ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

5 стратегій поведінки, які знищать навіть найміцнішу дружбу

11.07.2024 — Карьера
5 стратегій поведінки, які знищать навіть найміцнішу дружбу

Дружні взаємини насправді крихкі, тому що їх якість і міцність залежать від намірів та вчинків двох людей. Якщо хтось один починає поводитися зневажливо, дозволяти собі виявляти неповагу або іншими способами демонструвати другу, що він не цінує спілкування з ним, дружба починає руйнуватися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Звичайно, люди, які не хочуть втрачати зв'язок між собою, можуть зрозуміти та пробачити багато чого. Але все ж таки є речі, які неминуче призведуть до розриву навіть найдовших і найміцніших взаємин.

Сьогодні ми зібрали кілька стратегій поведінки, від яких ти маєш відмовитися, якщо не хочеш ризикувати спілкуванням із близькими друзями.

 

Заздрість

Заздрість — це одна з найнеприємніших емоцій, яка може зруйнувати навіть найміцнішу дружбу.

Коли одна людина заздрить успіхам, придбанням чи талантам іншої, взаємини між ними стають напруженими, втрачається довіра. Той, хто заздрить, може почати знецінювати надбання друга або, навпаки, надмірно перебільшувати свої власні.

Така поведінка неминуче призведе до конфліктів та взаємних образ. Фортеця дружби полягає в її щирості, здатності двох людей радіти успіхам один одного, як своїм власним.

Варто лише раз піддатися почуттю заздрості, як ваші стосунки стають хиткіми. Рано чи пізно настане момент, коли ти не зможеш більше прикидатися, після чого людина побачить, як ти насправді ставишся до її здобутків.

У такому разі похитнеться довіра, другові більше не захочеться ділитися з тобою своїми успіхами, тому що він почуватиметься винним або чекатиме від тебе удаваних радісних коментарів.

Постійне порівняння себе з другом і небажання радіти приємним подіям, що відбуваються в його житті, поступово зруйнують основу вашої дружби.

 

Бажання змагатися

Коли дружба перетворюється на змагання, обидва друзі втрачають найважливіше, на чому будуються їхні взаємини, — прагнення підтримувати один одного в будь-яких починаннях.

Натомість на перший план виходить бажання показати, що ти кращий, розумніший, сильніший і так далі. Постійні перегони за першістю в будь-яких сферах — кар'єрі, відносинах, хобі, спорті — не залишають можливості для взаємної підтримки та допомоги.

У такій напруженій атмосфері кожен вчинок і кожне слово один одного ви сприймаєте як спробу показати свою перевагу.

У результаті хтось із вас почуватиметься недооціненим, відчуватиме, що він більше не може довіряти людині, яку раніше вважав близьким другом. У дружбі немає місця запеклій боротьбі.

Як тільки ви починаєте бачити один одного не союзників, а противників, можна ставити хрест на ваших взаєминах. Єдина можливість змінити такий сценарій – кожному з вас попрацювати над своєю самооцінкою.

 

Нечесність

Дружба не терпить будь-якої нещирості — обману, приховування, недомовляння тощо. Довіра є фундаментом будь-яких міцних взаємин.

Коли хтось із друзів починає приховувати правду чи відверто брехати, це підриває довіру та породжує сумніви у щирості дружби загалом. З'являються думки про те, скільки ще секретів може таїти людина і чи була вона взагалі колись чесна.

Варто враховувати, що будь-яка брехня рано чи пізно розкривається. Як би ретельно ти чи твій друг не продумували свої слова та вчинки, лише одна дрібна деталь може зламати, здавалося б, ідеальний план.

І після того, як обман стане відомим, той, хто повірив у нього, почуватиметься відданим і приниженим. Замість щирості між вами зросте стіна недовіри та взаємних підозр.

 

Ігнорування

Ігнорування потреб та почуттів один одного також вбиває довірчі взаємини. У дружбі важливі взаємна увага та турбота. Без цих компонентів вас можна назвати хіба що добрими знайомими чи приятелями, але не більше.

Коли в людини, яка тобі близька, щось трапляється, ти маєш бути поруч у прямому чи переносному значенні. Навіть якщо ви зараз знаходитесь далеко один від одного, це не означає, що тобі можна ігнорувати проблеми і переживання друзів.

Ти можеш написати або зателефонувати, запропонувати посильну допомогу, просто вислухати те, що турбує людину. І така підтримка буде гідно оцінена.

Коли ж одна людина в дружбі починає виявляти байдужість, не цікавиться життям та переживаннями іншої, це викликає почуття непотрібності, відчуття самотності.

Подібне ставлення може бути сприйняте як байдужість чи зарозумілість, що в кінцевому результаті зруйнує навіть найміцніші дружні зв'язки.

 

Постійна критика

Зрозуміло, що близькі люди можуть критикувати одне одного. Але це має відбуватися тільки у справі, коли тобі справді є що сказати і ти вважаєш за важливе озвучити свої думки.

Якщо критичні зауваження стають невід'ємною частиною вашого дружнього спілкування, ви обрали неправильний вектор розвитку взаємин.

Постійні зауваження та закиди викликають почуття невпевненості у собі та своїх діях, призводять до того, що людина перестає об'єктивно оцінювати себе, у неї знижується самооцінка, з'являються інші супутні проблеми.

Все це не вписується в концепцію дружби, адже друзі мають підтримувати та надихати один одного, а не займатися постійною критикою.

Повір, навколо достатньо тих, хто хоче сказати твого друга щось неприємне. Залиш це чужим людям, а сам вибери для себе іншу модель поведінки, яка підтримує.

Пам'ятай: якщо одна людина в дружбі постійно почувається не такою, як треба, рано чи пізно вона почне віддалятися і шукати розуміння в іншому місці, що неминуче призведе до розриву.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Будь всегда на высоте (поговорим об эректильной дисфункции) Вокруг света 0 В Амстердаме открыли 5D-кинотеатр для порно Автомобили 0 Как выбрать автомобиль Звезды 0 Кармен Електра та Дженні Маккарті для спокусливої кампанії SKIMS Секс 0 Ученые: какое порно возбуждает быстрее всего Звезды 0 Тайра Бэнкс на обложке Sports Illustrated Swimsuit Психология отношений 0 Тебе уже 18, мне - всего 36: особенности отношений с женщинами младшего возраста Карьера 0 10 вещей, которые раздражают взрослое поколение в молодых людях Внешность и здоровье 0 Есть вещи важнее шести кубиков пресса Психология отношений 0 7 причин, почему девушки считают тебя скучным В курсе 0 Ченнінг Татум у трейлері фільму «Моргни двічі» Карьера 0 7 професій, які мають вкрай погану репутацію Секс 0 Ученые: твоя сексуальная жизнь зависит от.. грамотности (!) Звезды 0 Кендалл Дженнер у рекламній кампанії FWRD Swim 2024 Секс 0 "Лучше уж со страпоном, чем с плохим человеком": честные истории о первом сексе MC Like 0 Алексис Рен демонстрирует купальники для Sports Illustrated Гаджеты 0 Nissan создали тапочки-беспилотники Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами Карьера 0 30 главных мужских разочарований в жизни Секс 0 Ученые: средняя длина пениса оказалась меньше, чем считалось ранее
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.