ТОП-10 популярных новостей
Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0 Від вчительки до стюардеси: 15 жіночих костюмів, що більше всього заводять у… 22.03.2023 — Секс — 0 Вчені з'ясували, від яких чоловіків в захваті практично всі жінки 20.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти 20.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

11 ознак того, що тобі ще рано братися за реалізацію своєї мрії

07.11.2022 — Карьера
11 ознак того, що тобі ще рано братися за реалізацію своєї мрії

Усі радять тобі перестати відкладати активні дії і якнайшвидше почати втілювати свої мрії в реальність.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але перш ніж ти ухвалиш це рішення, тобі необхідно об'єктивно оцінити обстановку та власну готовність.

В іншому випадку ти можеш тільки даремно витратити час і сили, не досягши того, що тобі потрібно.

Ось кілька ознак, що краще відкласти роботу над досягненням своєї мрії.

 

Ти не розумієш, який саме результат хочеш отримати

Для того, щоб твоя праця принесла тобі задоволення, ти маєш чітко розуміти, до якого результату хочеш прийти, інакше ти не зрозумієш, що, а головне, навіщо тобі треба робити.

Твої дії не будуть послідовними та взаємопов'язаними. Кожен наступний крок даватиметься тобі з величезним тягарем.

Найкраще почекати з реалізацією своєї мрії, щоб не витрачати час і сили даремно. Після того, як ти визначишся з кінцевою метою, тобі буде легше рухатися вперед.

 

Ти не готовий йти на жертви задля досягнення бажаного

Досягнення бажаної мети – це завжди про готовність терпіти будь-які поневіряння та йти на жертви. Неможливо втілити мрію у реальність, якщо ти не хочеш незручностей.

Прийде коригувати свій розклад, інакше розставляти пріоритети в завданнях, відмовлятися від відпочинку або розваг. Нічого не дається просто так, треба багато працювати.

Якщо ти не готовий до цього, можеш навіть не починати. Все одно твої спроби не приведуть до успіху.

 

Ти не розумієшся на тому, чим збираєшся займатися

Перш ніж починати реалізовувати свою мрію, ти маєш присвятити трохи часу тому, щоб придбати хоча б якісь базові знання та навички. Це не означає, що тобі не можна робити активні дії, поки ти не станеш експертом у вибраній темі.

Межі досконалості не існує, ти можеш рости та розвиватися протягом усього життя.

Але в тебе в голові має бути закладена основа: ти маєш знати, що тобі потрібно робити, як це робити, як уникнути поширених помилок і таке інше.

 

Ти боїшся, що про тебе подумають оточуючі

Навіть якщо ти добре підготовлений і чітко знаєш, чого ти хочеш досягти, це ще не запорука успіху. Перешкодити тобі втілити мрію у реальність може твоя зацикленість на чужій думці.

Навколишні люди рідко говорять щось хороше, особливо коли бачать, як людина працює над тим, що хочеться отримати нею самою.

Заздрість, бажання самоствердитися, песимізм, особиста ворожість – усе це може спричинити негативну оцінку твоїх дій.

Якщо ти не зможеш впоратися з емоціями та змусити себе рухатися далі, незважаючи на чужі слова, втілити мрію в тебе навряд чи вдасться.

 

Ти боїшся підключати до процесу інших людей

Якщо ти – переконаний одинак, боїшся просити допомоги або просто не любиш і не вмієш делегувати, швидше за все, тобі потрібно переглянути своє ставлення до людських ресурсів.

Як би добре ти не був підготовлений і якою б сильною не була твоя мотивація, неможливо впоратися з усім одним.

Може, і можна, якщо сильно постаратися, але ти витратиш у кілька разів більше часу та сил, досягнувши дуже посереднього результату.

Тобі потрібно взяти той факт, що участь інших людей у ​​досягненні твоєї мети – це потреба. І чим швидше ти припиниш уникати цього, тим ближчим буде твій успіх.

 

Ти хочеш бачити результат одразу

На жаль, реалізація мрії – це важкий та досить довгий процес. Тож ти можеш не помічати жодного прогресу кілька тижнів або навіть місяців.

