Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

У якій країні живуть чоловіки з найдовшими пенісами: опубліковано мапу світу

30.05.2023 — Вокруг света
У якій країні живуть чоловіки з найдовшими пенісами: опубліковано мапу світу

Який дитячий садок — мірятися розмірами чоловічої гідності, скажете ви! Все так, але не вдавайте, що вам нецікаво дізнатися, громадяни яких країн можуть похвалитися найбільшими агрегатами. Тим більше, якщо колеги створили зрозумілу інфографіку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Target Map створила інтерактивну кольорову інфографіку, яка показує, яким розміром чоловічої гідності може похвалитися чоловік залежно від того, звідки він родом.

Так, у країнах, забарвлених у червоний колір, у чоловіків виявився найбільший пеніс у стані ерекції, помаранчевий йде другим, жовтий – посередині, світло-зелений – другий за величиною, а зелений – найменший.

У африканських країнах, виділених червоним, передбачувано найбільші члени може ерекції. Перше місце посідають такі держави Західної Африки, як Гана, Конго та Габон, де середній розмір пеніса перевищує 16 см та може досягати 17,9 см.

 


Судячи з карти, чоловіки з Австралії, Італії, Норвегії, Мексики та Південної Африки також мають солідні агрегати — від 14,7 до 16,1 см.

У турнірній таблиці опинилися США і Великобританія — у представників чоловічого населення цих країн розмір члена варіюється в межах від 12,9 до 14,7 см.

Гірші справи у жителів країн Південної Америки – ці області пофарбовані у блідо-зелений, оскільки середній розмір члена мешканців цих регіонів – від 105 до 129 см.

Ще скромніші пеніси в азіатських чоловіків. На нижніх рядках рейтингу опинилися Індія, Таїланд та Південна Корея. Середній розмір члена цієї частини світу варіюється від 9,1 до 10,4 сантиметрів.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются нами управлять MC Like 3 ТОП-10 самых красивых политиков-женщин Украины В курсе 0 Космическая миссия Шона Пенна в трейлере "Первые" Карьера 0 10 вещей, которые ты не должен повторять снова В курсе 0 Дуэйн Джонсон в первом трейлере "Джуманджи" MC Like 0 Джулиана Герц и Ннеома Аносике для рекламной кампании купальников Vitamin A В курсе 0 Джим Керри в сериале "Шучу" Психология отношений 0 Как удовлетворить женщину великим и могучим языком Психология отношений 0 Главные мужские ошибки в начале отношений Гаджеты 0 Вещь дня: радиоуправляемый бумажный самолетик В курсе 0 Фантастическая игра Хорватии на ЧМ 2018 Внешность и здоровье 0 10 переконливих причин мастурбувати частіше Внешность и здоровье 0 Reebok Classic создала кроссовки в честь водяных пистолетов Карьера 0 10 причин, чому ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі не потрібно… Внешность и здоровье 0 Vans и Metallica выпустят кеды в честь 30-летнего юбилея «Black Album» Звезды 0 Кайли Дженнер со своим бойфрендом для августовского номера GQ В курсе 0 Аня Тейлор-Джой в трейлере мистического триллера «Прошлой ночью в Сохо» Юмор 0 Домомучительница, трудоголик и тихая гавань: классификация жён Секс 0 7 правил случайного секса Внешность и здоровье 0 Как приготовить домашний алкоголь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.