ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів

19.12.2023 — Внешность и здоровье
8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів

Ніхто з нас, на жаль, не застрахований від комплексів. Навіть найуспішніші люди можуть страждати через почуття власної неповноцінності чи емоційно реагувати на критику оточуючих.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Важливо пам'ятати, що комплекс — це спотворене сприйняття свого образу, що часто ґрунтується на необ'єктивних висловлюваннях на твою адресу. Воно заважає тобі повноцінно жити, працювати та будувати взаємини з іншими людьми.

Допомогти тобі позбутися комплексів можуть кілька усвідомлень. Головне — постарайся вникнути в їхній справжній зміст.

 

Минуле не владне над твоїм майбутнім доти, доки ти сам не дозволиш йому керувати собою

У кожної людини в минулому є якісь травмуючі моменти чи ситуації, які вона хотіла б забути.

Одні люди проживають свої емоції і рухаються вперед, не озираючись на ці події, інші ж вважають, що те, що сталося з ними, колись визначає їхню поведінку і мислення зараз.

Але правда, що тільки ти сам вирішуєш, наділяти своє минуле такою владою чи ні. Те, що залишилося лише у твоїх спогадах, не може визначати твоє сьогодення та майбутнє.

Зрештою, вибір робиш ти — тільки ти вирішуєш, як вчинити.

Замість того, щоб заганятися та підживлювати свої комплекси, відсіки минуле, дозволь собі проявлятися і діяти, ґрунтуючись на своїх власних інтересах.

 

Винних у тому, що ти чогось соромишся, немає

Люди можуть говорити тобі неприємні речі, критикувати чи намагатися висміяти тебе.

Більше того, як би ти не намагався, тобі не вдасться уникнути цього. На жаль, якщо мета людини — викликати в тебе негативні емоції, вона обов'язково знайде, до чого причепитися, чи придумає проблему на порожньому місці.

Але йти в нього на поводі чи ні – вибір за тобою. Ти можеш навчитися не приймати близько до серця чужі висловлювання на свою адресу.

Можеш попрацювати над самооцінкою, щоби тебе не виводили з рівноваги критичні зауваження. Можеш зробити хоч щось для того, щоб протистояти соціальному тиску.

Не конкретна людина чи суспільство загалом наділяє тебе комплексами. Вони виробляються тоді, коли ти починаєш сприймати чужу думку більш значущою, ніж свою власну.

 

Краса в різноманітності

У світі немає абсолютно ідентичних людей, тому кожна людина прекрасна по-своєму.

Тобі не варто порівнювати себе з іншими і перейматися тим, що ти чимось відрізняєшся. Твоя індивідуальність якраз є твоєю головною перевагою. Не бійся виділятися, показувати себе оточуючим.

Будь сміливішим і впевненішим у собі, і ти обов'язково зустрінеш на своєму шляху людей, які приймуть тебе або навіть захопляться тими особливостями, яких ти довгий час соромився.

 

Усі прагнуть своїх ідеалів

Кожна людина прагне своїх ідеалів. Тому не дивно, що твоя система цінностей може сильно відрізнятися від тих пріоритетів, яких дотримуються люди, що оточують тебе. Те, що важливо для тебе, може не мати зовсім ніякого значення для іншої людини.

Коли ти усвідомлюєш це, тобі більше не захочеться розбиратися хто має рацію, а хто ні. Ти просто продовжиш чинити так, як вважаєш правильним, і дозволиш робити те саме іншим людям.

Різниця в ідеалах, в які ви вірите, може виявлятися в різних цілях на майбутнє, поглядах на ту саму проблему, спосіб мислення і дії.

Отже, перш ніж відчувати сором і незручність, задумайся, чим викликано критику з боку твого співрозмовника. Тобі не потрібно намагатися догодити всім, достатньо бути самим собою.

 

Фокус на успіхах допомагає зміцнити здорову самооцінку

Багато людей зациклюються на своїх невдачах, постійно прокручуючи в голові моменти, в яких вони надійшли не так. Це негативно позначається на самооцінці, руйнує впевненість у собі і часто заважає приймати правильні рішення.

