ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 помилок, які ти робиш, намагаючись пережити важке розставання

06.10.2022 — Психология отношений
10 помилок, які ти робиш, намагаючись пережити важке розставання

Розлучення, особливо після кількох років стосунків чи серйозних планів на майбутнє – це величезний стрес. У перші дні, тижні та місяці тобі в будь-якому випадку буде дуже погано.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

До того ж, ти можеш самостійно посилювати свій стан, діючи на поводі своїх емоцій.

Ось кілька найпоширеніших помилок, які ти робиш, намагаючись якнайшвидше прийти в норму.

 

Ти зациклюєшся на тому, щоб якнайшвидше стати кращим

Звичайно ж, коли ти переживаєш важке розставання, тобі хочеться якнайшвидше змінитися на краще.

Ти починаєш аналізувати свої вчинки, звички, думки і розуміти, що місцями поводився надто наївно, жорстоко чи безглуздо.

У такі моменти ти можеш стикатися з неприйняттям себе, своєї минулої версії, з огидою до того, як ти поводився.

Бажаючи стати кращими, розумнішими, сильнішими, красивішими або мудрішими, ти вкладатимеш усі свої сили в процес саморозвитку.

У будь-якій іншій ситуації таке інвестування - це, безумовно, правильне рішення. Але поки тебе ще не відпустило, поки ти не оговтався від того, що сталося, не варто вимагати від себе багато чого.

Дай собі можливість вихлюпнути емоції, відпочити, прийти в норму і тільки після цього зациклюйся на особистісному зростанні.

 

Ти намагаєшся довести щось собі та оточуючим

Тобі не потрібно намагатися довести щось собі чи оточуючим.

Часто після розставання, особливо болючого, з'являється відчуття, що ти виглядаєш надто слабким, поводиться занадто емоційно, вимагаєш до себе багато уваги.

Насправді ти просто намагаєшся впоратися з травмою, адже розрив серйозних стосунків ти можеш переживати так само важко, як і втрату близької людини.

І, зрозуміло, не варто сподіватися, що за кілька днів чи тижнів ти вже будеш гаразд.

Не треба вдавати, що ти цілком щасливий і задоволений життям, намагатися ігнорувати свої емоції, відмовлятися від допомоги. Цим ти все одно нікому нічого не доведеш. Люди бачать те, що бажають бачити.

Так перестань йти проти себе, соромитися того, що в тебе теж є почуття, намагатись відповідати чиїмось очікуванням.

 

 

Ти швидко переключаєшся на когось іншого

Відразу після важкого розставання у тебе може з'явитися бажання зблизитись з кимось іншим.

Можливо, ти занадто звик до приємного почуття, що в тебе є кохана людина, або ти просто прагнеш знайти заміну своїй колишній дівчині, а може, хочеш помститися їй.

Хоч би яка була справжня причина, тобі треба побути на самоті хоча б кілька місяців.

По-перше, так буде чесно стосовно інших людей. Дівчина, яку ти зустрінеш після розлучення, може бути чудовою людиною, дбайливою і люблячою, яка щиро бажає побудувати з тобою міцний союз. Погодься, вона не заслуговує бути чиєюсь заміною або способом відволіктися.

По-друге, так ти не травмуватимеш свою психіку ще сильніше. Нові стосунки через кілька днів чи тижнів після розлучення – це дуже погане рішення. Ти не даси собі виплеснути негативні емоції та проаналізувати отриманий життєвий досвід.

Крім того, після деяких відносин тобі може знадобитися час, щоб навчитися заново довіряти, підняти самооцінку до нормального рівня, упорядкувати свої справи.

 

Ти не даєш собі прожити свої емоції та почуття

Дуже важливо, щоб після розставання ти серйозно ставився до своїх емоцій та почуттів. Усі відчуття, які у тебе виникають, обов'язково мають бути прожиті тобою.

Це потрібно для того, щоб ти зміг по-справжньому змиритися з ситуацією, що склалася, зробити для себе важливі висновки і перестати зациклюватися на минулому.

У випадку, якщо ти ігноруватимеш те, що відчуваєш, ти ризикуєш довго тупцювати на тому самому місці, не в змозі зрушити вперед.

Емоції, які ти в собі пригнічуєш, нікуди не зникають: вони збираються всередині і коли-небудь можуть вилитися в безпричинні спалахи гніву, апатію, тривожний або депресивний розлад. Інші проблеми.

 

Ти шукаєш винних

Не варто аналізувати ваші стосунки та шукати, хто насправді винен у розриві.

Розставання сталося, а отже, хтось із вас помилився у виборі партнера, вчинив провину або просто не був готовий до серйозних стосунків.

Як би там не було, пошук винних – це лише марна трата часу, сил і нервів. Той, хто винен, все одно навряд чи захоче визнаватись у цьому.

Твої душевні муки можуть призвести лише до скандалів, спроб звинуватити тебе чи до появи почуття провини в тебе самого.

