ТОП-10 популярных новостей
Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Куди всі поспішають і чому тобі не потрібно гнатися за ними

06.07.2023 — Карьера
Куди всі поспішають і чому тобі не потрібно гнатися за ними

Ідучи поряд з усіма, можливо, уникнеш сильного опору, адже завжди буде можливість якось поєднатися. З іншого боку, кожен із тих, хто йде, швидше за все, сам не знає, куди прямує.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Їхня усвідомленість чи мудрість такою тільки здається. Вони так само розгублені та пригнічені, як ти, тому не шукай відповідей у натовпі.

Формулюй чесні питання сам для себе, а потім чесно відповідай. Це впорядкує думки, зробить життя більш ясним.

 

Біжать за найкращим життям

От би жити краще, ніж зараз. Така приємна, абсолютна абстракція, яка на перший погляд здається зрозумілою, але все-таки залишається абстракцією.

Найкраще життя - це що і як? Напевно, грошей більше, але просто так їх ніде не роздають. Постає питання, на що ти підеш заради цього, як старанно готовий працювати, через які принципи зможеш переступити?

Можливо, вийде так, що єдиний шлях — це обміняти власну особистість, своє справжнє «Я» на те найкраще життя.

Тільки чи стане від цього щасливішою твоя нова сутність чи тужитиме, тепер уже за колишніх днів, минулих часів?

Головна проблема полягає в тому, що багато хто сам не знає чого хоче, як їм краще розпорядитися вже наявним і чого слід прагнути. Нам би хотілося мати універсальний путівник у житті, але люди дуже різні.

Іноді в голові не вкладається, наскільки сильно відрізняються уявлення навіть про найпростіші речі. В тому самому хтось бачить біле, а хтось чорне. При тому, що воно може бути взагалі червоним.

Гонячись за абстракцією, у результаті обов'язково прийдеш саме до неї. Тоді розчаруєшся чи доведеться переконувати себе, що цього й хотів, усе йде за планом.

 

Поспішають за розвагами та задоволенням

Від такого ніхто не відмовиться, життя і тим більше молодість немислима без розваг та задоволення. Вибираємо, що простіше та ближче, будь-який з найбільш доступних способів.

Вгамовуємо голод на ходу, ніби у вуличній забігайлівці, і поспішаємо далі у своїх справах. Незабаром знову захочеться їсти, треба встигнути заробити грошей на нову порцію. Так поспішимо, поки не стало пізно.

На жаль, тільки це «пізно» і стає протверезним порятунком для багатьох. Продовжували б споживати і далі, але одного разу підходить момент, який називається «я став занадто старий для цього».

Тоді відбувається деяке переосмислення, усвідомлюєш, як бездарно розтратив колосальні ресурси, включаючи не лише час чи гроші, а й частину своєї душі, амбіцій, потенціалу.

 

Біжать так швидко, що витрачають усі сили та здоров'я

Невідомо точно, куди треба бігти, але точно відомо, що слід поквапитися. Інакше тебе випередять інші.

У такому безглуздому змаганні беруть участь сотні мільйонів людей. Переможців тут немає, як і призових місць, але під час забігу можна витратити всі сили, лишити здоров'я.

Ти бачив і знаєш таких людей, що до тридцяти вже не молоді, а сорок працюють на аптеку. Хочеться запитати: чого ти обміняв своє здоров'я, чого досяг?

Однак краще промовчати, адже питання принаймні не тактовне. До того ж і сам можеш опинитися в цьому положенні. Твої сили не нескінченні, з кожним роком втрачатимеш їх.

Якось знизиться загальний рівень працездатності, притупляться інтелектуальні можливості. Питання тільки в тому, наскільки скоро це станеться і що на той момент матимеш натомість.

Критично і незабаром натомість нічого — найгірший, але водночас і один із найпоширеніших варіантів. Вибирай щось інше, розумніше.

 

Поспішають здобути незалежність

Головне, подорослішати швидше, ось тоді і почнеться справжнє життя, можна реалізувати всі свої мрії та фантазії. Так ми думали, навчаючись у школі чи університеті, відчуваючи залежність від батьків. Що ж тепер, коли доросле життя почалося?

Виявляється, свободу недостатньо просто мати, їй потрібно правильно розпоряджатися. Сама собою ця найвища цінність, оспівана філософами з різних епох, нічого не варта. Вона не дарує щастя, якщо людина не знає, що для неї є щастям і як рухатися в цьому напрямку.

Незалежність не платить зарплату, не скидає донати, словом, не годує і не укладає спати. Саме навпаки, все доводиться робити самому. Знаходячи незалежність багато людей швидко насичуються їй і прагнуть геть, біжать кудись подалі.

Наприклад, у ранній шлюб просто щоб не бути одному. Не маючи нависаючого авторитету, чия тінь змушувала подумати тричі, ми робимо найнеймовірніші помилки. Іноді вони здатні зіпсувати все життя, яке тільки почалося.

 

Поспішають стати серйозними

Чим серйознішою стає людина, тим менше в ній залишається молодість. Деякі женуть її геть насильно, начебто засиділася вже і настав час поступитися місцем новій, дуже серйозній людині. Та й не проти, молодості та самої з тобою може бути нудно, та й чого вона не бачила?

Графік будинок-робота, відпустка-море не надто й приваблює, хочеться більше життя, емоцій, пристрасті. Тільки все перераховане було обміняно на чергову абстракцію, без якої можна легко обійтися.

З молодістю ситуація зворотна. Мало того, що вона кінцева з природних причин, так ще й украй швидкоплинна. Немає жодної причини підганяти її, адже, прогнавши, не повернеш.

Зміниться сам спосіб життя, що називається, вростеш у диван, де й залишишся до самої буркотливої старості. Потім і вона пройде, але це буде вже не так приємно та цікаво.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Ники Минаж танцует тверк в ванне с молоком в новом клипе "Good Form" Психология отношений 0 Женские глюки Секс 0 Вот почему она называет тебя чужим именем во время секса Секс 0 «Да» это «да» или «нет»? Как понять, когда женщина согласна Звезды 0 Б'янка Балті для спекотної кампанії Etro В курсе 0 Обзор популярных сетей суши ресторанов г. Днепр Секс 0 Ученые: сколько минут секса нужно женщине для счастья В курсе 0 Кращі самовчителі з англійської Психология отношений 0 Что делать, если понимаешь, что твоя подруга круче, чем ты В курсе 0 Брюс Уиллис и Джеймс Макэвой в трейлере триллера "Стекло" Автомобили 0 Прекрасные европейские автомобили, испорченные одной деталью Внешность и здоровье 0 За что мужчины ненавидят свои пенисы? MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL Юмор 0 8 женщин, с которыми не стоит встречаться Внешность и здоровье 0 Puma создали футбольную коллекцию совместно с Trapstar Карьера 0 9 звичок, через які ти виглядаєш не круто, а зарозуміло Вокруг света 0 В Швеции запретили секс без строгого согласия Гаджеты 0 Вещь дня: щетка, которая чистит зубы за 20 секунд Секс 0 10 ложных представлений о сексе, порожденных порно Секс 0 Исчерпывающие данные о сексе в машине
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.