Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як зізнатися дівчині у почуттях, якщо ти боїшся, що вони невзаємні

12.03.2024 — Психология отношений
Як зізнатися дівчині у почуттях, якщо ти боїшся, що вони невзаємні

Зізнатися у своїх почуттях буває нелегко. Особливо складно зважитися на це, якщо ти боїшся, що твої почуття є невзаємними. Однак страх не повинен заважати тобі будувати своє життя та вступати у стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Дозволяючи тривозі та стресу контролювати твої дії, ти ризикуєш ніколи не дізнатися, чи мав шанс на спільне майбутнє з дівчиною. Вважай, що ця стаття — знак того, що настав час зважитися.

Ось найкраща стратегія, яка допоможе зізнатися у почуттях, при цьому максимально убезпечити себе.

 

Аналізуй ситуацію

Уважно вивчи поведінку дівчини та те, як будується ваше спілкування з нею.

У деяких випадках ти можеш знайти натяки на її можливі почуття. Щоб підкріпити свою впевненість, ти можеш звернутися за порадою до друзів або ваших спільних знайомих.

Напевно, хтось помічав якісь дива у вашій поведінці або навіть знає про те, чи взаємні твої почуття. Тільки не роби поспішних висновків, якщо раптом ти не виявив підтверджень чи спростування своїх здогадів.

Завжди краще почекати якийсь час і проаналізувати взаємини знову, ніж одразу поставити хрест на вашому спілкуванні.

 

Підбери відповідний час і місце

Перш ніж визнавати дівчину в почуттях, постарайся знайти потрібний час і місце для цього.

Зрозуміло, поряд не повинно бути інших людей — визнання у спільних компаніях чи на публіці змусять сильно нервувати не лише тебе, а й її. Через це ти можеш отримати зовсім не ту відповідь, на яку сподівався.

Також краще заздалегідь дізнатися, чи немає зараз у дівчини якихось серйозних проблем, які можуть турбувати її набагато більше, ніж налагодження особистого життя і розмови про почуття.

Загалом спочатку оціни ситуацію, тільки потім зважуйся на визнання.

 

Говори чітко і зрозуміло

Якщо ти вирішив розповісти дівчині про те, що ти відчуваєш, постарайся бути зрозумілим і конкретним.

Говори так, щоб вона точно зрозуміла, про що йдеться. Не використовуй метафори, порівняння, складні висловлювання, відсилання до книг та фільмів.

Все це лише розмиє сенс сказаного тобою і змусить дівчину сумніватися, що вона правильно інтерпретувала твої слова. Поділися своїми почуттями відкрито та чесно – це завжди високо цінується.

 

Стеж за її реакцією

Зрозуміти, якою буде відповідь дівчини на твої зізнання в почуттях, можна, якщо ти уважний до дрібниць.

Стеж за тим, як вона реагує на сказане тобою. Завдяки своїй інтуїції ти можеш визначити, чи варто тобі продовжувати розмову, чи в цьому немає жодного сенсу.

Тільки тут важливо не робити поспішних висновків та тримати себе в руках.

 

Уникайте гучних слів

Величезна помилка — говорити про свою симпатію, використовуючи гучні слова. Особливо в тому випадку, якщо ти нещодавно познайомився з дівчиною або довго спілкувався, але жодного разу не торкався в розмові особистих тем.

Загалом, поки ти не дізнаєшся, якою людиною насправді є дівчина, немає жодного сенсу присягатися їй у вічному коханні або говорити про своє захоплення.

Необхідно розуміти, що на початку ти закохуєшся не в саму особистість, а лише в образ, створений на здогадах і уяві. Найкраще бути стриманим у висловленні своїх почуттів, щоб тебе сприймали серйозно.

 

Не вимагай відповіді відразу

Іноді визнання в тому, що тобі хтось подобається, може бути надто несподіваним для цієї самої людини. Тому не варто вимагати відповіді від дівчини одразу.

Намагайся не тиснути на неї, а надати їй достатньо простору та часу для того, щоб проаналізувати ситуацію, подумати над тим, що вона відчуває, прикинути, чи є у ваших гіпотетичних відносин майбутнє, і таке інше.

