ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток

26.06.2024 — Карьера
7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток

Напевно, кожна людина, яка досягла 25-річного віку, переконана в тому, що тепер вона точно доросла. Але як це перевірити?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Паспорт не годиться, адже у світі скільки завгодно інфантильних дорослих, чий рівень інтелектуального та емоційного стану застряг у підлітковому стані.

Залишається покладатися на життя, сподіваючись, що воно не проводитиме іспит із зайвою пристрастю, але всяке буває.

Наступні підказки не гарантують хорошу оцінку, але допоможуть уникнути повного провалу.

 

Ти тільки граєш роль дорослого

Ймовірно, це неприємно слухати, але спробуй згадати себе в 18-річному віці.

З одного боку, відкрилося багато можливостей: у магазинах стали продавати алкоголь, можна гуляти хоч всю ніч, влаштуватися на будь-яку роботу офіційно, піти в армію чи продовжити навчання.

До цього додалася й певна відповідальність. Відтепер на тебе поширюються усі статті кримінального кодексу.

Однак, чи був ти реально дорослим у той період? Очевидно, що ні. Ти зробив багато дурних вчинків, а для вирішення складних проблем, як і раніше, звертався до батьків.

Ситуація не дуже змінилася і зараз. Тобі лише здається, що тепер точно подорослішав. Через ті ж 5–8 років дивитимешся на себе 25-річного як на нерозумного підлітка.

Найголовніше, на чому слід зосередитись, – не наламати дров, не зіпсувати майбутнє. Найкращі порадники у цій справі, як правило, твої батьки. 

 

Твоє життя навряд чи кардинально зміниться

Шанси все ще є, але вони зникають.

Справа в тому, що всі грандіозні звершення зазвичай відбуваються до тридцяти років. Щоб переконатись у цьому, достатньо прочитати біографії відомих людей. Звичайно, не всі ці люди стали політиками, чемпіонами, знаменитостями та мільярдерами до тридцяти.

Але база майже завжди закладається у ранній молодості. Трапляється так, що збіг обставин розчищає місце під сонцем, виштовхуючи туди випадкову людину. Однак робити ставку саме на такий результат було б надто наївно.

З іншого боку, у тебе ще багато часу і сил, а що важливіше — зберігається гнучкість. Ти вже не можеш стати будь-ким, але вибір все ще дуже широкий. У тебе є можливість зробити своє життя насиченим і навіть завидним.

 

Високооплачувана робота – це не головне

Якщо бідність має скільки завгодно марного часу, то високооплачувана робота дає багато знецінених грошей. Важливо зберегти здоровий баланс між кар'єрою та особистим життям.

Під особистим життям не слід розуміти саме відносини та створення сім'ї. Це поняття набагато ширше і включає безліч компонентів: хобі, вечірки з друзями, некомерційну діяльність, затребувану душею.

Витративши всі сили та найкращий час на роботі, ти не станеш щасливим, не досягнеш успіху.

Не бійся дивитися на всі боки, шукай себе і свій особливий шлях. Всі гроші світу не здатні компенсувати молодість, проведену в неволі і витрачену на речі, які тобі не цікаві.

 

Бажаючи отримати все й одразу, не отримаєш нічого

Все й одразу можна отримати лише у спадок, та й то не завжди. Велике починається з малого, це справедливо до чого завгодно — від приватного підприємництва до творчості.

Жодна корпорація не стартувала з сотні відділень та тисяч співробітників. Жодний майстер не створив шедевр з першого разу. Твоя схильність поспішати пояснюється почуттям часу.

Наприклад, рік здається неймовірно довгим. Це тому, що ти прожив лише 10–12 років у стані повної усвідомленості. Відрізок бачиться значним, немає часу на те, щоб розмінюватися на дрібниці. Насправді рік – це майже анітрохи.

Просто спробуй згадати всі значущі події зі свого життя за 2023 рік. Набереться не так багато. Іди дрібними кроками, але, набравши впевненості, прискорюйся.

 

Ти знаєш недостатньо багато про світ навколо

Проблема не в тобі. Насправді ніхто не знає про світ достатньо. У найкращому разі людина стає знавцем в одній вузькій сфері. Решта залишається у розряді поверхневих знань. Ніколи не переставай розширювати кругозір.

Для цього потрібно в ручному режимі контролювати свої інформаційні потоки. Видаляй з стрічки новин весь мотлох, адже ти вже майже дорослий.

Займи свою голову чимось вартим уваги. Не бійся проґавити актуальні меми та новини — від них неможливо втекти, навіть якщо дуже постаратися.

 

Твої цілі та погляди зміняться

Твої політичні погляди, цілі та цінність сформувалися нещодавно. Наразі вони трохи зміцніли і протримаються в такому стані якийсь час.

Однак поступово відбуватимуться зміни. Не бійся їх, не відкидай без всебічної оцінки. Стояти на своєму, незважаючи на аргументи та реальність, це не ознака стійкості, а підтвердження дурості.

Навряд чи система координат перевернеться з ніг на голову, але за 10 чи 15 років ти цілком можеш стати іншою людиною.

Більше того, процес не зупиниться. Все тече, все змінюється, а потім вертається на чергове коло. Є суттєва різниця між «перевзуттям» та переосмисленням.

Перше відбувається за короткий термін і зазвичай стимулюється особистою вигодою. Друге має тривалі цикли, обумовлені кутом огляду, що змінюється.

 

Зараз найкращий момент для будь-яких починань

Найгірше, що може зробити молодий чоловік, - це витратити свій час на очікування кращого моменту. Якщо ти здоровий і не маєш зайвих зобов'язань, то краще не буде.

Становище майже повної свободи, зарядженої невичерпною енергією, не триватиме вічно. Швидше, навпаки, пролетить непомітно, буде обмінено на щось найважливіше і бажане.

Найкращий момент ніколи не настає тому, що він розмазаний рівномірним шаром по простору та часу. Потрібна певна частка рішучості, щоб ухопитись за нього.

Поступово навколо тебе накопичаться обставини, що займають увагу, сили, що відволікають. Тоді вже буде не до починань, а найкращим моментом стане час, проведений на дивані.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 1 5 ситуаций, когда откладывать дела полезно В курсе 0 Обзор игр в онлайн казино Body Секс 0 Ученые: назван главный способ получения женского оргазма Карьера 0 Как правильно врать жене/ родне/ боссу Карьера 0 "В это непростое время" и еще 7 фраз, которые всем надоели Внешность и здоровье 0 7 продуктів, які виснажують запаси енергії Психология отношений 0 Есть женщина Вино, есть женщина Пивас за гаражом Карьера 0 9 причин не сперечатися з людьми, які краще за тебе знають, як правильно жити Внешность и здоровье 0 10 переконливих причин мастурбувати частіше Карьера 0 7 профессий из прошлого, по сравнению с которыми твоя работа - просто отдых Звезды 0 Кэндис Свейнпол в соблазнительной фотосессии для своего бренда Tropic Of C Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки В курсе 0 Ники Минаж и Ферги представили провокационный клип Психология отношений 0 Как мужчины не справляются с женщинaми, которые зарабатывают больше Звезды 0 Крістен Стюарт у провокаційній зйомці Rolling Stone Психология отношений 0 Чего хочет твоя девушка (но никогда не попросит) Секс 0 8 признаков подавленной сексуальности Звезды 0 Эмили Ратаковски рекламирует алкоголь в одном купальнике Секс 0 10 советов, которые превратят тебя в постели в техничного романтика В курсе 0 Кит Харингтон в сериале "Порох" (и Лив Тайлер)
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.