ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як говорити з дівчиною про гроші без сварок та зайвої напруги

11.01.2024 — Психология отношений
Як говорити з дівчиною про гроші без сварок та зайвої напруги

Часто саме фінансове питання стає каменем спотикання і приводом для сварок у стосунках. Але й не говорити про гроші не можна.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На щастя, є кілька способів розмовляти з дівчиною про фінанси без скандалів та зайвої напруги.

 

Висловлюй свої фінансові очікування відкрито та заздалегідь

Обговорення фінансових питань на ранніх етапах відносин має вирішальне значення. Адже завжди краще бути на крок попереду і запобігати виникненню проблем, ніж у розпачі кидатися їх вирішувати.

До того ж нерідко саме під час конфліктів щодо грошей приймаються неправильні фінансові рішення, оскільки емоції можуть затьмарити критичне мислення та раціональний погляд на речі.

Варто заздалегідь говорити з дівчиною про свої фінансові очікування, слухати її позицію та аналізувати, чи зможете дійти компромісу та угоди у цьому питанні.

 

Будь чесний, розповідаючи про свій досвід

Важливо відкрито говорити про фінансові звички, кредитні заборгованості та витрати, які чекають у майбутньому. Саме чесність у таких питаннях допомагає уникнути образ, сварок та розчарувань. Пояснимо чому важливо ділитися своїм фінансовим досвідом.

Наприклад, твоя дівчина могла вирости в сім'ї, де не вистачало грошей для задоволення бажань і потреб. Через це у неї міг сформуватися страх перед витрачанням грошей, а також бажання постійно економити та поповнювати «заначку на чорний день».

Ти, у свою чергу, міг вирости в умовах повної фінансової безпеки і не відчуваєш стресу, коли доводиться витрачати гроші, а ще можеш у цьому питанні піти на ризик.

Якщо ви, маючи такі різні погляди, не обговорюєте фінансові моменти, у стосунках може настати розлад. А ось відкрита розмова допоможе цього уникнути.

 

Розкажи їй про свою мету

Тонкий спосіб привернути увагу дівчини до теми фінансів - поділитися з нею своєю грошовою метою.

Наприклад, розповісти їй, що взявся за прибутковий і складний проект для того, щоб змінити автомобіль на новий, або що відкладаєш гроші на відпустку своєї мрії.

Можливо, після твоїх слів їй захочеться підтримати розмову і розповісти про власні фінансові цілі, способи економії, звички, можливості.

 

Виявляй цікавість, а не засуджуй

Вступай у розмову не з метою переконати дівчину у своїй правоті, а з бажанням дізнатися щось важливе. Цікавість убереже від марних сварок та висловлювань на кшталт «Ну, поясни, чому ти завжди…», які ніколи не ведуть до співпраці.

Починай пропозиції з фраз «Для мене це важливо», «Я хотів би…». А також запитуй: «Можеш мені пояснити, чому ти так вважаєш, тому що я хочу тебе зрозуміти».

Коли намагаєшся зрозуміти дівчину, легше дійти компромісу. Ти також можеш дізнатися, які твої звички змушують її відчути себе спантеличеною або засмученою.

Грамотна взаємодія без засудження один одного допомагає вам навчатися та працювати над проблемами разом, а не переходити в режим атаки.

 

Розставляй фінансові кордони

У вас із дівчиною можуть бути різні думки та переконання, які потрібно поважати. Тому варто поговорити про ваші фінансові кордони.

Наприклад, ти можеш відзначити, що не готовий підтримувати модель витрат, при якій витрати перевищують ваші можливості, або заганяти себе в кредит через необхідне щось придбати, а не з термінової необхідності.

Говорячи про особисті межі, зосереджуйтесь на глобальних проблемах, як у наведеному прикладі, а не на дрібницях.

Так ви зможете уникнути засудження та непотрібної критики, але при цьому окресліть один одному межі дозволеного і того, що ви ніколи не зазнаєте.

 

Став з дівчиною загальні цілі

Важливо не тільки говорити дівчині про свої фінансові цілі, але й виявляти, чого ви обидва прагнутимете, особливо якщо у вас серйозні стосунки. Спільні фінансові цілі є показником зацікавленості та піклування один про одного.

Наприклад, ви можете разом намагатися дотримуватися здорових фінансових звичок, розробляти фінансовий план, який влаштує вас обох.

Саме такі питання і варто торкатися розмов про фінанси, щоб вони приносили користь і не оберталися суцільним конфліктом.

 

Вибирай підходящий час для розмови

Навряд чи вдасться вибудувати спокійний діалог, якщо порушити тему про фінанси після стресового та напруженого робочого дня.

Тому важливо правильно вибирати час для розмови. Найкраще заводити розмову про гроші у вихідні, коли ви з дівчиною виспалися і почуваєтеся спокійно.

Важливо подбати і про навколишнє оточення: воно має бути спокійним, щоб нічого не відволікало від обговорення важливих питань.

 

Задавай питання, які починаються із фрази «А що, якщо…»

Коли йдеться про гроші, зовсім не обов'язково обговорювати ситуації зі свого життя. Можеш поставити запитання, яке починається із фрази «А що, якщо…», щоб дізнатися про позицію дівчини про важливі речі.

Наприклад, уточни, що буде, якби вона виграла в лотерею велику суму грошей або їй довелося б вибирати між великим доходом і складною роботою або легкою працею, але середнім заробітком.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как не стать тем парнем, который всех бесит Карьера 0 "А навар-то остается!", или 17 правил, которые помогут начинающему… Карьера 0 10 способів, які допоможуть тобі перестати турбуватися через дрібниці Секс 0 Как испортить секс В курсе 0 Джейк Джилленхол в першому трейлері фільму «Перекладач» Гая Річі Психология отношений 0 Как не превратиться из мужчины в тряпку Юмор 0 Как пройти все ее проверки Звезды 0 Зої Кравіц у зйомці для грудневого US GQ Звезды 0 Фото дня: Кайли Дженнер в новой сексуальной фотосессии В курсе 0 Софи Тернер и Джеймс МакЭвой в первом трейлере "Люди Икс: Темный феникс" Звезды 0 Емілі Ратаковські для відвертої зйомки Vogue Australia В курсе 0 Джонни Депп и Роберт Паттинсон в трейлере "В ожидании варваров" Звезды 0 Кайли Дженнер выпустила календарь в свою честь Психология отношений 0 Чего на самом деле хочет женщина Карьера 0 7 удовольствий, которых нас лишила современная жизнь Гаджеты 0 Вещь дня: будильник, который сам приготовит вам кофе MC Like 0 Новая рождественская кампания Agent Provocateur Звезды 1 Рейтинг самых сексуальных обложек глянца Психология отношений 0 Помилки, які ти допускаєш, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах Секс 0 7 диаграмм о сексе, которые тебя изумят
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.