Це ще одна можливість продемонструвати дівчині те, що ти шанобливо ставишся до неї та приймеш будь-яку її відповідь. Будь впевнений, вона обов'язково оцінить такий вчинок.

 

Припускай можливість відмови

Вірити в себе важливо, але ще важливіше знати, що іноді ти не можеш вплинути на ситуацію.

Відмова не є ознакою того, що ти недостатньо гарний у чомусь. Це просто суб'єктивна думка людини, відсутність у неї тих самих почуттів та емоцій, які відчуваєш ти.

Замість зациклюватися на невзаємності і шукати причини, чому тобі відповіли «ні», потрібно продовжувати рухатися далі.

Пам'ятай про те, що тобі завжди і в усьому можуть несподівано відповісти відмовою, і тоді твій страх перестане так сильно впливати на твій внутрішній стан.

 

Постав себе на перше місце

Добре, якщо ти шанобливо ставишся до почуттів інших людей. Але все одно на перше місце ти маєш ставити себе, свій комфорт і свої відчуття. У випадку, якщо ти опинишся перед вибором: ти чи дівчина, вибирай себе.

Роби таким чином, щоб ти зміг максимально підтримувати звичний тобі рівень життя.

Навіть якщо дівчина дасть тобі негативну відповідь, тобі не потрібно буде відмовлятися від спілкування з вашими загальними знайомими, переставати ходити у свої улюблені місця, вдавати, що між вами нічого не сталося, якщо розмова виявилася неприємною.

Твої почуття важливі та цінні не менше, ніж почуття будь-якої іншої людини.

Довірся собі і тому, що ти відчуваєш, і припини малювати в уяві страшні картини того, як може змінитись твоє життя, якщо тобі відмовить.

 

Дай зрозуміти, чого ти хочеш досягти

Обов'язково познач, чого ти хочеш досягти своїм визнанням.

Варіантів може бути багато: просто поставити дівчину на курс того, що вона тобі подобається, поміняти статус ваших стосунків, покликати її на побачення і так далі.

Тобі розмова про почуття може бути запрошенням почати зустрічатися, але це знаєш тільки ти. Поінформуй і дівчину, так їй простіше буде дати чесну і зрозумілу відповідь.

 

Говори офлайн

Надіслати красивий текст або повідомлення, звичайно, набагато простіше, ніж зізнатися у всьому особисто.

Однак, якщо ти хочеш отримати точну відповідь, говорити потрібно офлайн, перебуваючи з дівчиною віч-на-віч.

Саме за особистої зустрічі ти можеш відстежити реакцію людини, побачити, чи правильно вона тебе зрозуміла, обговорити всі нюанси тощо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 11 вещей, о которых мужику не стоит беспокоиться Гаджеты 0 IKEA выпустит очистители воздуха, которыми можно управлять с телефона В курсе 0 Режиссер сериала «Игра в кальмара» подтвердил второй сезон Психология отношений 0 Ученые выяснили, когда именно окружающие женщины кажутся тебе непривлекательными В курсе 0 Как появились фильмы для взрослых Звезды 0 Алессандра Амбросио для пикантного фотосета В курсе 0 Вигго Мортенсен в трейлере драмы "Зеленая книга" Карьера 0 13 звичок, які видають, що в тебе немає мети у житті Вокруг света 0 9 стран, где людям платят деньги просто так Психология отношений 0 Почему некоторым мужчинам нравятся девушки постарше Юмор 0 22 нелепые ситуации, из которых нужно выходить с честью Секс 0 "Только не это!": 10 вещей, которых ты и твоя партнерша (больше всего) боитесь… Карьера 0 Как правильно отвечать на собеседованиях на банальные вопросы Внешность и здоровье 0 Сколько нужно заниматься спортом в неделю, чтобы быть здоровым Звезды 0 Ріанна для нової колекції свого бренду Savage X Fenty Внешность и здоровье 0 Странные черты, которые делают нас привлекательными Секс 0 8 шагов, после которых я соглашусь с тобой переспать MC Like 0 Frankies Bikinis показали нову колекцію In Your Dreams Юмор 0 8 признаков, что за тебя идет борьба между девушками Вокруг света 0 Британцы создали "худшую комнату в истории Airbnb"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.