ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Постійні та мінливі речі, які ми оцінюємо невірно

04.01.2024 — Карьера
Постійні та мінливі речі, які ми оцінюємо невірно

Мінливі речі в моменті здаються найважливішими, хоча зазвичай такими не є. Постійні, навпаки, недооцінюються і залишаються поза увагою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Невірно розставлені пріоритети можуть не виявлятися роками, поки твоя увага зайнята чимось, поки попереду видно хоча б обриси якоїсь мети.

Краще б їй там і залишатися, десь на горизонті, але варто втратити мету на увазі, як починаєш оглядатися на всі боки. Наче втратив щось важливе, але сам не зрозумієш, що саме. Начебто все на місці, все, як раніше.

Так воно і є, річ у тому, що загубилася сама людина, а не її речі, і дивитися треба не на всі боки, а на себе, у дзеркало.

 

Успіхи та невдачі проходять

Кожен із нас пережив кілька невдач або ганебних ситуацій, які в момент звершення здавалися кінцем світу. Подальше життя вже було безглуздим, не підлягало ремонту, але, незважаючи ні на що, тривало.

Поступово фатальна невдача згладжувалася, затиралася в пам'яті і навіть стала приводом для самоіронії. Ось це трансформація сприйняття від смерті подібної помилки до смішного жарту.

Схожий механізм діє і по відношенню до успіхів. Тільки їхнє значення спочатку знижується в очах оточуючих, і добре, якщо людина це помічає.

В іншому випадку він ризикує назавжди застрягти у славному минулому, яке зазвичай зовсім не таке велике, як хочеться думати.

Насправді кому яка справа до того, чого ти досяг 5-10 років тому, будучи ще дитиною чи підлітком? Чи ці досягнення все ще мають вплив на життя, швидше, залишаються найпростішим приводом для гордості.

Рідкісна невдача або успіх залишають слід назавжди, це має бути щось дійсно глобальне, що перевернула світосприйняття.

В інших випадках вони лише спонукають до подальших дій чи бездіяльності. Втім, і без них життя складається з цих елементів, а стимулом може послужити будь-що, від бажання отримати новий смартфон до почуття комфорту в існуючому положенні.

 

Друзі та знайомі проходять

У життя альтернативна математика, чим ми молодші, тим більше у нас друзів. У школі так цілий клас, а то і вся паралель складалася з друзів, як мінімум з товаришів.

До 20 років щонайменше 90% їх пропадають назавжди. Починається новий етап, в одних це навчання у вищому навчальному закладі, в інших перша робота.

В обох випадках формується нове коло спілкування. Тепер ми вибираємо трохи ретельніше і готові прийняти у друзі далеко не кожного охочого.

Ще через 10 років і від цієї збірної майже нічого не залишиться, виявиться, що пов'язувало вас зовсім небагато. Власне, сама робота чи навчання і більше нічого. Коли зник спільний інтерес, розсипалося й нове коло спілкування.

До 30-35 у тебе залишиться лише кілька людей, яких ти зможеш назвати друзями, і це якщо поталанить. Видно ви будете набагато рідше, ніж колись, адже у всіх вже давно своє життя, сім'я, робота та кредити.

Одні поїдуть до іншого міста, інші опиняться у становищі вічно зайнятих. Ось і виходить, що друзі начебто все ще є, але постійно поза зоною доступу.

 

Робота та цілі проходять

Незважаючи на те, що напрям роботи та цілі в житті рідко збігаються, мають вони й загальний момент. Те й інше буде переглянуто неодноразово.

Ти точно якось зміниш роботу, а твої цілі трансформуватимуться під натиском реальності. Можна згадати, що здавалося найважливішим 5-10 років тому, зараз це сприймається як дитячі мрії чи інфантильні хотілки.

Не дивно, адже й вік відповідав цим цілям. Тільки вік і надалі мінятиме тебе, твої погляди на життя на гідне і засуджене.