Якщо ти налаштований лише на отримання швидкого результату – на тебе чекає розчарування.

Ти втратиш мотивацію рухатися вперед і закинеш роботу над отриманням бажаного.

 

Ти не готовий змінювати своє життя

Досягнення бажаного – це завжди зміни. Змінюється все: твій спосіб життя, пріоритети, оточення навіть ти сам.

Якщо в процесі реалізації своєї мрії ти відчайдушно тримаєшся за свій старий образ, свої думки, які перестали бути актуальними, за своє минуле – не чекай від себе особливих успіхів.

Навіть невеликі зміни несуть за собою зміни глобальніші, ніж ти можеш собі уявити. І ти маєш бути готовим до цього.

 

Ти не бачиш можливостей

Можливості не повертаються тобі самі собою.

Для того, щоб втілити свою мрію, ти маєш багато і наполегливо працювати – це необхідна умова. Але також тобі потрібно навчитися самостійно помічати можливості чи вибивати їх силою.

Не бачиш жодного способу втілити мрію у життя – отже, ти ще не готовий діяти.

 

Ти заздалегідь думаєш про провал

Звичайно, від невдачі не застрахований ніхто.

Важливо розуміти, що навіть при стовідсотковій залученості до процесу, самовіддачі, готовності приймати серйозні рішення та мотивації ти можеш так і не дійти бажаного результату.

Але якщо ти заздалегідь зациклюєшся на негативі, а саме налаштовуєш себе на те, що в тебе нічого не вийде – так і буде.

Твій мозок почне ігнорувати можливості щось змінити, натомість виправдовуючи твою бездіяльність.

 

Ти не вмієш стояти на своєму

Неможливо втілити свою мрію в реальність, якщо не вмієш бути наполегливим у своїх бажаннях і вимогах.

У багатьох ситуаціях тобі доведеться стояти на своєму, незважаючи на тиск з боку оточуючих, знаходити переконливі заперечення, пробувати ще раз.

Чим глобальніша мета, тим більше впевненості в собі знадобиться тобі для її досягнення.

 

Ти не готовий до збільшення відповідальності

Коли почнеш працювати над досягненням поставленої мети, твій список обов'язків значно розшириться.

На твої плечі ляже великий тягар відповідальності. І якщо ти не готовий до цього, краще не квапити себе з активними діями.

Поки ти не будеш готовий відповідати за свої слова, вчинки та бажання, не рухайся з місця. Все одно це не приведе тебе до очікуваних результатів.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: возраст, в котором партнеры изменяют друг другу в два раза чаще Психология отношений 0 Что она должна знать о твоем прошлом? Гаджеты 0 Вещь дня: будильник, который сам приготовит вам кофе Звезды 0 Супермодель 1990-х Хелена Кристенсен в кампейне Coco de Mer Секс 0 Секс в кемпинге: неписанные правила Карьера 0 10 вещей, которые не возвышают тебя над другими Юмор 0 23 причины, по которым первое свидание должно стать последним Карьера 0 10 нетипових речей, які говорять про те, що ти живеш у своє задоволення Секс 0 Тут нажми, сюда посмотри: как работает сексуальное возбуждение Юмор 0 10 типов мужчин, которые ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ненавистны женщинам Автомобили 1 Opel отметит 40-летие Corsa ограниченной серией в стиле ретро Секс 0 Как держаться на пике половой жизни до самой смерти Внешность и здоровье 0 Самые необычные болезни, о которых ты не слышал Звезды 0 Кайя Гербер в нижнем белье из коллекции Calvin Klein Карьера 0 От ссор с друзьями спасет ирония Секс 0 15-кратный женский оргазм и другие мифы Психология отношений 0 Как стать лучшим любовником в ее жизни (сказав всего одну фразу) В курсе 0 Вийшов трейлер фільму про суд між Джонні Деппом та Ембер Херд Вокруг света 0 В Лондоне открыли паб, где километраж пробежки можно обменять на пиво Карьера 0 Когда нужно выбрать карьеру вместо отношений
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.