэдпула" В курсе 0 Netflix создали коллекцию марихуаны Секс 0 10 фактов о сексе, которые ты уже не сможешь забыть Карьера 0 Ученые: красивые и харизматичные, забудьте о карьере и готовьтесь к увольнению! Внешность и здоровье 0 Vans представил новые кеды из экологичных материалов Внешность и здоровье 0 Puma выпустил вторую коллекцию Re.Gen из переработанных материалов В курсе 0 Coca-Cola впервые выпустила алкогольный напиток Секс 0 Женская нагота, феминизм и художники: где грань между искусством и эротикой Юмор 0 10 фраз женатых друзей, которые могут вывести из себя кого угодно
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.