Просто прийми ваше розставання як факт: це трапилося, а значить, ти витягнеш із ситуації корисний досвід, попрацюєш над собою і в майбутньому зустрінеш когось, хто підходитиме тобі більше.

 

 

Ти намагаєшся з'ясувати справжні причини розлучення

Повір, тобі не потрібно копатися в минулому і намагатися зрозуміти, що ж насправді спричинило ваше розставання.

Ця інформація навряд чи може якісно змінити твоє життя. До того ж, часто люди розлучаються без видимих ​​причин.

Може, хтось із вас перегорів до іншого, може, зустрів когось, до кого відчув симпатію, можливо, ви просто не зійшлися характерами чи поглядами на майбутнє.

Ти можеш ніколи не дізнатися, як було насправді, та й результату це не змінить. Тож кинь ці безглузді спроби – ти тільки посилиш свій психічний стан.

 

Ти відмовляєшся від допомоги оточуючих

Ти можеш сильно недооцінювати вплив рідних та близьких на твій стан.

Навіть одна розмова з добрим другом до душі може принести тобі полегшення. Зрештою, завжди тримати все в собі неймовірно важко, та й нема чого.

Коли ті, хто любить і цінує тебе, пропонують тобі допомогу – приїхати до тебе в гості, сходити з тобою кудись, щоб розвіятися, поговорити з тобою, – погоджуйся.

Так, настрій так само буде паршивим і почуватимешся ти будеш розбитим і пригніченим, але від усвідомлення того, що ти важливий і потрібен, обов'язково стане легшим. Це прискорить процес твого відновлення.

 

Ти забиваєш на себе

Велика помилка – забити на себе, своє здоров'я, роботу, зовнішній вигляд просто тому, що ти розлучився з дівчиною.

Зрозуміло, що перші дні після важкого розриву – найпекліші. Перше час у тебе може не бути сил навіть підвестися з ліжка.

Але не варто провалюватися в цей безнадійний стан. Дай собі певну кількість днів, коли ти будеш наданий самому собі та своїм переживанням.

Як тільки цей час мине, підіймай себе насильно, змушуй йти в душ, голитися, займатися звичними справами.

Ти – людина, яка зобов'язана піклуватися про себе завжди – і в горі, і в радості. Ти і твій стан – це твоя відповідальність.

 

 

Ти йдеш у роботу

Небезпечно повністю занурюватися в роботу після важкого розлучення.

У більшості випадків це лише спроба відволіктися від негативних емоцій. Але, як уже було сказано вище, їх треба мешкати, а не ігнорувати.

Спочатку ти можеш працювати на знос, бити свої рекорди, отримувати похвалу від боса за свою продуктивність.

Через кілька днів чи тижнів на тебе чекає різкий занепад сил: організм і психіка просто не витримають такого навантаження і змусять тебе відпочити.

 

Ти вирішуєш продовжити спілкуватися з колишньою дівчиною

Навіть якщо ви розлучилися мирно та спокійно і ніхто з вас не тримає образ один на одного, рішення продовжити спілкуватися – велика помилка.

Так, через якийсь час у вас цілком може вийти підтримувати зв'язок, але в перші кілька тижнів, а краще за місяць вам потрібно звикнути до нових обставин, змиритися з тим, що сталося, прийти в норму.

Тільки після цього є сенс вирішувати, варто вам взагалі бачитися чи буде куди гуманніше зникнути з життя один одного, щоб не завдавати болю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Шакира занимается аэробикой в новом клипе Black Eyed Peas - "Girl Like Me" Карьера 0 Самые сексуальные мужские профессии (по мнению женщин) Секс 0 Тревожная кнопка: 13 пpавил обращения с клитором В курсе 0 Netflix создали коллекцию марихуаны Карьера 0 Как бороться с гневом в условиях постоянного стресса Карьера 0 8 найдорожчих помилок, які ти можеш зробити в житті MC Like 0 Як бути, якщо дівчина постійно загрожує тобі розставанням Карьера 0 Что не так с историями успеха Звезды 0 Маша и море MC Like 0 Мокрая Кейт Аптон для Sports Illustrated В курсе 0 Эмма Стоун и Вуди Харрельсон в трейлере "Добро пожаловать в Zомбилэнд 2" В курсе 0 Джим Керри в трейлере "Джим и Энди" Карьера 0 10 ситуацій, в яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю Внешность и здоровье 0 7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами Автомобили 0 Самая классная Toyota, которую ты не купишь Психология отношений 0 Чому чоловіки порівнюють дівчат зі своїми матерями Психология отношений 0 Ученые выяснили, когда именно окружающие женщины кажутся тебе непривлекательными Секс 0 Ученые: какую позу в сексе больше всего любят женщины? Внешность и здоровье 0 5 фактів про їжу, які буквально підривають мозок В курсе 0 Уилл Смит, орки и эльфы в новом трейлере
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.