ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

11 ознак того, що тебе контролюють у шлюбі

30.11.2023 — Психология отношений
11 ознак того, що тебе контролюють у шлюбі

Деякі правила та домовленості у шлюбі просто необхідні, адже саме через відчуття стабільності, надійності та передбачуваності люди вступають у цей союз. Але іноді один із партнерів може надмірно проявляти свій потяг до контролю, порушувати кордони та прагнути керувати життям коханої людини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не варто звертатися до стереотипів — опинитися на місці того, чию волю намагаються контролювати може кожен.

Зрозуміти, що бажання партнера знати те, що відбувається з тобою, почало переростати в нав'язливу потребу, не завжди просто. Дівчина щосили намагатиметься зберегти ілюзію того, що всі її дії невинні, а ти всього лише перебільшуєш.

Насправді ж манія контролю перетворюватиме її на майстерного маніпулятора, який не здатний відпустити ситуацію і довіритися партнерові.

Ми зібрали кілька тривожних ознак того, що тебе контролюють у шлюбі.

 

Ти практично не бачишся з друзями та сім'єю

Через свої власні страхи і невпевненість твоя дружина може намагатися перешкоджати твоєму спілкуванню з близькими.

Причому почнеться все досить нешкідливо: вона може недвозначно натякнути тобі про те, що ти занадто часто розмовляєш по телефону з сестрою, багато часу чатуєшся з другом або зустрічаєшся зі своєю компанією якраз у ті моменти, коли на тебе найсильніше чекають вдома.

Позбавивши тебе спілкування з близькими людьми, твоя дружина відчує свою владу, адже відсутність підтримки поза вашими стосунками послабить твої сили та здатність протистояти контролю.

 

Перед тобою постійно ставлять умови

«Або я, або…» — якщо тобі добре знайома ця фраза в різних її варіаціях, то ти маєш справу з людиною, яка любить тримати все і всіх під контролем.

Виставляючи тобі умови, твоя дружина ніби означає тобі два вибори: той, який ти хотів би зробити, і єдино правильний.

Не дивно, що найчастіше ти діятимеш, ґрунтуючись на її потребах та бажаннях. Адже в разі непослуху на тебе чекає або грандіозний скандал, або образа, що виражається ігнором і мовчанням.

 

Ти стикаєшся з емоційним насильством

Для того, щоб контролювати твої вчинки, твоя дружина може застосовувати емоційне насильство. Цей прийом здебільшого допомагає підкорити волю людини без особливих складнощів.

Прояв емоційного насильства — це різні приниження, образи, погрози, систематичний тиск на твої хворі теми, зниження самооцінки та газлайтинг — спроба викликати в тебе сумніви у власних словах, діях чи думках.

 

Ти не можеш приймати рішення самостійно

Звичайно, у шлюбі більшість рішень, що стосуються подружжя, повинні прийматися спільно.

Однак партнери також мають своє власне життя, втручання в яке не можна терпіти.

Як одягатися, з ким підтримувати спілкування, в якій сфері працювати чи розвиватися, що купувати собі на сніданок і таке інше — всі ці рішення ти можеш приймати самостійно.

При виборі ти можеш спиратися на думку дружини або враховувати поради, але остаточний вердикт завжди за тобою.

Якщо ж ти не можеш приймати рішення без її участі, це може свідчити про те, що тебе надмірно контролюють у шлюбі.

 

Ти звітуєш про всі свої дії

Твоя дружина постійно вимагає від тебе повідомляти, де ти знаходишся, куди йдеш і що збираєшся робити, — це ще один прояв контролю.

Особливо це стає очевидним, коли ти ні кроку не можеш зробити, не попередивши про це.

Звичайно, ви повинні повідомити один одного про свої плани, але, коли один у парі переходить кордони і вимагає мало не похвилинного звіту, це наслідок спраги контролю.

 

Ти стикаєшся з маніпуляціями

Намагаючись взяти твої дії під контроль, дружина може вдаватися до різних маніпуляцій.

Вона може тиснути на твоє почуття провини, демонстративно уникати твоїх прохань, викликати в тебе почуття жалю чи навіть порівнювати тебе з кимось іншим, зрозуміло, не на твою користь.

