Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Риси характеру, які показують, що твою впевненість неможливо похитнути

21.03.2023 — Карьера
Риси характеру, які показують, що твою впевненість неможливо похитнути

Впевненість у собі — це одна з найважливіших рис, яка дозволяє рухати гори. Без цього почуття не відбувалося б багато великих подій в історії, і світ був би бляклою копією сьогоднішньої реальності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зрозуміло, коли ми говоримо про впевненість, то маємо на увазі не самозакоханість і наполегливість, а віру в самого себе. Ти можеш навіть не здогадуватися, що не просто впевнений у собі в багатьох моментах, а на 100% непохитний.

Ці ознаки підтвердять твої міркування та підвищать твій моральний дух.

 

Тебе нелегко вивести з рівноваги і налякати

Існує стереотип, що чоловіча поведінка — це щось подібне до робота, який нічого не відчуває і не має права відчувати страх.

Але важливо розуміти, що впевненість не дорівнює мужності, вона одна із ознак цього явища.

Нерідко люди, які хочуть здатися мужніми, «включають» вихваляння, щоб продемонструвати, що їх нібито неможливо вивести з себе і налякати. Це легко помітити, якщо натиснути на певні болючі точки в психіці. Інша річ — стовідсоткова впевненість у собі.

Такий хлопець не намагатиметься здаватися найсміливішим, адже він реально вірить у непорушність своїх помислів та ідеалів.

Він знає, що страх — це природна річ, яку не можна ігнорувати, але також розуміє, що не загрожує його ідентичності, а є лише перевіркою переконань.

 

Ти легко смієшся над собою

Людину, яку лише здається впевненою в собі, легко вирахувати по самокритиці і тому, наскільки вільно вона може жартувати над собою. На 100% впевнений у собі чоловік спокійно припускає жарти на свою адресу і навіть підтримує їх.

Парадоксально, але демонструючи готовність бути вразливим і свої недосконалості, такий хлопець показує власну силу характеру, на відміну від «кремнів» із постійно серйозними особами та нетерпимістю до гумору.

Будь-яка людина, у якої на обличчі проглядається невдоволення, коли хтось жартує над ним, зрозуміло, у невинній формі, не може називатися впевненим.

 

Ти без проблем йдеш на компроміс

Одна з найяскравіших ознак невпевненої у собі людини — це спроби гнути свою лінію до кінця.

Йому здається, що якщо він поступиться навіть у найменшому питанні, то відразу стане вразливим, може, навіть посміховиськом. Тому він говоритиме навіть відверту нісенітницю і брехатиме, аби перемогти суперника.

Людина, чию впевненість у собі неможливо похитнути, вміє йти на компроміс, торгуватися і навіть поступатися, адже вона розуміє, що більшість суперечок уже завтра не матимуть жодного значення.

Він знає собі ціну і розуміє, де його межі та що один програш не стане фатальним.

 

Ти маєш лідерські якості

Стати лідером, не маючи хоча б мінімальної впевненості в собі, неможливо. Але не кожного лідера можна назвати на 100% впевненим у собі.

Ці дві якості поєднуються в людині, яка не боїться брати відповідальність не лише за власні рішення, а й за дії його команди.

Така людина розуміє, куди вона рухається і навіщо. Навіть якщо трапляються помилки, він не опускає руки, а продовжує рухатися вперед і вести людей.

Зрозуміло, це необов'язкова ознака, адже є впевнені люди, які не прагнуть стати маяком для оточуючих, але він доповнює картину.

 

Тебе не лякає критика

Безліч чоловіків, які випинають свою уявну мужність і впевненість у собі, виходять із себе після першого ж негативного коментаря у свій бік. Це одразу ж видає фальшивість їхніх заяв та принижує в очах оточуючих.

Хлопець, чию впевненість нелегко похитнути, не проти критики. Ні, він не сприймає кожен негативний відгук як щось приємне і в душі може навіть закипати від обурення.

Однак це не викликає в нього бажання виправдатись чи придушити критика, а лише підтверджує його точку зору.

Такої людини не турбує те, що думають про неї та її дії оточуючі, і вона сприймає негативні відгуки як поради чи уроки, а іноді як просту спробу виговоритися, адже багато критиків говорять так через власну невпевненість у собі.

