Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чи можна жартувати під час сексу?

03.04.2023 — Секс
Чи можна жартувати під час сексу?

Сміх та секс продовжують життя. Але жартувати під час інтимної близькості заняття дуже небезпечне.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Секс та сміх — однаково позитивні речі, які дарують людям позитивні емоції. Але поєднуються між собою вони лише за особливих умов. Тому що жарти можуть як покращити його, так і моментально знищити.

Як саме жартувати у сексі, щоб він став кращим, а не закінчився, — читай у матеріалі MEN'S CULT.


Можна, але…

Секс - прояв стосунків між людьми, і без емоцій він має вигляд технічного контакту між роботами. Тому гумор тут потрібен, щоби привнести в процес позитивні емоції. Але пам'ятай, що корисним буде лише лагідний гумор.

Гумор дозволяє обговорити незручну ситуацію, перейти на новий рівень відносин, легко говорити на табуйовані теми, зняти синдром очікування та знизити напругу перед поєднанням.

Особливо добре він працює в парах, які у відносинах довгий час, тому що у них з'являються «свої» жарти, зрозумілі лише їм двом.

 

…є нюанси!

  • Якщо збираєшся вступити в інтимну близькість із малознайомою дівчиною, то перед тим, як жартувати, дізнайся, чи розуміє жінка жарти взагалі. Якщо вона сама підколювала тебе на побаченні і зрозуміла всі найдивовижніші та бородаті анекдоти, то можна. Якщо з гумором у неї тугувато, то навіть не починай.
  • Жартувати можна лише до та після сексу, а не під час його. Як правило, жарти під час сексуального контакту абсолютно не потрібні, як би ви близькі були. Так що відклади всі свої заготівлі, на кшталт «Ласкаво просимо до органів, синку!» або «Сім-сім, відкрийся!» і забудь про них назавжди.
  • Гумор не повинен бути образливим. Не треба відпускати уїдливими зауваження та іронізувати над партнеркою. Особливо висміювати якісь її фізіологічні особливості, звички, фантазії чи її колишніх. Жарти повинні бути лагідними та теплими, після яких ви станете ближче один до одного.


Що робити, якщо пожартували з тебе?

Знущання чи сміх — зовсім не показник несерйозного відношення чи нападу. Тут треба розібратися, чому вона так сказала і що мала на увазі.

  • Найгірше — пропустити підкол повз вуха. Тому що довгий час будеш про нього згадувати і накручувати себе даремно.
  • Не варто також огризатися у відповідь і намагатися "пережартувати" дівчину. Все це може спричинити конфлікт.
  • Найкращий спосіб — конструктивна розмова, в ході якої потрібно з'ясувати, чому вона так пожартувала і чи вона розуміє, що її реакція тобі неприємна.
Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Volvo V60 Cross Country: один автомобиль чтобы править всеми Гаджеты 0 Samsung представила концепт смартфона "раскладушки-пудреницы" Психология отношений 0 8 самых неподходящих причин для создания отношений Юмор 0 Возраст женщины и способы соблазнения Карьера 0 Как не разориться от коронавируса. 20 советов для всех, кому не плевать на свои… В курсе 0 Мэрил Стрип, Гари Олдман и Антонио Бандерас в трейлере "Прачечная" Секс 0 15 секретов идеального поцелуя Психология отношений 0 7 истин, котоpые необходимо знать об искусстве извинения Юмор 0 10 комплиментов, которые оскорбляют девушек Секс 0 Почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей куннилингус MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL Внешность и здоровье 0 Глиттерные кеды от Converse и Джонатана Андерсона Секс 0 Оговорки по Фрейду: какие бессознательные желания скрываются в твоих ошибках Карьера 0 15 обычных для 2000-х вещей, которые сегодня кажутся странными Карьера 0 Як зміниться твоє життя, якщо купуватимеш тільки найнеобхідніші речі Психология отношений 0 "Вопрос выживания вида" или Сеанс пикапа с разоблачением Секс 0 6 вещей, которые люди (все еще) не понимают в сексе Карьера 0 Типология людей в вашем офисе Секс 0 #говоритженщина: про cekc Внешность и здоровье 0 Худшие способы борьбы с импотенцией в истории человечества
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.