ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

4 причини розлучення, які стають сюрпризом для чоловіків

13.10.2022 — Психология отношений
4 причини розлучення, які стають сюрпризом для чоловіків

Багато разів спостерігала, що деякі причини розставання стають для чоловіків цілковитою несподіванкою. «Чого це вона, все ж таки добре було!», - обурюється орел. А краще задумався б заздалегідь.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Життя сусідів з комуналки

Часто здивування викликає бажання розлучитися в парах, де між подружжям не залишилося почуттів, проте добре налагоджений побут.

Чоловік може роками не розмовляти з дружиною до душі, не чути її бажань та потреб, не помічати її переживань. А на спроби виправити ситуацію відмахуватися, як від настирливої ​​мухи.

Але коли дружина йде, таку поведінку багато хто вважає зрадою. А в нас родина!

Я, якщо чесно, дуже рідко бачу, щоб так поводилися жінки. Незважаючи на ті щоденні «викриття», які ллються з інтернету, жінки набагато частіше шукають у відносинах емоцій, аніж вигоди.

Чого дивуватися, що вони йдуть, якщо емоція зникає?

 

Жінка-ждун

Багато громадян досі користуються застарілою моделлю відносин "я чоловік, мені можна".

Вони свято впевнені, що існують такі спеціальні жінки, створені для того, щоб чекати, і це є очікуванням нормально.

Людина сама собі дає більше свободи - у вживанні алкоголю, у випадкових зв'язках, у листуванні. І в глибині душі вважають те, що відбувається, приводом для гордості – ну я ж мужик.

Це працювало 30-40 років тому, але зараз правила гри стрімко змінюються. А мачисті мачо все частіше залишаються за бортом.

 

Неповага

Дуже важко сказати, що саме може стати для жінки свідченням неповаги до неї.

Іноді це може бути нехтування особистою гігієною, іноді – лайливі слова, іноді – звичка забувати про свої обіцянки.

Навіть чхати та витирати/не витирати зі столу можна без поваги, не кажучи вже про те, щоб знімати взуття.

Дуже важко описати це заочно. Але жінки чітко відчувають момент, коли до них перестають ставитись як до рівних. І йдуть.

 

Відсутність чітких цілей та планів

Остання причина викликає у чоловіків найбільше ремствування. Саме вона часто шифрується кодом винесення мозку.

Багатьом жінкам життєво-необхідне розуміння, що чоловік має плани, і ці плани пов'язані з нею.

А також зразкове бачення кроків, які сім'я робитиме надалі для свого зростання та розвитку.

Відсутність чіткого плану і чоловік, що нахабно валяється при цьому на дивані, дуже нервує жінку. Для неї повний спокій та застій означає чи не смерть. Тоді як заради цього спокою багато чоловіків якраз і одружуються.

 

Ви вважаєте ці причини достатніми для розлучення?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Zara выпустил коллаборацию с основателем бренда Rhude Руиджи Вийасенором Автомобили 0 Самые глупые вещи, которые делают водители зимой Карьера 0 11 привычек, которые притягивают в твою жизнь токсичных людей В курсе 0 Гонки, машины и полицейские в трейлере "Need for Speed Heat" Карьера 0 Непростой выбор, с которым сталкивается каждый мужчина Секс 0 2 недостатка женщин, готовых на встречи "без обязательств" Юмор 0 22 правила поведения на собственной свадьбе Юмор 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… Карьера 0 10 советов, которые выглядят как решение проблемы, но не являются таковыми Секс 0 7 лучших поз для жёсткого секса Карьера 0 10 вещей, которыми мы никогда не бываем довольны Внешность и здоровье 0 Як пити алкоголь, щоб менше шкодити організму Автомобили 0 Объявлены самые "мужские" автомобили Автомобили 0 Nissan полностью обновит линейку кроссоверов Вокруг света 0 Самые чистые пляжи Европы Звезды 0 Кендіс Сванепул для нової рекламної кампанії Tropic of C Психология отношений 0 8 принципов решения конфликтов, которые помогут тебе сохранить отношения Автомобили 1 5 идеальных машин для секса MC Like 0 Барбара Палвин - новый "ангел" Victoria's Secret Психология отношений 0 10 помилкових переконань, які змушують тебе залишатися в нещасливих відносинах
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.