ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

11 ознак того, що тебе контролюють у шлюбі

30.11.2023 — Психология отношений
11 ознак того, що тебе контролюють у шлюбі

Деякі правила та домовленості у шлюбі просто необхідні, адже саме через відчуття стабільності, надійності та передбачуваності люди вступають у цей союз. Але іноді один із партнерів може надмірно проявляти свій потяг до контролю, порушувати кордони та прагнути керувати життям коханої людини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не варто звертатися до стереотипів — опинитися на місці того, чию волю намагаються контролювати може кожен.

Зрозуміти, що бажання партнера знати те, що відбувається з тобою, почало переростати в нав'язливу потребу, не завжди просто. Дівчина щосили намагатиметься зберегти ілюзію того, що всі її дії невинні, а ти всього лише перебільшуєш.

Насправді ж манія контролю перетворюватиме її на майстерного маніпулятора, який не здатний відпустити ситуацію і довіритися партнерові.

Ми зібрали кілька тривожних ознак того, що тебе контролюють у шлюбі.

 

Ти практично не бачишся з друзями та сім'єю

Через свої власні страхи і невпевненість твоя дружина може намагатися перешкоджати твоєму спілкуванню з близькими.

Причому почнеться все досить нешкідливо: вона може недвозначно натякнути тобі про те, що ти занадто часто розмовляєш по телефону з сестрою, багато часу чатуєшся з другом або зустрічаєшся зі своєю компанією якраз у ті моменти, коли на тебе найсильніше чекають вдома.

Позбавивши тебе спілкування з близькими людьми, твоя дружина відчує свою владу, адже відсутність підтримки поза вашими стосунками послабить твої сили та здатність протистояти контролю.

 

Перед тобою постійно ставлять умови

«Або я, або…» — якщо тобі добре знайома ця фраза в різних її варіаціях, то ти маєш справу з людиною, яка любить тримати все і всіх під контролем.

Виставляючи тобі умови, твоя дружина ніби означає тобі два вибори: той, який ти хотів би зробити, і єдино правильний.

Не дивно, що найчастіше ти діятимеш, ґрунтуючись на її потребах та бажаннях. Адже в разі непослуху на тебе чекає або грандіозний скандал, або образа, що виражається ігнором і мовчанням.

 

Ти стикаєшся з емоційним насильством

Для того, щоб контролювати твої вчинки, твоя дружина може застосовувати емоційне насильство. Цей прийом здебільшого допомагає підкорити волю людини без особливих складнощів.

Прояв емоційного насильства — це різні приниження, образи, погрози, систематичний тиск на твої хворі теми, зниження самооцінки та газлайтинг — спроба викликати в тебе сумніви у власних словах, діях чи думках.

 

Ти не можеш приймати рішення самостійно

Звичайно, у шлюбі більшість рішень, що стосуються подружжя, повинні прийматися спільно.

Однак партнери також мають своє власне життя, втручання в яке не можна терпіти.

Як одягатися, з ким підтримувати спілкування, в якій сфері працювати чи розвиватися, що купувати собі на сніданок і таке інше — всі ці рішення ти можеш приймати самостійно.

При виборі ти можеш спиратися на думку дружини або враховувати поради, але остаточний вердикт завжди за тобою.

Якщо ж ти не можеш приймати рішення без її участі, це може свідчити про те, що тебе надмірно контролюють у шлюбі.

 

Ти звітуєш про всі свої дії

Твоя дружина постійно вимагає від тебе повідомляти, де ти знаходишся, куди йдеш і що збираєшся робити, — це ще один прояв контролю.

Особливо це стає очевидним, коли ти ні кроку не можеш зробити, не попередивши про це.

Звичайно, ви повинні повідомити один одного про свої плани, але, коли один у парі переходить кордони і вимагає мало не похвилинного звіту, це наслідок спраги контролю.

 

Ти стикаєшся з маніпуляціями

Намагаючись взяти твої дії під контроль, дружина може вдаватися до різних маніпуляцій.

Вона може тиснути на твоє почуття провини, демонстративно уникати твоїх прохань, викликати в тебе почуття жалю чи навіть порівнювати тебе з кимось іншим, зрозуміло, не на твою користь.

