ТОП-10 популярных новостей
Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Риси характеру, які показують, що твою впевненість неможливо похитнути

21.03.2023 — Карьера
Риси характеру, які показують, що твою впевненість неможливо похитнути

Впевненість у собі — це одна з найважливіших рис, яка дозволяє рухати гори. Без цього почуття не відбувалося б багато великих подій в історії, і світ був би бляклою копією сьогоднішньої реальності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зрозуміло, коли ми говоримо про впевненість, то маємо на увазі не самозакоханість і наполегливість, а віру в самого себе. Ти можеш навіть не здогадуватися, що не просто впевнений у собі в багатьох моментах, а на 100% непохитний.

Ці ознаки підтвердять твої міркування та підвищать твій моральний дух.

 

Тебе нелегко вивести з рівноваги і налякати

Існує стереотип, що чоловіча поведінка — це щось подібне до робота, який нічого не відчуває і не має права відчувати страх.

Але важливо розуміти, що впевненість не дорівнює мужності, вона одна із ознак цього явища.

Нерідко люди, які хочуть здатися мужніми, «включають» вихваляння, щоб продемонструвати, що їх нібито неможливо вивести з себе і налякати. Це легко помітити, якщо натиснути на певні болючі точки в психіці. Інша річ — стовідсоткова впевненість у собі.

Такий хлопець не намагатиметься здаватися найсміливішим, адже він реально вірить у непорушність своїх помислів та ідеалів.

Він знає, що страх — це природна річ, яку не можна ігнорувати, але також розуміє, що не загрожує його ідентичності, а є лише перевіркою переконань.

 

Ти легко смієшся над собою

Людину, яку лише здається впевненою в собі, легко вирахувати по самокритиці і тому, наскільки вільно вона може жартувати над собою. На 100% впевнений у собі чоловік спокійно припускає жарти на свою адресу і навіть підтримує їх.

Парадоксально, але демонструючи готовність бути вразливим і свої недосконалості, такий хлопець показує власну силу характеру, на відміну від «кремнів» із постійно серйозними особами та нетерпимістю до гумору.

Будь-яка людина, у якої на обличчі проглядається невдоволення, коли хтось жартує над ним, зрозуміло, у невинній формі, не може називатися впевненим.

 

Ти без проблем йдеш на компроміс

Одна з найяскравіших ознак невпевненої у собі людини — це спроби гнути свою лінію до кінця.

Йому здається, що якщо він поступиться навіть у найменшому питанні, то відразу стане вразливим, може, навіть посміховиськом. Тому він говоритиме навіть відверту нісенітницю і брехатиме, аби перемогти суперника.

Людина, чию впевненість у собі неможливо похитнути, вміє йти на компроміс, торгуватися і навіть поступатися, адже вона розуміє, що більшість суперечок уже завтра не матимуть жодного значення.

Він знає собі ціну і розуміє, де його межі та що один програш не стане фатальним.

 

Ти маєш лідерські якості

Стати лідером, не маючи хоча б мінімальної впевненості в собі, неможливо. Але не кожного лідера можна назвати на 100% впевненим у собі.

Ці дві якості поєднуються в людині, яка не боїться брати відповідальність не лише за власні рішення, а й за дії його команди.

Така людина розуміє, куди вона рухається і навіщо. Навіть якщо трапляються помилки, він не опускає руки, а продовжує рухатися вперед і вести людей.

Зрозуміло, це необов'язкова ознака, адже є впевнені люди, які не прагнуть стати маяком для оточуючих, але він доповнює картину.

 

Тебе не лякає критика

Безліч чоловіків, які випинають свою уявну мужність і впевненість у собі, виходять із себе після першого ж негативного коментаря у свій бік. Це одразу ж видає фальшивість їхніх заяв та принижує в очах оточуючих.

Хлопець, чию впевненість нелегко похитнути, не проти критики. Ні, він не сприймає кожен негативний відгук як щось приємне і в душі може навіть закипати від обурення.

Однак це не викликає в нього бажання виправдатись чи придушити критика, а лише підтверджує його точку зору.

Такої людини не турбує те, що думають про неї та її дії оточуючі, і вона сприймає негативні відгуки як поради чи уроки, а іноді як просту спробу виговоритися, адже багато критиків говорять так через власну невпевненість у собі.

