ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів

19.12.2023 — Внешность и здоровье
8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів

Ніхто з нас, на жаль, не застрахований від комплексів. Навіть найуспішніші люди можуть страждати через почуття власної неповноцінності чи емоційно реагувати на критику оточуючих.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Важливо пам'ятати, що комплекс — це спотворене сприйняття свого образу, що часто ґрунтується на необ'єктивних висловлюваннях на твою адресу. Воно заважає тобі повноцінно жити, працювати та будувати взаємини з іншими людьми.

Допомогти тобі позбутися комплексів можуть кілька усвідомлень. Головне — постарайся вникнути в їхній справжній зміст.

 

Минуле не владне над твоїм майбутнім доти, доки ти сам не дозволиш йому керувати собою

У кожної людини в минулому є якісь травмуючі моменти чи ситуації, які вона хотіла б забути.

Одні люди проживають свої емоції і рухаються вперед, не озираючись на ці події, інші ж вважають, що те, що сталося з ними, колись визначає їхню поведінку і мислення зараз.

Але правда, що тільки ти сам вирішуєш, наділяти своє минуле такою владою чи ні. Те, що залишилося лише у твоїх спогадах, не може визначати твоє сьогодення та майбутнє.

Зрештою, вибір робиш ти — тільки ти вирішуєш, як вчинити.

Замість того, щоб заганятися та підживлювати свої комплекси, відсіки минуле, дозволь собі проявлятися і діяти, ґрунтуючись на своїх власних інтересах.

 

Винних у тому, що ти чогось соромишся, немає

Люди можуть говорити тобі неприємні речі, критикувати чи намагатися висміяти тебе.

Більше того, як би ти не намагався, тобі не вдасться уникнути цього. На жаль, якщо мета людини — викликати в тебе негативні емоції, вона обов'язково знайде, до чого причепитися, чи придумає проблему на порожньому місці.

Але йти в нього на поводі чи ні – вибір за тобою. Ти можеш навчитися не приймати близько до серця чужі висловлювання на свою адресу.

Можеш попрацювати над самооцінкою, щоби тебе не виводили з рівноваги критичні зауваження. Можеш зробити хоч щось для того, щоб протистояти соціальному тиску.

Не конкретна людина чи суспільство загалом наділяє тебе комплексами. Вони виробляються тоді, коли ти починаєш сприймати чужу думку більш значущою, ніж свою власну.

 

Краса в різноманітності

У світі немає абсолютно ідентичних людей, тому кожна людина прекрасна по-своєму.

Тобі не варто порівнювати себе з іншими і перейматися тим, що ти чимось відрізняєшся. Твоя індивідуальність якраз є твоєю головною перевагою. Не бійся виділятися, показувати себе оточуючим.

Будь сміливішим і впевненішим у собі, і ти обов'язково зустрінеш на своєму шляху людей, які приймуть тебе або навіть захопляться тими особливостями, яких ти довгий час соромився.

 

Усі прагнуть своїх ідеалів

Кожна людина прагне своїх ідеалів. Тому не дивно, що твоя система цінностей може сильно відрізнятися від тих пріоритетів, яких дотримуються люди, що оточують тебе. Те, що важливо для тебе, може не мати зовсім ніякого значення для іншої людини.

Коли ти усвідомлюєш це, тобі більше не захочеться розбиратися хто має рацію, а хто ні. Ти просто продовжиш чинити так, як вважаєш правильним, і дозволиш робити те саме іншим людям.

Різниця в ідеалах, в які ви вірите, може виявлятися в різних цілях на майбутнє, поглядах на ту саму проблему, спосіб мислення і дії.

Отже, перш ніж відчувати сором і незручність, задумайся, чим викликано критику з боку твого співрозмовника. Тобі не потрібно намагатися догодити всім, достатньо бути самим собою.

 

Фокус на успіхах допомагає зміцнити здорову самооцінку

Багато людей зациклюються на своїх невдачах, постійно прокручуючи в голові моменти, в яких вони надійшли не так. Це негативно позначається на самооцінці, руйнує впевненість у собі і часто заважає приймати правильні рішення.

