Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Яку вибрати туристичну страховку?

28.07.2023 — Вокруг света
Яку вибрати туристичну страховку?

Хочете вирушити в іншу країну? Люди їдуть за кордон з різних причин – відпочити, у пошуках пригод, роботи, знань, для оздоровлення. З якою б метою ви не їхали, потрібно пам'ятати про безпеку і документи, без яких поїздка неможлива. Саме наявність страхового поліса може стати ключовим елементом вдалої поїздки, лишається лише обрати пакет, який відповідатиме всім побажанням. Дізнаємося, яка страховка для виїзду за кордон онлайн підійде саме вам.

Вибір страховика

Саме від страхової компанії залежить якість послуг, що надаються, наявність виплат та покриття поліса. Довірившись не ліцензованій компанії є небезпека, що вона не інтегрована в міжнародну систему. У результаті можна не перетнути кордон або залишитися з великим рахунком від відвідування медичного закладу. Зверніть увагу, чи внесена компанія до реєстру фінансових установ, перевірте наявність ліцензії. Найчастіше все зрозуміти можна зайшовши на сайт – детальні описи страхових пакетів, наявність відгуків, розміщені контактні дані скажуть багато про що. Так, на сайті https://greentravel.ua/ua/ навіть у чат-режимі є можливість отримати відповіді на всі запитання.

Кількість поїздок

Середньостатистична людина їздить за кордон 1-2 рази, у такому разі обирають одноразовий пакет для кожної подорожі. Якщо ж поїздок більше чи з ними пов'язаний рід діяльності, ефективнішим буде оформлення багаторазового одразу на довгий період. Це набагато зручніше, не доведеться щоразу витрачати час на новий. Крім того, якщо порівняти вартість програм, можна помітити грошову вигоду.

Мета поїздки

Дуже важливий момент як для клієнта, так й страхової компанії. Від того, з якою метою ви їдете в іншу країну залежать ризики захворювань та травматизму. Якщо це звичайний відпочинок, навчання або інтелектуальна робота небезпека захворіти мінімальна. У разі фізичної роботи, занять активним спортом чи тим паче екстремальним, ризики та список необхідної допомоги зростає. Оформляючи страховку для виїзду за кордон онлайн, деякі трохи шахраюють, обираючи найдешевший пакет, але це може призвести до того, що вам відмовлять у компенсації або ще гірше – у допомозі.

Що варто врахувати в страховці

Крім вибору страховика та визначення з цілями й кількістю поїздки, потрібно врахувати й інші моменти:

  • Покриття – в яких країнах діє.
  • Включення – на які випадки розрахований страховий пакет, які послуги він покриває, чи враховується госпіталізація, екстрена стоматологічна та інша допомога.
  • Особливості – врахуйте, більшість страхових компаній за стандартним пакетом не можуть узяти на себе лікування хронічних хворих, стоматології, а також вести вагітність із пологами, враховуйте це.
  • Наявність додаткових послуг – це можуть бути цілодобові консультації, залучення перекладачів або більш вузьких спеціалістів, можливість повернути витрачені кошти, коли поїздка скасувалася.
  • Перед оформленням уважно вивчіть, що можна отримати за страховкою, а в яких випадках вона не виплачується чи не підтримується.
  • Розмір страхової суми – також важливий момент, від неї залежить, у рамках якої суми будуть надані, оплачені медичні послуги.

Як видно, на перший погляд, такий простий документ, як туристична страховка, може приховувати в собі масу підводних каменів. Для вашої безпеки перед покупкою варто вивчити всі моменти, щоб спокійно насолоджуватися подорожжю, не замислюючись про негатив.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я Вокруг света 0 С высоты птичьего полета: лучшие фото 2017 года по версии Dronestagr Юмор 0 Как pаccтаться с девушкой по-джентльменски? Психология отношений 0 #говоритмужчина: почему заглядываться на других женщин - это нормально Секс 0 Ученые: вычислить мужчину-изменщика можно по лицу Психология отношений 0 Мысли 40-летних мужчин Внешность и здоровье 0 8 фактов об алкоголизме, которых ты не знал В курсе 0 Финальный трейлер «Бэтмена» Внешность и здоровье 0 Levi's посвятили коллекцию "Звездным войнам" В курсе 0 Вышел первый тизер «Дома дракона» - приквела «Игры престолов» Юмор 0 4 вида свиданий, которые почти гаpантированно закончатся сексом В курсе 0 Уилл Смит борется со злом в трейлере "Яркость" Секс 0 Твоя и ее ложь о сексуальном опыте Автомобили 0 Новые BMW можно будет открывать с помощью iPhone Карьера 0 Что бы я ни делал, мой босс всегда недоволен Карьера 0 10 признаков высокого интеллекта в обычной жизни Секс 0 "Только не это!": 10 вещей, которых ты и твоя партнерша (больше всего) боитесь… В курсе 0 Хавьер Бардем исповедует людей в трейлере "Да придет царствие твое" Секс 0 Скоростріл чи ні: уролог назвав мінімальний час для сексу В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.