ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому молодим хлопцям подобаються зрілі жінки і навпаки

05.01.2024 — Психология отношений
Чому молодим хлопцям подобаються зрілі жінки і навпаки

Найчастіше люди обирають партнера приблизно свого віку, з різницею у два-три роки. До того ж молодшим учасником відносин, як правило, є дівчина.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Можливо, тому союз молодого хлопця та дорослої жінки сприймається як щось незвичайне та не цілком нормальне. Водночас у сексуальній сфері такий вибір може дати певні переваги обом партнерам.

 

Чим гарний союз молодого хлопця та зрілої жінки

Сексотерапевт Оксана Штиркова розповідає, що у молодих хлопців та зрілих жінок збігаються потреби у сексі. Справа в тому, що у юнаків та дівчат по-різному відбувається становлення та розвиток сексуальності.

Хлопчики раніше пробують мастурбацію, роблять це частіше та швидше розуміють, як отримувати задоволення. А надалі, коли починають статеве життя, секс із проникненням не викликає у них дискомфорту та майже завжди призводить до оргазму.

У 20–27 років чоловіки ще не обтяжені проблемами, вільні, здорові та активні. У них є потреба в сексі, але не завжди є навик комунікації. Вони не знають, як зробити приємність жінці і як побудувати взаємодію, щоб добре було обом партнерам.

Водночас дівчата 20–25 років часто й самі не знають, що приносить їм найбільше задоволення у сексі.

Наприклад, багатьом недостатньо пенісовагінального контакту, щоб досягти оргазму. Так, одне опитування показало, що лише 69% жінок можуть закінчити від звичайного проникнення — решті потрібна додаткова стимуляція клітора руками та оральні ласки.

І навіть якщо дівчина розуміє, що їй потрібно для досягнення оргазму, вона може соромитися відвертої розмови та не розповідати партнерові про свої бажання.

До 30-35 років куди більше жінок пізнають свою сексуальність. Вони насолоджуються собою та своїм тілом, спокійно говорять про секс і можуть донести до партнера свої потреби.

Жінка дає ясність, якої не вистачає молодим чоловікам. Дає відповідь на запитання: "Що мені потрібно зробити, щоб тобі було добре".

Таким чином, зріла жінка допомагає молодому партнеру більше дізнатися про секс, а він дарує їй свою енергію та пристрасть.

 

Чи нормально зустрічатися з людиною не своєї вікової групи

Нерідко можна почути, що, якщо молодий чоловік зустрічається зі зрілою жінкою, він ніби намагається знайти собі матір і отримувати не так кохання партнера, як турботу дорослої людини.

Перенесення батьківської фігури на партнера справді іноді може траплятися, але це зовсім не залежить від різниці у віці.

Вибір партнера будь-якого віку часто відбувається через травми, переноси, незрілі потреби та несвідомість. Простіше кажучи, пара з різницею у два-три роки спокійно може пред'являти один одному претензії та вибудовувати взаємодію на кшталт «батька — дитина».

Наприклад, коли дружина повністю контролює чоловіка: видає йому гроші на кишенькові витрати, стежить, щоб він не дуже довго грав у комп'ютер.

У той же час у парі з великою різницею у віці обидва партнери можуть бути психологічно дорослими та відповідальними.

У сімейній психології різниця у віці, що дорівнює одному поколінню, заслуговує лише трохи більшої уваги. Інакше кажучи, якщо у союзі повнолітніх людей одне із партнерів старше іншого на 18–20 років, це вважається ознакою патології чи бар'єром для побудови здорових відносин.

Тому різниця у роках нічого не говорить про якість спілки. Якщо в парі є шанобливе ставлення, гарний секс, комунікація та кохання, вік партнерів значення не має.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 странных вещей, которые почему-то никого не удивляют Звезды 1 Ким Кардашьян (полностью) обнажилась для рекламы парфюма Секс 0 Оговорки по Фрейду: какие бессознательные желания скрываются в твоих ошибках Звезды 0 Лили Роуз Депп в фотосъёмке для Wonderland Magazine Юмор 0 10 народных примет, которые всегда сбываются Юмор 0 5 советов, как смотреть со своей девушкой порно и не выглядеть в ее глазах… Автомобили 0 Volvo V60 Cross Country: один автомобиль чтобы править всеми Юмор 0 5 способов познакомиться с девушкой на улице за 5 секунд Вокруг света 0 Wildlife Photographer of the Year 2020: лучшие фотографы дикой природы Вокруг света 0 В Великобритании появились дорожки для людей, пялящихся в смартфоны В курсе 0 Аль Пачино в тизере сериала "Охотники" Карьера 0 4 фразы, которыми ты убеждаешь себя ничего не делать Психология отношений 0 6 причин, почему ты не торопишься заканчивать токсичные отношения Звезды 0 Певица Halsey для осеннего номера Playboy Автомобили 0 12 вещей, которые нельзя делать за рулём Юмор 0 Kак pассказывать о бывших Секс 0 Ученые: какую позу в сексе больше всего любят женщины (а какую нет) Гаджеты 0 Вещь дня: умный презерватив (и его нужно заряжать!) В курсе 0 Гурт BRUTTO запрошує на київський концерт у клуб "Stereo Plaza" Юмор 0 Жизнь мужчины до и после свадьбы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.