 

Ти спокійно спілкуєшся з людьми будь-якого рівня

Неважливо, хто перед тобою стоїть — від простого робітника до високого чиновника, ти однаково комфортно почуватимешся поряд з кожною людиною.

Навіть якщо він намагатиметься на тебе тиснути, особливо на твої болючі точки, ти не прогнеш під його волю, адже від цього тебе захищає стіна впевненості. Те саме стосується і дівчат будь-яких типажів.

Навіть якщо твоя зовнішність далека від ідеалу, показником непохитної впевненості є легке перемикання на флірт з будь-якою особливою.

Так, більшість з них відмовить, часом навіть у грубій формі, але це анітрохи не завадить тобі рухатися вперед.

 

Тебе не лякає незвідане

Навіть цілком упевнені в собі люди можуть зупинятися і давати задню просто тому, що вважали нове явище чимось важким чи небезпечним.

Лише на 100% впевнені в собі чоловіки здатні не гальмувати навіть перед серйозними викликами.

Звичайно, вони теж занепокоєні, адже тільки дурна людина не прораховує ризики і не бачить у них потенційної загрози для свого благополуччя. Разом з тим ці ризики не знижують самооцінку, впевненість у своїх силах.

Простіше кажучи, непохитна впевненість у собі дозволяє тверезо прораховувати моменти і, стикаючись зі складнощами, не відступати просто тому, що в тебе, як здається, немає необхідних інструментів та досвіду.

 

Ти не поспішаєш

Невпевненість у багатьох моментах доповнюється метушливістю. Невпевнена в собі людина постійно боїться прогаяти вигоду або довести справу до певних ризиків.

Тому він, дізнавшись про якийсь потенційний прибуток, мчить на всіх парах до цього і весь час накручує себе. У такі моменти самооцінка під загрозою, адже здається, що ти робиш недостатньо для наближення успіху.

Інша річ — впевнена у собі людина, чиї переконання практично неможливо похитнути. Він розуміє, що не можна поспішати і що якщо це справді його, то все має вийти.

Мова тут не про очікування погоди біля моря, а про спокійні продумані дії. Тут до речі приказка «тише їдеш — далі будеш».

 

Ти не впадаєш у депресію, коли справи йдуть не так, як хотілося б

Більшість людей, коли їм не вдається втілити задумане, приймають позу зародка і плачуть за втрачені вигоди, принаймні глибоко в душі.

За цим слідує зниження впевненості в собі, адже якщо вони провалилися в цьому, то що вони взагалі можуть? На 100% впевнена в собі людина не опускатиметься до жалю.

Звичайно, він засмутиться, що йому не вдалося вибити двері з ноги, але потім зробить висновки і підбадьориться. Раз не вдалося відкрити силою, значить, потрібен тонкий підхід.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Эшли Грэм в роли спасательницы Малибу для Swimsuits For All В курсе 0 Вуді Харрельсон та Джастін Теру в трейлері серіалу «Сантехніки Білого дому» Звезды 0 Хейлі Бібер у святковій кампанії Calvin Klein В курсе 0 Остін Батлер у фільмі Стівена Спілберга «Повелителі повітря» Карьера 0 9 внезапных фактов, чтобы блеснуть в разговоре В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Боб Марлі: Одне кохання» Карьера 0 8 непростительных ошибок в общении с коллегами Звезды 0 Сальма Хайек украсила обложку итальянского GQ Внешность и здоровье 0 Польза и вред темного пива Звезды 0 Кендалл Дженнер у рекламній кампанії FWRD Swim 2024 Секс 0 Что нужно знать о разных способах достижения женского оргазма В курсе 0 Вийшов тизер серіалу «Аколіт» у всесвіті «Зоряних війн» Карьера 0 6 главных финансовых ошибок, которые люди совершают с 30 до 40 лет Автомобили 0 Lexus RX отримав гібридну версію, яка заряджається від розетки за 2,5 години Юмор 0 Самые нелепые комплименты, которые девушки получали от парней Автомобили 0 Nissan электрифицирует все модели к 2030 году В курсе 0 PornHub выпустили самое грязное порно, чтобы очистить океан от пластика Вокруг света 0 В чем Средневековье было лучше современного мира Карьера 0 12 типов людей, которые тратят твое время впустую Секс 0 5 сексуальных практик, к которым нужна серьёзная подготовка
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.