Все це з часом ламає твою волю і робить тебе слухнянішим. Ти чиниш так, як хочеться їй, щоб не відчувати неприємних емоцій і уникнути самобичування.

 

Ти чуєш постійні накази

Дружина спілкується з тобою в наказному тоні. Якщо їй щось потрібне, вона починає роздавати тобі вказівки, що від тебе вимагається.

Причому в тебе немає можливості відмовити — рішення вже ухвалено нею, а від тебе чекають лише на його реалізацію.

Якщо тобі доводиться виконувати волю дружини в переважній більшості випадків і твоя думка не враховується, ти маєш справу з людиною, що контролює.

Поки ситуація не зміниться, тебе супроводжуватиме відчуття втрати власної волі та незалежності.

 

Ти опиняєшся у фінансовій залежності

Не тільки дівчата можуть бути фінансово залежними від свого чоловіка. Така ситуація цілком можлива і в тому випадку, якщо у вас загальний сімейний бюджет або ти звик віддавати більшу частину заробленого дружині.

Таким чином, у тебе немає можливості піти будь-якої миті, що ніби прив'язує тебе до дружини і одночасно робить тебе залежним від неї.

Якщо ти відчуваєш страх чи занепокоєння щодо своїх фінансових можливостей, це позбавляє тебе свободи дій та спрощує життя контролюючого партнера.

 

Ти не можеш припинити втручання у твої особисті справи

Якщо твоя дружина постійно диктує тобі, що робити, як поводитись чи якийсь шлях обирати, то це ознака того, що тебе контролюють.

Втручання у твої особисті справи та неприйняття твоєї думки призводять до відчуття безпорадності та залежності від коханої людини.

Згодом втручання дружини у твої особисті справи може досягти свого апогею, і вона впливатиме на твої дружні взаємини, кар'єрні плани і навіть вибір хобі.

 

Тобі постійно брешуть

Брехня - це ще один спосіб контролювати людину. Твоя дружина може використовувати її для того, щоб досягти своєї мети.

Брехня - це не тільки брехня, але і введення в оману, приховування будь-якої інформації або окремих її деталей.

У будь-якому випадку, якщо ти помічаєш, що тобі намагаються брехати, необхідно звернути на це увагу і поцікавитись, якими мотивами керується дівчина.

 

Тобі не дають витрачати час на себе

Якщо кожного разу, коли ти вирішуєш зробити щось приємне для себе, приділити час своїм хобі, розслабитися чи відпочити, тебе починають соромити за це або одразу ж вигадують тобі якусь справу, то це ще одна ознака контролю.

У здорових відносинах кожен партнер поважає свободу волі іншого, його інтереси та плани. Те, що ти хочеш трохи побути наодинці, не вписуючи у свої плани дружину, - це зовсім не ознака твоєї нелюбові до неї.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 11 основных типажей бывших девушек Карьера 0 10 самых бесящих фраз из вакансий, и что они значат на самом деле Карьера 0 5 вещей, которые не должен делать хороший человек MC Like 0 Agent Provocateur представил коллекцию ко дню влюбленных Карьера 0 9 вещей, которые кажутся тебе простыми, когда ты смотришь на них со стороны Секс 0 5 поз, які зроблять секс у ванній незабутнім Секс 0 #говоритмужчина: от чего страдает мужской оргазм Психология отношений 0 8 качеств мужчины, которые нравятся всем девушкам В курсе 0 Дэниел Крэйг и Ченнинг Татум в новом трейлере комедии "Удача Логана" В курсе 0 Первый взгляд на Джареда Лето в роли Джокера из режиссерской версии "Лиги… В курсе 0 Колин Ферт и Стэнли Туччи в трейлере "Суперновы" Психология отношений 0 9 причин, чому стосунки з дівчиною викликають у тебе роздратування Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере военной драмы "1917" MC Like 0 Сексуальная валентинка в съемке INCANTO Психология отношений 0 4 способа стать популярным у женщин, ничего для этого не делая Психология отношений 0 Фразы, которые нельзя использовать во время ссоры Звезды 0 Памела Андерсон для австралийского MAXIM В курсе 0 Лиам Нисон сыграл вместе с сыном в комедии "Сделано в Италии" Карьера 0 8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.