Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 причини розлучення, які стають сюрпризом для чоловіків

13.10.2022 — Психология отношений
4 причини розлучення, які стають сюрпризом для чоловіків

Багато разів спостерігала, що деякі причини розставання стають для чоловіків цілковитою несподіванкою. «Чого це вона, все ж таки добре було!», - обурюється орел. А краще задумався б заздалегідь.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Життя сусідів з комуналки

Часто здивування викликає бажання розлучитися в парах, де між подружжям не залишилося почуттів, проте добре налагоджений побут.

Чоловік може роками не розмовляти з дружиною до душі, не чути її бажань та потреб, не помічати її переживань. А на спроби виправити ситуацію відмахуватися, як від настирливої ​​мухи.

Але коли дружина йде, таку поведінку багато хто вважає зрадою. А в нас родина!

Я, якщо чесно, дуже рідко бачу, щоб так поводилися жінки. Незважаючи на ті щоденні «викриття», які ллються з інтернету, жінки набагато частіше шукають у відносинах емоцій, аніж вигоди.

Чого дивуватися, що вони йдуть, якщо емоція зникає?

 

Жінка-ждун

Багато громадян досі користуються застарілою моделлю відносин "я чоловік, мені можна".

Вони свято впевнені, що існують такі спеціальні жінки, створені для того, щоб чекати, і це є очікуванням нормально.

Людина сама собі дає більше свободи - у вживанні алкоголю, у випадкових зв'язках, у листуванні. І в глибині душі вважають те, що відбувається, приводом для гордості – ну я ж мужик.

Це працювало 30-40 років тому, але зараз правила гри стрімко змінюються. А мачисті мачо все частіше залишаються за бортом.

 

Неповага

Дуже важко сказати, що саме може стати для жінки свідченням неповаги до неї.

Іноді це може бути нехтування особистою гігієною, іноді – лайливі слова, іноді – звичка забувати про свої обіцянки.

Навіть чхати та витирати/не витирати зі столу можна без поваги, не кажучи вже про те, щоб знімати взуття.

Дуже важко описати це заочно. Але жінки чітко відчувають момент, коли до них перестають ставитись як до рівних. І йдуть.

 

Відсутність чітких цілей та планів

Остання причина викликає у чоловіків найбільше ремствування. Саме вона часто шифрується кодом винесення мозку.

Багатьом жінкам життєво-необхідне розуміння, що чоловік має плани, і ці плани пов'язані з нею.

А також зразкове бачення кроків, які сім'я робитиме надалі для свого зростання та розвитку.

Відсутність чіткого плану і чоловік, що нахабно валяється при цьому на дивані, дуже нервує жінку. Для неї повний спокій та застій означає чи не смерть. Тоді як заради цього спокою багато чоловіків якраз і одружуються.

 

Ви вважаєте ці причини достатніми для розлучення?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 5 способов помириться со своей девушкой Звезды 0 Plus-size модель Эшли Грэм для New York Magazine Секс 0 Налево пойдешь... Самые популярные мифы и факты об изменах Секс 0 12 самых нелепых травм из-за секса Звезды 0 Украинка Таня Муиньо сняла новый откровенный клип для Cardi B Секс 0 5 сексуальных уроков от героев "Игры престолов" Автомобили 0 15 речей, які роблять тебе поганим водієм Секс 0 Как держаться на пике половой жизни до самой смерти Карьера 0 10 вещей, к которым нужно относиться проще, чтобы почувствовать себя свободным Юмор 0 9 советов, как вести себя в общении с токсичными родственниками MC Like 0 Очень горячая рекламная кампания купальников Sommer Swim Внешность и здоровье 0 Ничего смешного: что происходит с организмом после 25 лет Карьера 0 12 секретов о ресторанах, которые лучше не знать Психология отношений 0 Дружить ли с бывшей? Ученые наконец нашли ответ! Карьера 0 10 признаков, что вы не экономный, а нищий Секс 0 Как избавиться от порнозависимости Карьера 0 7 советов, которые однажды могут спасти тебе жизнь Автомобили 0 Шотландцы создали автомобиль, который ездит на виски Психология отношений 0 Откуда у тебя в голове образ идеальной девушки Карьера 0 8 заблуждений, которые ты усвоил из детства, и как от них избавиться
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.