ТОП-10 популярных новостей
7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 причини розлучення, які стають сюрпризом для чоловіків

13.10.2022 — Психология отношений
4 причини розлучення, які стають сюрпризом для чоловіків

Багато разів спостерігала, що деякі причини розставання стають для чоловіків цілковитою несподіванкою. «Чого це вона, все ж таки добре було!», - обурюється орел. А краще задумався б заздалегідь.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Життя сусідів з комуналки

Часто здивування викликає бажання розлучитися в парах, де між подружжям не залишилося почуттів, проте добре налагоджений побут.

Чоловік може роками не розмовляти з дружиною до душі, не чути її бажань та потреб, не помічати її переживань. А на спроби виправити ситуацію відмахуватися, як від настирливої ​​мухи.

Але коли дружина йде, таку поведінку багато хто вважає зрадою. А в нас родина!

Я, якщо чесно, дуже рідко бачу, щоб так поводилися жінки. Незважаючи на ті щоденні «викриття», які ллються з інтернету, жінки набагато частіше шукають у відносинах емоцій, аніж вигоди.

Чого дивуватися, що вони йдуть, якщо емоція зникає?

 

Жінка-ждун

Багато громадян досі користуються застарілою моделлю відносин "я чоловік, мені можна".

Вони свято впевнені, що існують такі спеціальні жінки, створені для того, щоб чекати, і це є очікуванням нормально.

Людина сама собі дає більше свободи - у вживанні алкоголю, у випадкових зв'язках, у листуванні. І в глибині душі вважають те, що відбувається, приводом для гордості – ну я ж мужик.

Це працювало 30-40 років тому, але зараз правила гри стрімко змінюються. А мачисті мачо все частіше залишаються за бортом.

 

Неповага

Дуже важко сказати, що саме може стати для жінки свідченням неповаги до неї.

Іноді це може бути нехтування особистою гігієною, іноді – лайливі слова, іноді – звичка забувати про свої обіцянки.

Навіть чхати та витирати/не витирати зі столу можна без поваги, не кажучи вже про те, щоб знімати взуття.

Дуже важко описати це заочно. Але жінки чітко відчувають момент, коли до них перестають ставитись як до рівних. І йдуть.

 

Відсутність чітких цілей та планів

Остання причина викликає у чоловіків найбільше ремствування. Саме вона часто шифрується кодом винесення мозку.

Багатьом жінкам життєво-необхідне розуміння, що чоловік має плани, і ці плани пов'язані з нею.

А також зразкове бачення кроків, які сім'я робитиме надалі для свого зростання та розвитку.

Відсутність чіткого плану і чоловік, що нахабно валяється при цьому на дивані, дуже нервує жінку. Для неї повний спокій та застій означає чи не смерть. Тоді як заради цього спокою багато чоловіків якраз і одружуються.

 

Ви вважаєте ці причини достатніми для розлучення?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 9 тактичных фраз для тех, кто не умеет говорить "нет" своему начальнику В курсе 0 Warner Bros. показала перший трейлер «Флеша» з Езрою Міллером Психология отношений 0 #говоритженщина: кто-то еще "добивается" женщин? MC Like 0 Даутцен Крус в весенне-летней съемке Hunkemoller 2020 Звезды 0 Кортни Кардашьян обнажилась для мексиканского GQ Психология отношений 0 9 тревожных признаков того, что ты стал зависим от отношений Психология отношений 0 Ученые: возвращаться к бывшим вредно для здоровья Внешность и здоровье 0 Разбираемся в названиях: какую мужскую обувь носить этой осенью? В курсе 0 Lego представила набір за мотивами серіалу «Мандалорець» В курсе 0 Netflix показал трейлер третьей части антологии «Любовь, смерть и роботы» В курсе 0 Paramount+ представив трейлер реаліті-шоу «Сім'я Сталлоне» В курсе 0 Metallica выпустила "Монополию", в которой игроки смогут отправиться в мировое… В курсе 0 Бенисио Дель Торо в трейлере боевика "Солдат" Секс 0 Женщина должна сказать "да". Есть возражения? Lifestyle 0 Ідріс Ельба в першому трейлері серіалу «Викрадення» Apple TV+ В курсе 0 Вышел трейлер второй части «Аватара» Джеймса Кэмерона Внешность и здоровье 0 Converse сделали кеды из пластиковых бутылок В курсе 0 Алисия Викандер в первом тизере новой "Лары Крофт" Психология отношений 0 5 хитростей, которые помогут тебе пережить разрыв отношений Карьера 0 12 вещей, которые выведут из себя даже того, у кого стальные нервы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.