Все це з часом ламає твою волю і робить тебе слухнянішим. Ти чиниш так, як хочеться їй, щоб не відчувати неприємних емоцій і уникнути самобичування.

 

Ти чуєш постійні накази

Дружина спілкується з тобою в наказному тоні. Якщо їй щось потрібне, вона починає роздавати тобі вказівки, що від тебе вимагається.

Причому в тебе немає можливості відмовити — рішення вже ухвалено нею, а від тебе чекають лише на його реалізацію.

Якщо тобі доводиться виконувати волю дружини в переважній більшості випадків і твоя думка не враховується, ти маєш справу з людиною, що контролює.

Поки ситуація не зміниться, тебе супроводжуватиме відчуття втрати власної волі та незалежності.

 

Ти опиняєшся у фінансовій залежності

Не тільки дівчата можуть бути фінансово залежними від свого чоловіка. Така ситуація цілком можлива і в тому випадку, якщо у вас загальний сімейний бюджет або ти звик віддавати більшу частину заробленого дружині.

Таким чином, у тебе немає можливості піти будь-якої миті, що ніби прив'язує тебе до дружини і одночасно робить тебе залежним від неї.

Якщо ти відчуваєш страх чи занепокоєння щодо своїх фінансових можливостей, це позбавляє тебе свободи дій та спрощує життя контролюючого партнера.

 

Ти не можеш припинити втручання у твої особисті справи

Якщо твоя дружина постійно диктує тобі, що робити, як поводитись чи якийсь шлях обирати, то це ознака того, що тебе контролюють.

Втручання у твої особисті справи та неприйняття твоєї думки призводять до відчуття безпорадності та залежності від коханої людини.

Згодом втручання дружини у твої особисті справи може досягти свого апогею, і вона впливатиме на твої дружні взаємини, кар'єрні плани і навіть вибір хобі.

 

Тобі постійно брешуть

Брехня - це ще один спосіб контролювати людину. Твоя дружина може використовувати її для того, щоб досягти своєї мети.

Брехня - це не тільки брехня, але і введення в оману, приховування будь-якої інформації або окремих її деталей.

У будь-якому випадку, якщо ти помічаєш, що тобі намагаються брехати, необхідно звернути на це увагу і поцікавитись, якими мотивами керується дівчина.

 

Тобі не дають витрачати час на себе

Якщо кожного разу, коли ти вирішуєш зробити щось приємне для себе, приділити час своїм хобі, розслабитися чи відпочити, тебе починають соромити за це або одразу ж вигадують тобі якусь справу, то це ще одна ознака контролю.

У здорових відносинах кожен партнер поважає свободу волі іншого, його інтереси та плани. Те, що ти хочеш трохи побути наодинці, не вписуючи у свої плани дружину, - це зовсім не ознака твоєї нелюбові до неї.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Эмили Ратажковски для V Magazine В курсе 0 Вышел трейлер четвёртого сезона «Мира Дикого Запада» Карьера 0 10 думок, які підтримають тебе у скрутний момент Вокруг света 0 Лучшие кадры снятые на GoPro в 2018 году Психология отношений 0 Укрощение истеричек В курсе 0 Уилла Смита хочет убить его собственный двойник в трейлере "Гемини" Вокруг света 0 10 самых поразительных пляжей на Земле Автомобили 0 Шины Infiniti. Купить резину на Infiniti | Titanshina.ua Внешность и здоровье 0 Вегетарианство, секс по телефону, зима и еще 55 глупейших вещей на свете В курсе 0 Первая виртуальная порноактриса завела Instagram Юмор 0 Кто такие интимофобы или Почему ты до сих пор не женат Психология отношений 0 Знакомство по законам войны и дипломатии В курсе 0 Эндрю Гарфилд в трейлере фильма "Mainstream" про видеоблогеров Психология отношений 0 7 признаков того, что ты застрял в плохих отношениях Юмор 0 10 подарков, которые не стоит дарить девушке на 14 февраля Карьера 0 8 причин, чому люди відчувають до тебе неприязнь і хочуть триматися на відстані Юмор 1 Как правильно ездить в отпуск с девушкой Секс 0 Что делать, когда вы хотите разные вещи в постели Внешность и здоровье 0 Полезные свойства пива для организма человека MC Like 0 Эльза Хоск для весенне-летней кампании Bikini Lovers
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.