Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як аналізувати досвід минулих відносин, щоб не повторювати свої помилки

09.08.2023 — Психология отношений
Як аналізувати досвід минулих відносин, щоб не повторювати свої помилки

Якщо у тебе не вдається вибудовувати здорові та комфортні стосунки, значить, ти не навчився аналізувати свій минулий досвід. Це необхідно робити не для того, щоб позначити винного і зняти з себе відповідальність за скоєні помилки, а щоб отримати цінні уроки і в майбутньому не повторювати своїх помилок.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо ти не аналізуватимеш свій попередній досвід, ти ризикуєш раз-по-раз розчаровуватися у власному виборі і оступатися в одних і тих же ситуаціях.

Твій особистий досвід, яким би болючим він не був, навчить тебе бути кращим. Він переважить будь-які оповідання оточуючих, приклади, які ти бачиш у кіно чи читаєш у книгах психологів.

Твій досвід – це величезний ресурс, який потрібно використовувати для зростання та розвитку і в жодному разі не намагатися знецінити його.

Сьогодні розповідаємо тобі, як правильно аналізувати досвід минулих стосунків, щоб уникнути повторення своїх помилок.

 

Навчися брати на себе відповідальність за свій вибір

Те, що колись ти вступив у стосунки зі своєю теперішньою дівчиною, – це результат твого власного рішення. Ти зважив усі “за” та “проти” і вважав, що тобі необхідно створити з нею пару.

Тож не знімай із себе відповідальності за свій вибір – без твоєї згоди стосунки навряд чи змогли б розпочатися.

Так, згодом твоє рішення могло викликати в тебе суперечливі почуття, розчарувати тебе і показати, що ти помилився. Але здебільшого це – твоя проблема.

Ти міг поспішити з висновками, переплутати свої очікування з реальним станом речей, довгий час заплющувати очі на те, що тебе не влаштовувало, або сподіватися, що ти змиришся з вадами дівчини.

Вміння брати на себе відповідальність за свій вибір у стосунках заважає тобі поставити себе у позицію жертви та зняти з себе провину за невдалий досвід. Навіть якщо твої минулі стосунки припинилися через тебе та твої дії, це не знімає з тебе відповідальності.

Якщо ти навчишся сприймати будь-яку взаємодію між двома дорослими людьми як результат їхнього спільного вирішення, тобі стане набагато простіше аналізувати свій досвід і не допускати повторення своїх помилок у майбутньому.

 

Перестань вишукувати недоліки у минулому партнері

Найлегше після невдалих відносин впасти у постійний пошук недоліків партнера. Таким чином ти вкотре переконаєшся, що ти не винен у негативному результаті.

Але щоб проаналізувати, що насправді пішло не так, як і не допустити повторення цих помилок у майбутньому, тобі треба перестати вишукувати недоліки своєї колишньої дівчини.

Це не тільки ніяк не змінить ситуацію, що склалася, але ще й завадить тобі об'єктивно розглянути те, що сталося між вами двома. Натомість краще націлься на аналіз ситуації загалом.

Не потрібно шукати причини негативних подій у своєму партнері, краще поміркувати над тим, які ваші дії могли привести до такого результату. Розглядай причинно-наслідкові зв'язки, щоб чітко простежити, як тобі не варто чинити в майбутньому.

 

Аналізуй не лише погане, а й гарне

Коли стосунки припиняються, особливо не на позитивній ноті, перше, що ти бачиш, – це негатив.

Однак із будь-яких стосунків можна отримати також і позитивні уроки. Їх буде чимало, якщо ти змусиш себе розглядати не лише невдачі та розчарування, а й щасливі моменти, які ви пережили разом.

Іноді якраз позитивний досвід має значно більше значення, ніж весь негатив, який ти так само винесеш із стосунків.

Ти можеш виділити певні стратегії поведінки, здобути важливі інсайти, осмислити цінні уроки, щоб враховувати все це у майбутньому. Це допоможе тобі зростати та розвиватися далі.

 

Фіксуй свої вчинки у стосунки

Щоб повністю засвоїти урок, тобі необхідно перестати звинувачувати дівчину у всьому, що сталося. Напевно у стосунках ти теж припустився чимало помилок.

Тобі важливо не зациклюватися тільки на пошуку провин партнера і звернути увагу на те, що робив ти сам.

Може виявитися, що більшості неприємних ситуацій ти міг уникнути, якби сам не поспішав з висновками, не виявляв надмірну емоційність, ставився трохи шанобливіше до дівчини чи самого себе.

Дуже корисно фіксувати свої вчинки у минулих стосунках. Це дасть тобі можливість переглянути стратегію поведінки та виявити її основні недоліки, щоб у майбутньому не повторювати своїх помилок. Тільки постарайся бути якомога об'єктивнішим і не намагатися виправдати свої дії.

 

Вияви установки, які заважають тобі побудувати здорові стосунки

Проаналізуй, які установки заважають тобі будувати здорові стосунки з дівчатами. Самих установок може бути безліч - це і твоя звичка заздалегідь налаштовувати себе на негативний результат, і різні стереотипи щодо жінок, і прагнення зробити твої стосунки схожими на стосунки батьків.

Тобі потрібно викинути з голови переконання, які не відповідають реальному стану речей. А якщо ні, то будь-які твої стосунки будуть заздалегідь приречені на провал. Причому це стосується навіть стосунків із дівчиною, яка тобі справді підходить.

Найкраще, якщо ти випишеш та проаналізуєш весь список своїх негативних установок. Щоб оскаржити стійкі переконання, тобі доведеться провести велику роботу над собою та своїм мисленням.

Почати найкраще з пошуку спростування цих установок. Знайди приклади відносин, у яких все складається по-іншому, і постарайся розглянути якнайбільше таких ситуацій.

Ти маєш дійти висновку, що стосунки бувають різними і залежать від того, якими їх хочуть бачити обидва партнери.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Volkswagen представил новый бюджетный кроссовер Секс 0 Как стать хорошим любовником: 5 советов от женщин Автомобили 0 Прекрасные европейские автомобили, испорченные одной деталью Внешность и здоровье 0 Есть вещи важнее шести кубиков пресса Внешность и здоровье 0 adidas выпустил защитные маски из переработанных материалов Звезды 0 Роузи Хантингтон-Уайтли обнажилась для обложки ELLE Психология отношений 0 Реально ли найти достойную жену после 30 Секс 0 «Пьяный» секс: самые распространенные мифы и правда Секс 0 11 видов женских оргазмов (большинство из которых реально вызвать) Внешность и здоровье 0 5 пpизнаков того, что ты здоров (даже если тебе самому так не кажется) Звезды 0 Кайли Дженнер показала формы в соблазнительной фотосессии S Moda Психология отношений 0 Ученые: сериалы укрепляют отношения Юмор 0 "Я толстая!" или идеальный женский капкан Карьера 0 Життя без мети: ознаки, що вказують на те, що ти просто існуєш Карьера 0 13 мыслей-ловушек, делающих нас беднее В курсе 0 Шварценеггер в комедии "За что мы убьем Гюнтера" Внешность и здоровье 0 12 действий, которыми можно наслаждаться только в старости В курсе 0 Борьба монстров в трейлере фильма "Годзилла: Король монстров" Карьера 0 7 ознак, що ти ставиш занадто маленькі цілі Юмор 0 Как понять, что вы на свидании, а не на дружеской встрече
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.