ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 речей, які сучасне суспільство вимагає від чоловіків

01.05.2024 — Юмор
10 речей, які сучасне суспільство вимагає від чоловіків

Багато представників сильної статі стають заручниками стереотипів про так звану класичну маскулінність.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На дворі 2024 рік і суспільство сильно змінилося, незважаючи на нескінченні розмови про відродження традиційного укладу сім'ї. Сім'я сьогодні зовсім не те саме, ніж вона була 50 або 100 років тому. І чоловік у ній грає часом досить незвичну роль.

Від представників сильної статі сьогодні потрібно не тільки бути здобувачами та захисниками, а й дотримуватись принципів рівноправності, ставитися до дівчини чи дружини як до партнерів.

 

Чого чекає суспільство

Який він — ідеальний чоловік? З опитування представників обох статей психолог сформулював 10 типових вимог.

  • Він відповідає за свою сім'ю.
  • Він спокійний, миролюбний, не виявляє агресії.
  • Поважає права та свободи жінок, причому не лише тих, що входять до кола його родини.
  • Вміє приймати виважені рішення.
  • Має адекватну самооцінку: вірить у себе, але при цьому не нарцисичний, готовий ділити і радість, і горе з коханою жінкою.
  • Він фінансово стабільний.
  • Розумний і добрий, порядний, має уявлення про честь, обов'язок і мораль, ніколи не падає духом.
  • Щедрий та альтруїстичний.
  • Працівник.
  • Любить дітей, часто проводить із ними час.

 

І жодного патріархату

Сучасні чоловіки одержують від суспільства суперечливі сигнали: вони мають бути сильними, але не агресивними, мати владу, але не користуватися нею надмірно — не пригнічувати близьких людей і в жодному разі не скочуватися в примітивну тиранію та домострою. Так чи інакше, тримати баланс дуже важко.

Місце патріархального шлюбу одружився з подружнім, де на перше місце виходять партнери. Якщо раніше ролі чоловіків і жінок у сім'ї були чітко визначені і не сумнівалися, то тепер суспільство змінилося.

А якщо мені незрозуміло, яким я маю бути, що ж відбувається з моїм психічним здоров'ям? Тривоги, депресії та утруднення в адаптації.

Експерт наголошує, що форма повинності до чоловіків застосовується все частіше, тоді як жінки сьогодні активніше відстоюють свої права і голосніше заявляють про дискримінацію та утиски за ознакою статі.

Дівчата та дружини сьогодні вміло маніпулюють одразу двома фразами: «Ти ж мужик» та «Ми ж партнери». Іншими словами, йди зароби, але витрачатимемо разом, адже ми партнери.

Психотерапевт попереджає, що між «я можу» і «я маю» незабаром з'явиться дисбаланс і відстежити його досить просто. Якщо ви все частіше відчуваєте, що втомилися, хочете спати чи взагалі нічого не хочете, здається, це він.

І, можливо, настав час переглянути ваші власні ілюзорні уявлення про себе і ті стереотипи, якими керуються щодо вас ваші близькі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 7 признаков женщин, которым нужны только деньги Психология отношений 0 8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків Внешность и здоровье 0 Вещи, которые не работают, когда ты хочешь казаться сексуальным В курсе 0 Вілл Сміт в трейлері фільму «Звільнення» MC Like 0 Марта Хант для декабрьского номера Maxim Секс 0 Неуверенность в сексе мужчину не красит Секс 0 20 вещей, которые испортят секс и заставят подругу тебя ненавидеть В курсе 0 Джейсон Стэтхэм в первом трейлере фильма Гая Ричи "Гнев человеческий" Звезды 0 Памела Андерсон в новой откровенной фотосессии Вокруг света 0 6 направлений для горнолыжного отдыха в 2018-м Карьера 0 Самые популярные "мужские грабли" Вокруг света 0 Рейтинг самых пьющих стран Карьера 0 11 речей, на які ти витрачаєш свій час і сили замість того, щоб змінювати своє… Звезды 0 Кэндис Сванепул для рекламной кампании новой коллекции Tropic of C Автомобили 0 Как определить, был ли бит автомобиль Вокруг света 0 5 лучших дорог в Италии, чтобы погонять с ветерком В курсе 0 Брюс Уиллис и Джеймс Макэвой в трейлере триллера "Стекло" Карьера 0 12 вещей, которые выведут из себя даже того, у кого стальные нервы Внешность и здоровье 0 10 признаков, что тебе пора похудеть Карьера 0 12 секретов обаяния, которые помогут тебе стать душой компании
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.