Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

3 способи перестати ревнувати

10.10.2022 — Психология отношений
3 способи перестати ревнувати

Або, принаймні, вдати, що тобі начхати на те, що у цієї жінки на її сторінці стоїть статус «В активному пошуку» і про це знають навіть двоє ваших дітей.

 

НЕ БІЙСЯ

Ревнощі не завжди натякають на особистісну ущербність чоловіка. Іноді в основі її законний страх втратити близьку людину.

Причому звичайний аналіз часто допомагає страх перебороти. Візьми папір та ручку та перелічи причини своїх ревнощів.

Тільки починай кожну фразу не з "Я ревную, тому що", а з "Я боюся втратити її, тому що" або "Я боюся залишитися один, тому що".

Необгрунтованість деяких страхів («Нікому буде допомогти мені закинути сноуборд на шифоньєр») стане очевидною одразу, інші ти зможеш відкинути після недовгих роздумів.

А ще повністю страху позбавляють відсутність закоханості та егоїзм. Ну та не нам тебе цього вчити.

 

НЕ РОЗМІНЮЙСЯ

Часто ревнощі - це просто інструмент для привернення уваги.

Банальна істерика через недосмажений біфштекс виконає те ж завдання, проте не виставить тебе ревнивцем — лише інтриганом, який заслуговує на те, щоб померти на самоті, будучи забитим тим самим сноубордом.

 

ДАЙ ВОЛЮ ПОЧУТТЯМ

Але іноді жінку просто належить ревнувати. Таким чином ти показуєш, що тобі не байдуже, з якими програмістами вона п'є чай.

Будь впевнений, якщо ти розпитаєш детальніше про особистість цього комп'ютерного генія, то отримаєш у відповідь: «Та він навіки прописаний в Інтернеті та заручений із комп'ютером!»

Але якщо на чаювання з програмістом (сантехніком, колегою по роботі, який заскочив звірити документи об одинадцятій вечора і вискочив о сьомій ранку) ніяк не відреагувати, то одного разу ти ризикуєш:

а) засмутити свою дівчину (а ти ж знаєш, коли вона засмучується, у неї підгоряє яєчня) і б) справді застати її з програмістом у момент студіювання ними додатка «Камасутра в кожен дім».

Загалом тут є про що задуматися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Секса нет, но вы держитесь: как пережить эпоху сексуальной контреволюции В курсе 0 Лиам Нисон сыграл вместе с сыном в комедии "Сделано в Италии" В курсе 0 Руперт Грин и мистика в трейлере сериала "Слуга" Карьера 0 10 нетипових речей, які говорять про те, що ти живеш у своє задоволення Юмор 0 Как завести курортный роман: обучающее пособие с советами самих девушек Звезды 0 Нікі Мінаж випустила новий провокаційний кліп «Princess Diana» В курсе 0 Уилл Смит сражается со своим клоном в трейлере "Двойник" Юмор 0 7 вещей, которые мы бы хотели изменить в девушках Гаджеты 0 Новый iPhone будет распознавать владельца по лицу Карьера 0 Из чего состоит счастливая жизнь Внешность и здоровье 0 Norse Projects x adidas досліджує скандинавські ландшафти через Campus 80 Юмор 0 Как быть, если девушка приедет к вам на ночь? Секс 0 6 вещей, которые люди все еще не понимают в сексе В курсе 0 Playboy впервые поместил на обложку мужчину Звезды 0 Кэндис Свейнпол для кампании своей линии купальников Tropic of C В курсе 0 Галь Гадот у трейлері шпигунського трилера «Кам'яне серце» Секс 0 Ученые: мужчины, которые присылают дикпики, слишком одержимы своей… В курсе 0 Эдриан Броуди посещает старинную усадьбу в трейлере сериала «Chapelwaite» Автомобили 0 Дрифт, собаки и мороженое в новом трейлере Top Gear Автомобили 0 Как не купить проблемный автомобиль
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.