ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

У сусіда трава завжди зеленіша: як боротися з почуттям, що всі живуть краще, ніж ти

05.06.2024 — Карьера
У сусіда трава завжди зеленіша: як боротися з почуттям, що всі живуть краще, ніж ти

Неможливо жити в суспільстві та не помічати життя інших людей. Може здатися, що у них все краще — від роботи та дозвілля до стосунків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Виникає відчуття, що вони живуть набагато цікавіше, веселіше, легше, ніж ти, і від цього стає сумно. Що ж, у сусіда трава завжди зеленіша, а також добре там, де нас немає.

Настав час розібратися, що змушує нас так думати і як позбутися такого способу мислення.

 

Чому виникає відчуття, що оточуючі живуть краще, ніж ти

Відчуття, що в інших людей життя краще, ніж у тебе, виникає, коли вдається до висхідного порівняння.

Воно змушує тебе повірити, що життєвий досвід інших людей набагато приємніший і масштабніший, ніж твій. Через це здається, що ти упускаєш щось важливе, навіть якщо твоє життя досить цікаве і добре.

Наприклад, ти можеш переглядати соціальні мережі та бачити, що колега викладає фото з відпустки на півдні. І ось вихідні, які ти хотів провести в парку, здаються тобі нудними та безглуздими. Погодься, якби тобі не потрапили фотографії колеги, тебе влаштував би відпочинок, який ти запланував.

Вся справа в тому, що може бути важко прийняти своє життя таким, яким воно є, і перестати порівнювати свій досвід з тим, що є в інших.

Є ще кілька причин, чому може виникати відчуття, що у сусіда трава зеленіша.

До них відносяться низька самооцінка, невдоволення собою та життям, незнання своїх цінностей та сильних сторін, а також надмірна критичність та негативне мислення.

 

Як це почуття впливає на твоє життя

Почуття, що у сусіда трава зеленіша, може бути небезпечнішою, ніж здається. Якщо ти щодня думаєш про те, що в когось життя краще і веселіше, ти поселяєш у душі заздрість, а ще обзаводишся великим невдоволенням.

У результаті замість того, щоб робити свої дні кращими та насиченішими, ти стежиш за чужим життям і погіршуєш собі настрій.

До того ж постійне порівняння свого життя з чужим змушує твою самооцінку йти на дно, а ще може стати причиною хронічного стресу та проблем у стосунках.

Ось чому важливо позбавлятися такої звички якнайшвидше.

 

Як боротися з почуттям, що в інших все краще

Є кілька способів подолати відчуття, що люди, що оточують, живуть набагато краще, ніж ти.

Борись із стереотипним мисленням

Важливо вчитися бути чесним із собою та помічати свої стереотипи мислення. Наприклад, тобі може здаватися, що привабливим від природи людям все вдається легко.

Але хто сказав, що твої висновки є вірними і в реальному житті відбувається саме так?

Найчастіше ставте під сумнів те, що здається тобі вірним, особливо якщо воно стосується ярликів, які ти вішаєш на інших людей. Зовнішня привабливість, наприклад, зовсім не є перепусткою до кращого світу, навіть якщо так здається.

Адже якщо симпатичний хлопець не вміє спілкуватися або поводиться зарозуміло, навряд чи він матиме безліч справжніх друзів і здорові стосунки.

Подумай про це, коли вкотре порівняєш себе з ним. І пам'ятай: навіть якщо життя іншої людини здається ідеальним, це може бути не більше, ніж ілюзією та красивою картинкою в інтернеті.

У кожного з нас достатньо проблем, про які ми мовчимо. Можливо, дізнавшись про них, ти ніколи б не захотів собі того ж.

Навчися бути присутнім зараз

Коли здається, що всі навколо живуть краще, ніж ти, легко почати копатися в минулому і шукати в ньому причину своїх невдач.

Не менш просто заглядати в майбутнє і будувати амбітні плани, як переплюнути всіх і стати еталоном успіху, багатства і так далі.

Але нічого, окрім жалю та поганого настрою, такі думки не приносять. І найкращі ліки від такого мислення — концентрація зараз.

Залишаючись у ньому, а не в минулому чи майбутньому, ти вчишся цінувати те, що в тебе є зараз, і не губитися в роздумах про те, чим мають оточуючі або що б ти міг мати, якби твоє життя склалося інакше.

