Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Названі країни, де живуть жінки з найбільшими грудьми

26.06.2023 — Вокруг света
Названі країни, де живуть жінки з найбільшими грудьми

Генетика – річ уперта. Якщо дівчина в роду не має близьких родичок з пишним бюстом, швидше за все, і її природа великим розміром не порадує. Вчені з'ясували: у деяких країнах ймовірність зустріти жінку, якій дуже складно дивитись у вічі, підвищується.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звичайно, експерти сервісу World Data аналізували розміри середньостатистичного погруддя жінок не з міркувань естетики, а виходячи з показників здоров'я. Так, вони заявляють, що чим більше в країні панянок з об'ємним бюстом, тим серйозніша ситуація з ожирінням у жіночої половини населення.

«Жіночі груди складаються з жирової та залізистої тканин, — пишуть аналітики. — Звичайно, її форма та розмір дуже залежать від генетики, але важливо й те, чи немає у вас зайвої ваги.

Адже що більше у вас маса тіла, то більше груди. А зайва вага – це один із серйозних факторів ризику розвитку таких небезпечних хвороб, як діабет другого типу, серцево-судинні та інші захворювання».


Топ-20 держав за розміром бюсту

Спочатку розберемося з одиницями виміру: вчені використовували розміри чашок бюстгальтера: A, У, З, D, де А — найменший («нульовка», чи перший розмір), а D — найбільший, четвертий.

Також дослідники враховували середній індекс маси тіла в різних країнах (це допомагає зрозуміти, наскільки погано у жінки справи із зайвою вагою). Так, надмірна вага – це показник ІМТ від 25 до 29,9, а ожиріння – 30 і вище.

Отже, ось як виглядає рейтинг:

 1. Норвегія: C-D (ІМТ - 26,2)
 2. Люксембург: C (25,7)
 3. Ісландія: C (25,6)
 4. США: З (29,0)
 5. Великобританія: C (27,1)
 6. Венесуела: B-C (26,9)
 7. Колумбія: B-C (26,7)
 8. Швеція: B-C (25,4)
 9. Нідерланди: B-C (25,3)
 10. Канада: B-C (26,7)
 11. Росія: B-C (26,7)
 12. Польща: B-C (26,1)
 13. Болгарія: B-C (25,9)
 14. Фінляндія: B-C (25,7)
 15. Данія: B-C (24,6)
 16. Туреччина: B (28,8)
 17. Нова Зеландія: B (28,0)
 18. Ірландія: B (27,1)
 19. Хорватія: B (26,9)
 20. Австралія: B (26,8)

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 8 качеств мужчины, которые нравятся всем девушкам Юмор 0 10 главных минусов взpослой жизни В курсе 0 Вышел заключительный трейлер "Мандалорца" В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в политическом триллере "Брекзит" Секс 0 4 вида секса, которые должен попробовать каждый мужчина перед женитьбой Психология отношений 0 7 ознак, що твоя дівчина вірна тобі і немає приводів для ревнощів В курсе 0 Pornhub назвал итоги 2021 года Секс 0 Ученые выяснили, какой секс люди считают лучшим в своей жизни Секс 0 15 способов пpивнести в секс нотку извращенности и не прослыть маньяком Секс 0 7 диаграмм о сексе, которые тебя изумят В курсе 0 Новый трейлер «Бетмэна» с Робертом Паттинсоном Внешность и здоровье 0 Як правильно носити чоловічі майки? Карьера 0 8 признаков, что у тебя потребительское отношение к другим людям Гаджеты 0 6 технологій, які можуть з'явитися в найближчі 20 років Звезды 0 Полностью обнаженные Белла и Джиджи Хадид в новой кампании Versace Звезды 0 Ники Минаж показала сразу два откровенных клипа Секс 1 Секс, которого боятся мужчины Внешность и здоровье 0 Не только мясо: 8 продуктов для роста мышц Карьера 0 Почему важно быть разборчивым во всём Гаджеты 0 Річ дня: офісне крісло Volkswagen з електромотором та мультимедійкою
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.