Намагайся фокусуватись на своїх успіхах, а не на помилках. Щоразу, коли ти подумки починаєш лаяти себе за щось, на противагу згадуй про досягнення.

Таким чином ти не впадатимеш у крайнощі і формуватиме гіпертрофований образ себе. Щоб позбутися комплексів, достатньо навчитися помічати не лише свої недоліки, а й переваги.

Більше того, в більшості випадків у тебе є можливість виправити помилки, яких ти припустився, тим самим досягти бажаного. Використовуйте цей шанс, щоб зміцнити впевненість у своїх силах.

 

Ти здатний змінитись

Якщо тобі не дає спокою якийсь комплекс, це не означає, що тобі доведеться все життя соромитися чи соромитися себе.

Зміни можливі у більшості випадків, важливо лише не ставити на собі хрест і не миритися з тим, що тебе не влаштовує.

Ти, твоє тіло та твоя особистість постійно змінюються, і ти здатний прискорити цей процес або взяти його під контроль. Соромишся своєї ваги - запишися в спортзал або почни тренуватися вдома, зроби свій раціон здоровим.

Хочеш освоїти перспективнішу професію — вникай у її нюанси за допомогою матеріалів, які знаходяться у відкритому доступі, навчайся з відео та майстер-класів.

Або ти маєш змінити те, що тебе не влаштовує, або ти маєш змінити своє ставлення до цього. Одне з двох, лише тобі обирати, у якому напрямку рухатись далі.

 

Ти не мусиш жити для інших

Подобаєшся ти людям чи ні — по суті, думати про це безглуздо. Твоє життя належить тобі, і ти маєш прожити його так, щоб ні про що не шкодувати.

Навряд чи через кілька десятків років тебе хвилюватиме, яка думка склалася про тебе в оточуючих. Швидше ти шкодуватимеш про те, що зробив або чого не зробив через залежність від чужих оцінок.

Ти не мусиш жити для інших людей — живи для себе.

Не подобається комусь — це не твоя проблема. Головне, щоб твої слова та дії не суперечили твоїм потребам та бажанням. 

 

Ніхто не має права визначати чиюсь цінність

Серйозно, ніхто з нас не наділений такою владою. Навіть якщо тобі хтось не подобається, це не означає, що людина менш цінна.

Так само можна сказати і про тебе: якщо хтось тебе критикує, намагається зруйнувати твою впевненість у собі або показує своє зневажливе ставлення, це не повинно визначати твою самооцінку.

Ти гідний любові, поваги та турботи, навіть якщо оточення, яке є в тебе зараз, переконує тебе у протилежному. Не дозволяй комплексам заважати тобі бачити свою цінність та свій потенціал.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Неправильный секс: женские претензии к мужчинам Психология отношений 0 Раки-отшельники нашего времени, или как холостяки выбирают себе жен Секс 0 Добьемся ох и ах: 13 важных вещей для девушки в сексе Вокруг света 0 Отель V8, кровати в котором сделаны из настоящих автомобилей Психология отношений 0 10 вещей, которые самодостаточный человек ценит в отношениях Внешность и здоровье 0 13 важных исторических дат в истории пива Психология отношений 0 8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків В курсе 0 9 классных фильмов про стриптиз Психология отношений 0 6 различий между здоровыми и нездоровыми отношениями Секс 0 Женская нагота, феминизм и художники: где грань между искусством и эротикой Внешность и здоровье 0 Как пить в одиночестве и при этом не выглядеть жалко Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безpаботный Вокруг света 0 Этот прекрасый мир: фотографии National Geographic Travel Photographer 2017 Автомобили 0 В Канаде создали самоокупающийся автомобиль (он майнит криптовалюту) Карьера 0 8 очікувань від новорічних свят, з якими потрібно розлучитися якнайшвидше Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил кроссовки в сотрудничестве с лондонским беговым клубом Секс 0 Как понять, что она НЕ симулирует оргазм Юмор 0 Как познакомиться летом: 10 лучших и 10 худших фраз для знакомства на пляже В курсе 0 Рейтинг интернет казино - краткий обзор ТОПовых площадок В курсе 0 Джон Траволта в трейлере "Кодекс Готти"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.