Намагайся фокусуватись на своїх успіхах, а не на помилках. Щоразу, коли ти подумки починаєш лаяти себе за щось, на противагу згадуй про досягнення.

Таким чином ти не впадатимеш у крайнощі і формуватиме гіпертрофований образ себе. Щоб позбутися комплексів, достатньо навчитися помічати не лише свої недоліки, а й переваги.

Більше того, в більшості випадків у тебе є можливість виправити помилки, яких ти припустився, тим самим досягти бажаного. Використовуйте цей шанс, щоб зміцнити впевненість у своїх силах.

 

Ти здатний змінитись

Якщо тобі не дає спокою якийсь комплекс, це не означає, що тобі доведеться все життя соромитися чи соромитися себе.

Зміни можливі у більшості випадків, важливо лише не ставити на собі хрест і не миритися з тим, що тебе не влаштовує.

Ти, твоє тіло та твоя особистість постійно змінюються, і ти здатний прискорити цей процес або взяти його під контроль. Соромишся своєї ваги - запишися в спортзал або почни тренуватися вдома, зроби свій раціон здоровим.

Хочеш освоїти перспективнішу професію — вникай у її нюанси за допомогою матеріалів, які знаходяться у відкритому доступі, навчайся з відео та майстер-класів.

Або ти маєш змінити те, що тебе не влаштовує, або ти маєш змінити своє ставлення до цього. Одне з двох, лише тобі обирати, у якому напрямку рухатись далі.

 

Ти не мусиш жити для інших

Подобаєшся ти людям чи ні — по суті, думати про це безглуздо. Твоє життя належить тобі, і ти маєш прожити його так, щоб ні про що не шкодувати.

Навряд чи через кілька десятків років тебе хвилюватиме, яка думка склалася про тебе в оточуючих. Швидше ти шкодуватимеш про те, що зробив або чого не зробив через залежність від чужих оцінок.

Ти не мусиш жити для інших людей — живи для себе.

Не подобається комусь — це не твоя проблема. Головне, щоб твої слова та дії не суперечили твоїм потребам та бажанням. 

 

Ніхто не має права визначати чиюсь цінність

Серйозно, ніхто з нас не наділений такою владою. Навіть якщо тобі хтось не подобається, це не означає, що людина менш цінна.

Так само можна сказати і про тебе: якщо хтось тебе критикує, намагається зруйнувати твою впевненість у собі або показує своє зневажливе ставлення, це не повинно визначати твою самооцінку.

Ти гідний любові, поваги та турботи, навіть якщо оточення, яке є в тебе зараз, переконує тебе у протилежному. Не дозволяй комплексам заважати тобі бачити свою цінність та свій потенціал.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Microsoft и HBO создали консоль Xbox в стиле «Дома дракона» Вокруг света 0 6 эротических фактов, о которых никогда не расскажут на уроках истории Внешность и здоровье 0 Як швидко схуднути без шкоди для здоров'я? В курсе 0 Х'ю Джекман у трейлері фільму «Син» Внешность и здоровье 0 Джентльмены в запое или Как и что пили 300 лет назад В курсе 0 Джим Керри в трейлере "Мрачного преступления" Секс 0 Что действительно обозначают слова женщин во время секса Звезды 0 Ники Минаж в новом клипе "Barbie Dreams" В курсе 0 Партнерка 1xBet, как лучший способ заработка Юмор 0 9 вещей, которые не стоит делать после 30 Психология отношений 0 Самое главное условие идеального первого свидания Звезды 0 День седьмой: Рита Ора для журнала LOVE Карьера 0 У сусіда трава завжди зеленіша: як боротися з почуттям, що всі живуть краще,… Психология отношений 0 6 паттернов поведения при онлайн-знакомствах, которые обрекают тебя на провал Карьера 0 8 ситуацій, в яких варто ризикнути, щоб почати жити краще Звезды 0 Даша Астафьева в клипе на трек "Playmate" Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопросы девушки своего друга Карьера 0 8 признаков того, что ты - трус В курсе 0 Джесси Айзенберг в трейлере черной комедии "Искусство самообороны" В курсе 0 Стэнли Туччи в трейлере ужастика "Тишина"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.