ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому молодим хлопцям подобаються зрілі жінки і навпаки

05.01.2024 — Психология отношений
Чому молодим хлопцям подобаються зрілі жінки і навпаки

Найчастіше люди обирають партнера приблизно свого віку, з різницею у два-три роки. До того ж молодшим учасником відносин, як правило, є дівчина.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Можливо, тому союз молодого хлопця та дорослої жінки сприймається як щось незвичайне та не цілком нормальне. Водночас у сексуальній сфері такий вибір може дати певні переваги обом партнерам.

 

Чим гарний союз молодого хлопця та зрілої жінки

Сексотерапевт Оксана Штиркова розповідає, що у молодих хлопців та зрілих жінок збігаються потреби у сексі. Справа в тому, що у юнаків та дівчат по-різному відбувається становлення та розвиток сексуальності.

Хлопчики раніше пробують мастурбацію, роблять це частіше та швидше розуміють, як отримувати задоволення. А надалі, коли починають статеве життя, секс із проникненням не викликає у них дискомфорту та майже завжди призводить до оргазму.

У 20–27 років чоловіки ще не обтяжені проблемами, вільні, здорові та активні. У них є потреба в сексі, але не завжди є навик комунікації. Вони не знають, як зробити приємність жінці і як побудувати взаємодію, щоб добре було обом партнерам.

Водночас дівчата 20–25 років часто й самі не знають, що приносить їм найбільше задоволення у сексі.

Наприклад, багатьом недостатньо пенісовагінального контакту, щоб досягти оргазму. Так, одне опитування показало, що лише 69% жінок можуть закінчити від звичайного проникнення — решті потрібна додаткова стимуляція клітора руками та оральні ласки.

І навіть якщо дівчина розуміє, що їй потрібно для досягнення оргазму, вона може соромитися відвертої розмови та не розповідати партнерові про свої бажання.

До 30-35 років куди більше жінок пізнають свою сексуальність. Вони насолоджуються собою та своїм тілом, спокійно говорять про секс і можуть донести до партнера свої потреби.

Жінка дає ясність, якої не вистачає молодим чоловікам. Дає відповідь на запитання: "Що мені потрібно зробити, щоб тобі було добре".

Таким чином, зріла жінка допомагає молодому партнеру більше дізнатися про секс, а він дарує їй свою енергію та пристрасть.

 

Чи нормально зустрічатися з людиною не своєї вікової групи

Нерідко можна почути, що, якщо молодий чоловік зустрічається зі зрілою жінкою, він ніби намагається знайти собі матір і отримувати не так кохання партнера, як турботу дорослої людини.

Перенесення батьківської фігури на партнера справді іноді може траплятися, але це зовсім не залежить від різниці у віці.

Вибір партнера будь-якого віку часто відбувається через травми, переноси, незрілі потреби та несвідомість. Простіше кажучи, пара з різницею у два-три роки спокійно може пред'являти один одному претензії та вибудовувати взаємодію на кшталт «батька — дитина».

Наприклад, коли дружина повністю контролює чоловіка: видає йому гроші на кишенькові витрати, стежить, щоб він не дуже довго грав у комп'ютер.

У той же час у парі з великою різницею у віці обидва партнери можуть бути психологічно дорослими та відповідальними.

У сімейній психології різниця у віці, що дорівнює одному поколінню, заслуговує лише трохи більшої уваги. Інакше кажучи, якщо у союзі повнолітніх людей одне із партнерів старше іншого на 18–20 років, це вважається ознакою патології чи бар'єром для побудови здорових відносин.

Тому різниця у роках нічого не говорить про якість спілки. Якщо в парі є шанобливе ставлення, гарний секс, комунікація та кохання, вік партнерів значення не має.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Настя Ивлеева на обложке мартовского MAXIM Внешность и здоровье 0 12 доступных продуктов, которые могут укрепить твоё здоровье Юмор 0 1O способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов Психология отношений 0 Как выбирать дам для соблазнения. Метод одного Дон Жуана Вокруг света 0 10 золотых правил пикника Секс 0 Как избежать продолжения случайной связи? Карьера 0 Вещи, которые никогда не будет делать уверенный в себе человек Вокруг света 0 Там тебя ждут: 8 стран, куда можно поехать после карантина Юмор 0 8 способов укротить безудержное желание переспать с ней Юмор 0 10 жартів, які зрозуміють лише люди з маленьким членом Звезды 0 Кім Кардашьян для GQ Секс 0 #говоритженщина: такой секс нам не нужен Психология отношений 0 6 признаков того, что ты встретил не свою женщину В курсе 0 Компания Apple разрешила передавать цифровые данные по наследству Секс 0 Как заниматься сексом на борту самолета Внешность и здоровье 0 12 "всегда" и 10 "никогда": простейшие привычки для поддержания здоровья В курсе 0 Статистика Pornhub: Украина вошла в топ-15 стран, где чаще всего интересуются… Внешность и здоровье 0 9 главных мифов о нормах гигиены Карьера 0 5 вещей, к которым люди относятся слишком серьезно, и 5, которые недооценивают Секс 0 5 неприятностей во время секса, которые случаются чаще, чем ты думаешь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.