Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 науково доведених способів змусити всіх тебе ненавидіти

28.11.2022 — Карьера
7 науково доведених способів змусити всіх тебе ненавидіти

Може здатися, що це не так просто і потребує зусиль. Не хвилюйся, ми полегшимо тобі шлях дорогою загальної ненависті!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Вивішуй багато фотографій у соціальних мережах

Справді багато. Не обмежуйся фотографіями з останньої відпустки, вивіси заразом фотографії з відпусток минулих років. А знаєш що, мабуть, фотогалерея, присвячена тому, як ти вбираєш ялинку, теж не завадить!

Ось побачиш, незабаром кількість лайків скоротиться до прожиткового соціального мінімуму, і лише найвідданіші друзі (тобто ті, які мають тобі грошей) від тебе не відпишуться.

Але будь обережний! Велика кількість фотографій кота може призвести до зворотного ефекту – граду з лайків та підвищення рівня симпатій. Такі зараз часи: коти у пошані.


Нехай у тебе буде дуже багато друзів у соціальних мережах

То хто це в нас хоче додатися? «Нарощування волосся?» Чудово, додаю! А це хто? Двоюрідна сестра внучатої племінниці того хлопця, що напився на торішньому корпоративі та підпалив ялинку вогнегасником? Клас, треба додавати! Ніщо в сучасному світі не викликає такої підозри, як людина, яка має у друзях кілька тисяч користувачів.

Звичайно, ця теза не відноситься до працівників шоу-бізнесу та іменитих письменників. А ось звичайні, пересічні люди з кількістю друзів, які помітно перевищують позначку в 300 осіб, викликають підозру. Як-не-як від екстраверта до психопата один крок.

Але будь обережний! Невелика кількість друзів також викликає підозру. Ну не може бути у звичайної, звичайної людини так мало знайомих! Як-не-як від інтроверта до шизофреніка один крок.


Іскри дружелюбністю і будь послужливим

Усміхнені, готові надання будь-якої послуги люди теж не в пошані у соціуму. Тим більше, що вони спричиняють наш суворий менталітет.

Якщо хочеш, щоб до тебе відразу поставилися з недовірою та неприйняттям, багато посміхайся, без перепочинку пропонуй допомогу та розсипайся в компліментах. Може, тебе навіть поб'ють!

 

Розкажи про себе щось особисте відразу після знайомства

Не соромся своїх дитячих страхів, дорослих захворювань та північних фантазій. Щойно тебе познайомили з людиною, розкажи про них.

Дай людині відчути таке напруження незручності та дискомфорту, якого він не відчував ніколи раніше! Зрештою, ви більше не побачитеся.

Адже новий знайомий зробить усе, щоб уникнути повторної зустрічі з типом, який, вчепившись йому в светр, жадібним пошепки доповідав подробиці свого останнього візиту до психотерапевта.

 

Плазуй

Знаєш відому приказку "Як до себе ставишся, так по життю і підеш"? Гаразд, гаразд, ми її вигадали.

Проте це правда: чим більше людина принижується, плазуна і вказує оточуючим на свої помилки, тим швидше оточуючі починають їй вірити. Якщо ти постійно повторюватимеш «Ой, який я незграбний, навіть не можу застебнути блискавку! Руки-гаки.

Як тільки мене земля носить», то незабаром оточуючі повірять, що ти справді тварюка тремтяча. (Зате можна буде безкарно ходити з розстебнутою ширинкою!)

 

Задавай багато запитань, а сам мовчи

А куди ви їздили у відпустку? Який у вас номер рейсу? А багаж здавали? Посадкових талонів у вас не лишилося? Я б їх сфотографував... Ні-ні просто так.

Якого, кажете, кольору були рушники у номері? Не бійся здатися нав'язливим і неприємним, адже ти цього прагнеш! Задавай стільки запитань, скільки прийде тобі на думку.

Але якщо хтось посміє поставити питання тобі, моментально перекладай тему. Бач, які жваві, захотіли дізнатися про твоє ім'я. Не тут то було!

 

Приховуй свої емоції

Люди схильні імпонувати тим, хто поділяє з ними емоції, чи то сум чи радість.

Так що, якщо в кімнату, на зворушення оточуючих, вбіг кіт у костюмчику панди, постарайся зберігати суворий, непроникний вираз обличчя.

Наче це явище нітрохи не зачепило трепетні струни твоєї душі і не змінило назавжди твоє життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Почему жизнь такая дорогая Карьера 0 Идиотские привычки людей, выросших в бедной семье Вокруг света 0 Самые легендарные и роскошные бордели в истории Карьера 0 На что не стыдно тратить деньги и как заставить себя сделать это Секс 0 Загадка женской анатомии Карьера 0 "Как пить и не выглядеть идиотом": прочтите перед корпоративом Гаджеты 0 Вещь дня: аудиоколонка толщиной с лист бумаги Внешность и здоровье 0 Asos выпустил коллекцию одежды, посвященную "Симпсонам" Звезды 0 Памела Андерсон у відвертій зйомці ELLE Юмор 0 Как быть, если девушка приедет к вам на ночь? Юмор 0 40 вещей, которые нас возбуждают Внешность и здоровье 0 Nike выпустил модель кроссовок в честь элемента таблицы Менделеева Внешность и здоровье 0 Будь всегда на высоте (поговорим об эректильной дисфункции) Секс 0 Подтяни ее по сексу: 6 способов раскрепостить девушку в постели Вокруг света 0 Составлен рейтинг стран счастья В курсе 0 Марк Уолберг и Post Malone в трейлере "Секретных материалов Спенсера" Психология отношений 0 Что есть современный брак и почему это не семья Психология отношений 0 Женщина без комплексов Психология отношений 0 Как отличить женский флирт от элементарной вежливости Секс 0 4 совета, как качественно улучшить мастурбацию
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.