Будь реалістом

Якщо твій друг швидко збудував бізнес у двадцять років, взявши кілька мільйонів у батьків для старту, а в тебе немає подібної можливості, безглуздо мріяти про те, щоб повторити його досвід.

Але все ж таки заздрість і звичка порівнювати можуть змушувати тебе бажати того ж. У такі моменти важливо повертати себе на землю та дивитися на життя без рожевих окулярів.

Намагайся бути реалістом, коли справа стосується цілей. Вони повинні відповідати твоїм цінностям, ресурсам та можливостям, а не бути спробою наздогнати оточуючих в одній лише тобі відомій гонці.

Пам'ятай, що успіх – справа індивідуальна для кожного, тому твої досягнення не повинні визначатися уявленнями інших людей про важливе та правильне.

Так що настав час подумати, чого хочеш саме ти, і навчитися начхати на думку оточуючих, навіть якщо здається, що вони живуть краще за тебе.

Відзначай маленькі перемоги

Одна з найпровальніших тактик на шляху до успіху полягає в тому, щоб прагнути більшого і не помічати маленьких досягнень. Це призводить до вигоряння, втрати мотивації, хронічного стресу.

На жаль, саме таку тактику ми вибираємо, коли порівнюємо своє життя з чужим. Ми не хвалимо себе за невеликі перемоги, зазираючись на грандіозні успіхи друзів та знайомих, а навпаки, критикуємо та докоряємо себе, що не змогли так само.

У результаті ми отримуємо знижену самооцінку, відчуття, що життя нудне і нікчемне, а також почуття, що ти є хронічним невдахою.

Щоб не потрапити в таку капкан, настав час вчитися відзначати маленькі перемоги з тією ж радістю, якби ти виграв мільйон у лотерею.

Відзначай кроки, які ти зробив для досягнення мети, та хвали себе за кожен із них. А також обов'язково говори собі «дякую» за те, що зміг подолати труднощі, щоб опинитися там, де зараз перебуваєш.

Шукай підтримку

Уяви, що твій друг зустрічається з ідеальною дівчиною і ти постійно порівнюєш свої стосунки з ним. До чого це спричиняє?

Правильно — до заздрості та невдоволення своєю дівчиною, що виливається у розбіжності та образи. А ще тобі може здатися, що колега досягає успіху «за гарні очі», а не тому, що він професіонал, і ти відчуваєш бажання підкопатися до його роботи і зробити так, щоб усі дізналися, що він недостатньо гарний.

Якщо дізнаєшся в подібних ситуаціях себе і розумієш, що мислення «у сусіда трава зеленіша» негативно відбивається на твоїх стосунках, кар'єрі та загальному добробуті, подумай про те, щоб відвідати психотерапевта.

Він допоможе розібратися, що змушує тебе порівнювати своє життя з чужим, підкаже, як змінити спосіб мислення, а також упоратися з неприємними почуттями.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Puma создали кроссовки с автоматической шнуровкой за $330 Карьера 0 20 способов пережить февраль и дожить до весны В курсе 0 Джейсон Айзекс и Стив Буш в первом трейлере "Смерть Сталина" Юмор 0 10 способов, как избежать конфликтов на семейном празднике В курсе 0 Софи Тернер и Джеймс МакЭвой в первом трейлере "Люди Икс: Темный феникс" Внешность и здоровье 0 Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму Карьера 0 10 тем, на которые одинокие люди после 30 устали говорить В курсе 0 Майкл Фассбендер у новому трейлері фільму «Наступний гол - переможний» Внешность и здоровье 0 8 типов людей, которые никогда не приведут своё тело в порядок Карьера 0 10 жестких истин о твоих ценностях В курсе 0 Вышел трейлер праздничного выпуска "Доктора Кто" Карьера 0 9 причин не сперечатися з людьми, які краще за тебе знають, як правильно жити Секс 0 Ученые: почему мужчины так любят использовать кляп во время секса? В курсе 0 Рейтинг интернет казино - краткий обзор ТОПовых площадок Юмор 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… В курсе 0 Дэниелу Крейгу не дают нормально отдохнуть в первом трейлере "Не время умирать" Вокруг света 0 7 мест в мире, которые местные жители обходят стороной Психология отношений 0 Поток романтических соплей, который хочет каждая женщина Юмор 0 Стадии алкогольного опьянения для женатых Карьера 0 Лови волну!
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.