 

Ти спокійно спілкуєшся з людьми будь-якого рівня

Неважливо, хто перед тобою стоїть — від простого робітника до високого чиновника, ти однаково комфортно почуватимешся поряд з кожною людиною.

Навіть якщо він намагатиметься на тебе тиснути, особливо на твої болючі точки, ти не прогнеш під його волю, адже від цього тебе захищає стіна впевненості. Те саме стосується і дівчат будь-яких типажів.

Навіть якщо твоя зовнішність далека від ідеалу, показником непохитної впевненості є легке перемикання на флірт з будь-якою особливою.

Так, більшість з них відмовить, часом навіть у грубій формі, але це анітрохи не завадить тобі рухатися вперед.

 

Тебе не лякає незвідане

Навіть цілком упевнені в собі люди можуть зупинятися і давати задню просто тому, що вважали нове явище чимось важким чи небезпечним.

Лише на 100% впевнені в собі чоловіки здатні не гальмувати навіть перед серйозними викликами.

Звичайно, вони теж занепокоєні, адже тільки дурна людина не прораховує ризики і не бачить у них потенційної загрози для свого благополуччя. Разом з тим ці ризики не знижують самооцінку, впевненість у своїх силах.

Простіше кажучи, непохитна впевненість у собі дозволяє тверезо прораховувати моменти і, стикаючись зі складнощами, не відступати просто тому, що в тебе, як здається, немає необхідних інструментів та досвіду.

 

Ти не поспішаєш

Невпевненість у багатьох моментах доповнюється метушливістю. Невпевнена в собі людина постійно боїться прогаяти вигоду або довести справу до певних ризиків.

Тому він, дізнавшись про якийсь потенційний прибуток, мчить на всіх парах до цього і весь час накручує себе. У такі моменти самооцінка під загрозою, адже здається, що ти робиш недостатньо для наближення успіху.

Інша річ — впевнена у собі людина, чиї переконання практично неможливо похитнути. Він розуміє, що не можна поспішати і що якщо це справді його, то все має вийти.

Мова тут не про очікування погоди біля моря, а про спокійні продумані дії. Тут до речі приказка «тише їдеш — далі будеш».

 

Ти не впадаєш у депресію, коли справи йдуть не так, як хотілося б

Більшість людей, коли їм не вдається втілити задумане, приймають позу зародка і плачуть за втрачені вигоди, принаймні глибоко в душі.

За цим слідує зниження впевненості в собі, адже якщо вони провалилися в цьому, то що вони взагалі можуть? На 100% впевнена в собі людина не опускатиметься до жалю.

Звичайно, він засмутиться, що йому не вдалося вибити двері з ноги, але потім зробить висновки і підбадьориться. Раз не вдалося відкрити силою, значить, потрібен тонкий підхід.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Audi представила 5,5-метровый минивэн urbansphere Психология отношений 0 #говоритмужчина: замужняя хищница В курсе 0 Пирс Броснан в трейлере "Ограбления по-джентльменски" Психология отношений 0 Несексуальные вещи, которые делают твою девушку сексуальнее Карьера 0 Очікування від життя, які тебе розчарують Психология отношений 0 #говоритмужчина: я ищу бабу попроще Автомобили 0 Где купить качественные б/у запчасти на Mitsubishi и чем оригинал лучше подделок В курсе 0 Уилл Смит в роли Джинна в ремейке "Аладдина" Внешность и здоровье 0 Финский стартап создал кроссовки из кофейной гущи Внешность и здоровье 0 Оригинальные закуски для любого застолья Карьера 0 Как драться подручными средствами Звезды 0 Очень сексуальная Джиджи Хадид в коллекции купальников Frankies Bikinis Секс 0 5 поз для секса, которые помогут тебе продержаться дольше Звезды 0 Эмили Ратаковски для зимней коллекции купальников Inamorata Внешность и здоровье 0 Supreme поинтересовался планами покупателей после оргий Звезды 0 Хейли Болдуин для летнего номера MAXIM В курсе 0 Как действовать на третьем свидании MC Like 0 Фанни Франсуа для Marie Claire Психология отношений 0 Счастливые отношения с женщиной: мужская стратегия В курсе 0 Броуди, Бандерас и Малкович в трейлере "Цепного пса"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.