Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Названі країни, де живуть жінки з найбільшими грудьми

26.06.2023 — Вокруг света
Названі країни, де живуть жінки з найбільшими грудьми

Генетика – річ уперта. Якщо дівчина в роду не має близьких родичок з пишним бюстом, швидше за все, і її природа великим розміром не порадує. Вчені з'ясували: у деяких країнах ймовірність зустріти жінку, якій дуже складно дивитись у вічі, підвищується.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звичайно, експерти сервісу World Data аналізували розміри середньостатистичного погруддя жінок не з міркувань естетики, а виходячи з показників здоров'я. Так, вони заявляють, що чим більше в країні панянок з об'ємним бюстом, тим серйозніша ситуація з ожирінням у жіночої половини населення.

«Жіночі груди складаються з жирової та залізистої тканин, — пишуть аналітики. — Звичайно, її форма та розмір дуже залежать від генетики, але важливо й те, чи немає у вас зайвої ваги.

Адже що більше у вас маса тіла, то більше груди. А зайва вага – це один із серйозних факторів ризику розвитку таких небезпечних хвороб, як діабет другого типу, серцево-судинні та інші захворювання».


Топ-20 держав за розміром бюсту

Спочатку розберемося з одиницями виміру: вчені використовували розміри чашок бюстгальтера: A, У, З, D, де А — найменший («нульовка», чи перший розмір), а D — найбільший, четвертий.

Також дослідники враховували середній індекс маси тіла в різних країнах (це допомагає зрозуміти, наскільки погано у жінки справи із зайвою вагою). Так, надмірна вага – це показник ІМТ від 25 до 29,9, а ожиріння – 30 і вище.

Отже, ось як виглядає рейтинг:

 1. Норвегія: C-D (ІМТ - 26,2)
 2. Люксембург: C (25,7)
 3. Ісландія: C (25,6)
 4. США: З (29,0)
 5. Великобританія: C (27,1)
 6. Венесуела: B-C (26,9)
 7. Колумбія: B-C (26,7)
 8. Швеція: B-C (25,4)
 9. Нідерланди: B-C (25,3)
 10. Канада: B-C (26,7)
 11. Росія: B-C (26,7)
 12. Польща: B-C (26,1)
 13. Болгарія: B-C (25,9)
 14. Фінляндія: B-C (25,7)
 15. Данія: B-C (24,6)
 16. Туреччина: B (28,8)
 17. Нова Зеландія: B (28,0)
 18. Ірландія: B (27,1)
 19. Хорватія: B (26,9)
 20. Австралія: B (26,8)

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 10 пpавил поведения после секса Автомобили 0 Учёные: BMW и Mercedes чаще выбирают мудаки Секс 0 Ученые: ты не такой уж и извращенец, каким себя считал Секс 0 Долго ли играючи, или Как продлить половой акт: лучшие способы Психология отношений 0 Любовь и бл***тво Психология отношений 0 Реально ли найти достойную жену после 30 Карьера 0 7 самых неудачных вопросов на cобеседовании Карьера 0 Слушатель пармезана, продавец слёз и другие необычные профессии Секс 0 Почему вам нужно заняться сексом в самолете В курсе 0 Стив Карелл против нацистов в трейлере "Удивительный мир Марвена" Секс 0 4 способа спасти планету, занимаясь сексом Юмор 0 Девушки, с которыми у тебя вряд ли что-то получится Автомобили 0 7 нелепых мифов об уходе за автомобилем, про которые стоит забыть MC Like 0 Систин Сталлоне в эротическом видео журнала Love В курсе 0 Lego представила автомобиль Джеймса Бонда в натуральную величину Карьера 0 12 идей, как получать пассивный доход Карьера 0 Як змінити своє життя, якщо здається, що вже надто пізно Секс 0 5 приемов из порнофильмов, которые актеры не советуют повторять дома Психология отношений 0 Как правильно флиртовать с девушками в эпоху секс-скандалов Секс 1 5 причин, по которым ты не должен с ней спать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.