Через наступні 5-10 років бажання і цілі тебе нинішнього так само перетворяться на щось дитяче, можливо, красиве і романтичне, але таке нереалістичне.

 

Особисті захоплення постійні

Твоя індивідуальність складається не з брендів і бірок, не з татуювань і квітів улюблених клубів, навіть не з автомобіля та квартири, а з інтересів та захоплень.

Ці захоплення та відповідні навички їм залишаться з тобою назавжди. Для прикладу підійде улюблений предмет у школі, адже ти і сьогодні розумієшся на ньому краще, ніж багато оточуючих.

Це незважаючи на повну відсутність практики та уваги до підвищення кваліфікації. Просто є закладена колись на особистому інтересі база, яку легко можна укласти додаткові матеріали.

Тут уже більше питання бажання, а чи не здібності. Щось, у чому ти був гарний раніше, може забути, поступившись своїм блиском сірою повсякденною.

Однак воно ніколи не піде повністю і повернеться у той момент, коли сам захочеш. Потрібен вільний час, додаток певних зусиль, і ти знову займаєшся улюбленою справою, в якій непоганий вже давно.

 

Спогади постійні

Людина отримує спогади одного разу і може користуватися ними все життя. Це не просто фігура мови, деякі з них можуть принести і цілком відчутний результат.

На підставі спогадів може бути написано книгу або сценарій для фільму. Спогади бувають настільки яскравими, емоційними та сильними, що спонукають свого власника до дій.

Іноді ніби готовий все віддати, з усім розлучитися, аби пережити подібні відчуття знову. Не завжди, але й не так рідко це можливо.

Довірившись життя, що несе без огляду, ми не знаходимо часу на головне питання: про що згадуватимемо в старості? Коли багато речей стануть недоступними, інші вже небажані.

 

Рух людини по життю постійно

Якщо застряг по життю і здається, ніби стоїш на місці, май на увазі: це тільки здається, життя тебе обманює.

Хочеш того чи ні, помічаєш чи ігноруєш, але вона на повному ходу мчить до свого фінішу, до неминучої смерті.

Це відбувається щодня, доки стоїш у пробці або сидиш на роботі. Це ж відбувається щоночі, коли спиш чи дивишся якийсь серіал.

У будь-яку погоду та будь-яку пору року, незалежно від твого настрою, цей рух продовжується. Тобі ж залишається байдуже спостерігати чи брати активну участь. Фінал у всіх один, але результат сильно відрізняється.

Оцінять і зважать кожного, ті, кого знайдуть дуже легкими, будуть викреслені назавжди із загальної історії та пам'яті окремих людей так, ніби вони ніколи не існували.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Провокационная съемка Ирины Шейк для журнала HIGHStyle Юмор 0 #говоритмужчина: лайфхак для споров с девушкой Вокруг света 0 В Италии появились приюты, где помогают выжить разведённым мужчинам Юмор 0 7 причин, почему мы так любим Новый год Карьера 0 Що робити, якщо після корпоративу дуже соромно Карьера 0 Что отвечать на собеседовании, когда просят рассказать о себе Секс 0 Как избежать продолжения случайной связи? В курсе 0 Новый трейлер хоррор-сериала "Касл-Рок" по Стивену Кингу Звезды 0 Ким Кардашьян и ее белые стринги в откровенной фотосессии Секс 0 Секс и фэйлы Вокруг света 0 5 типов отвратительных людей на пляжах В курсе 0 Обзор популярных сетей суши ресторанов г. Днепр Карьера 0 Почему иногда полезно быть мудаком Юмор 0 12 реальных историй о самых идиотских в мире свиданиях Гаджеты 0 7 идиотских изобретений, не доживших, к счастью, до наших дней! В курсе 0 Ученые распечатали суши на 3D-принтере Звезды 0 Рианна в откровенной рекламе нижнего белья Savage x Fenty Секс 0 Загадка женской анатомии Звезды 0 День 31: Карли Клосс в последнем ролике LOVE Magazine Карьера 0 Почему страдает мужик
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.