Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що буде, якщо пити пиво щодня

04.01.2023 — Внешность и здоровье
Що буде, якщо пити пиво щодня

Для лікарів немає особливої різниці між пивом та іншим алкоголем. Отже, досліджень впливу на організм виключно пива практично немає. Тому, щоб дізнатися про наслідки, ми звернулися до лікаря-нарколога. І він відразу назвав головну небезпеку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Абсолютно безпечних доз алкоголю немає. Якщо людина п'є щодня, це називається запоєм. Навіть якщо мова всього про 330 мл пива.

Тому що для запою немає обмеження щодо кількості, головне — регулярність. Тому в такої людини через кілька років розвинеться цироз, вона помре від наслідків алкоголізму.

Для пивного алкоголізму навіть є особливий термін — гамбринізм. Його наслідками стають:

  • алкогольна хвороба печінки та цироз;
  • серцево-судинні захворювання;
  • гастрит, панкреатит та інші хвороби травного тракту;
  • погіршення вуглеводного обміну та діабет;
  • еректильна дисфункція у чоловіків;
  • порушення менструального циклу у жінок;
  • уроджені дефекти у дитини, якщо мати зловживає алкоголем;
  • ушкодження кісток через остеопороз;
  • неврологічні проблеми, включаючи деменцію;
  • підвищений ризик розвитку багатьох видів раку, включаючи рак ротової порожнини, горла, печінки, стравоходу, товстої кишки та молочної залози, а також інші ускладнення алкоголізму.

Коли саме це станеться, залежатиме від кількості споживаного пива. Але без наслідків любов до слабоалкогольного напою не обійдеться.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Лобода снялась в новом клипе Линдеманна на песню "Frau & Mann" Карьера 0 Вакансия дня: Harley-Davidson ищет путешественника Внешность и здоровье 0 12 научно обоснованных способов прожить дольше MC Like 0 Лаис Рибейро, ожерелье и водопад в сьемке Sports Illustrated Юмор 0 10 банальных ошибок, из-за которых спальня убьет твою сексуальную жизнь Автомобили 0 6 полезных фишек, которые не прижились на автомобилях В курсе 0 Учёные изобрели революционные презервативы В курсе 0 Кілліан Мерфі в першому трейлері «Опенгеймера» Крістофера Нолана В курсе 0 Брэд Питт во втором трейлере "К звездам" В курсе 0 Ставки на футбол - як бути найкращим у спорті номер один В курсе 0 Тарантино снимет третью часть "Убить Билла" Внешность и здоровье 0 Vans и Джо Фрешгудс выпустили коллаборацию Звезды 0 Кара Делевинь и Адвоа Абоа снялись топлес для журнала Chaos Sixty Nine Звезды 0 Летиция Каста в провокационной съемке Telerama Психология отношений 0 Словарь ненастоящего мужчины: какое поведение оскорбляет женщин Психология отношений 0 7 пpичин, почему ты скрываешь свои чувства от девушки, которая тебе нравится Секс 0 Ругаться матом во время секса - это нормально? Карьера 0 Почему сейчас так сложно быть мужчиной Внешность и здоровье 0 Как вернуть должок печени после праздников Карьера 0 6 привычек бедняка, которые мешают жить
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.