Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Куди всі поспішають і чому тобі не потрібно гнатися за ними

06.07.2023 — Карьера
Куди всі поспішають і чому тобі не потрібно гнатися за ними

Ідучи поряд з усіма, можливо, уникнеш сильного опору, адже завжди буде можливість якось поєднатися. З іншого боку, кожен із тих, хто йде, швидше за все, сам не знає, куди прямує.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Їхня усвідомленість чи мудрість такою тільки здається. Вони так само розгублені та пригнічені, як ти, тому не шукай відповідей у натовпі.

Формулюй чесні питання сам для себе, а потім чесно відповідай. Це впорядкує думки, зробить життя більш ясним.

 

Біжать за найкращим життям

От би жити краще, ніж зараз. Така приємна, абсолютна абстракція, яка на перший погляд здається зрозумілою, але все-таки залишається абстракцією.

Найкраще життя - це що і як? Напевно, грошей більше, але просто так їх ніде не роздають. Постає питання, на що ти підеш заради цього, як старанно готовий працювати, через які принципи зможеш переступити?

Можливо, вийде так, що єдиний шлях — це обміняти власну особистість, своє справжнє «Я» на те найкраще життя.

Тільки чи стане від цього щасливішою твоя нова сутність чи тужитиме, тепер уже за колишніх днів, минулих часів?

Головна проблема полягає в тому, що багато хто сам не знає чого хоче, як їм краще розпорядитися вже наявним і чого слід прагнути. Нам би хотілося мати універсальний путівник у житті, але люди дуже різні.

Іноді в голові не вкладається, наскільки сильно відрізняються уявлення навіть про найпростіші речі. В тому самому хтось бачить біле, а хтось чорне. При тому, що воно може бути взагалі червоним.

Гонячись за абстракцією, у результаті обов'язково прийдеш саме до неї. Тоді розчаруєшся чи доведеться переконувати себе, що цього й хотів, усе йде за планом.

 

Поспішають за розвагами та задоволенням

Від такого ніхто не відмовиться, життя і тим більше молодість немислима без розваг та задоволення. Вибираємо, що простіше та ближче, будь-який з найбільш доступних способів.

Вгамовуємо голод на ходу, ніби у вуличній забігайлівці, і поспішаємо далі у своїх справах. Незабаром знову захочеться їсти, треба встигнути заробити грошей на нову порцію. Так поспішимо, поки не стало пізно.

На жаль, тільки це «пізно» і стає протверезним порятунком для багатьох. Продовжували б споживати і далі, але одного разу підходить момент, який називається «я став занадто старий для цього».

Тоді відбувається деяке переосмислення, усвідомлюєш, як бездарно розтратив колосальні ресурси, включаючи не лише час чи гроші, а й частину своєї душі, амбіцій, потенціалу.

 

Біжать так швидко, що витрачають усі сили та здоров'я

Невідомо точно, куди треба бігти, але точно відомо, що слід поквапитися. Інакше тебе випередять інші.

У такому безглуздому змаганні беруть участь сотні мільйонів людей. Переможців тут немає, як і призових місць, але під час забігу можна витратити всі сили, лишити здоров'я.

Ти бачив і знаєш таких людей, що до тридцяти вже не молоді, а сорок працюють на аптеку. Хочеться запитати: чого ти обміняв своє здоров'я, чого досяг?

Однак краще промовчати, адже питання принаймні не тактовне. До того ж і сам можеш опинитися в цьому положенні. Твої сили не нескінченні, з кожним роком втрачатимеш їх.

Якось знизиться загальний рівень працездатності, притупляться інтелектуальні можливості. Питання тільки в тому, наскільки скоро це станеться і що на той момент матимеш натомість.

Критично і незабаром натомість нічого — найгірший, але водночас і один із найпоширеніших варіантів. Вибирай щось інше, розумніше.

 

Поспішають здобути незалежність

Головне, подорослішати швидше, ось тоді і почнеться справжнє життя, можна реалізувати всі свої мрії та фантазії. Так ми думали, навчаючись у школі чи університеті, відчуваючи залежність від батьків. Що ж тепер, коли доросле життя почалося?

Виявляється, свободу недостатньо просто мати, їй потрібно правильно розпоряджатися. Сама собою ця найвища цінність, оспівана філософами з різних епох, нічого не варта. Вона не дарує щастя, якщо людина не знає, що для неї є щастям і як рухатися в цьому напрямку.

Незалежність не платить зарплату, не скидає донати, словом, не годує і не укладає спати. Саме навпаки, все доводиться робити самому. Знаходячи незалежність багато людей швидко насичуються їй і прагнуть геть, біжать кудись подалі.

Наприклад, у ранній шлюб просто щоб не бути одному. Не маючи нависаючого авторитету, чия тінь змушувала подумати тричі, ми робимо найнеймовірніші помилки. Іноді вони здатні зіпсувати все життя, яке тільки почалося.

 

Поспішають стати серйозними

Чим серйознішою стає людина, тим менше в ній залишається молодість. Деякі женуть її геть насильно, начебто засиділася вже і настав час поступитися місцем новій, дуже серйозній людині. Та й не проти, молодості та самої з тобою може бути нудно, та й чого вона не бачила?

Графік будинок-робота, відпустка-море не надто й приваблює, хочеться більше життя, емоцій, пристрасті. Тільки все перераховане було обміняно на чергову абстракцію, без якої можна легко обійтися.

З молодістю ситуація зворотна. Мало того, що вона кінцева з природних причин, так ще й украй швидкоплинна. Немає жодної причини підганяти її, адже, прогнавши, не повернеш.

Зміниться сам спосіб життя, що називається, вростеш у диван, де й залишишся до самої буркотливої старості. Потім і вона пройде, але це буде вже не так приємно та цікаво.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Что нельзя дарить на 8 марта MC Like 0 Алексина Грэм для январского GQ Юмор 0 Чего она не хочет знать о твоей бывшей Автомобили 0 11 лайфхаков для заботливого автовладельца Юмор 0 Наглядное руководство, как просить прощения у подруги Карьера 0 Желания нищеброда В курсе 0 Трейлер хоррора "В высокой траве" по рассказу Стивена Кинга Внешность и здоровье 0 Куди непристойно ходити у шортах? Карьера 0 8 причин йти до своєї мрії незважаючи ні на що Секс 0 Сколько длится нормальный половой акт Звезды 0 Зои Кравиц на страницах Rolling Stone Юмор 0 9 худших мест для свиданий, которые окончатся провалом Психология отношений 0 11 признаков, что ты по-настоящему близок с человеком Секс 1 7 причин, по которым любимая женщина тебе отказывает Юмор 0 Что выдает мужчину, у которого давно не было женщины? Карьера 0 10 способов, которыми ты сам себя делаешь несчастным Внешность и здоровье 0 10 случайных советов, которые помогут выжить в разных ситуациях Звезды 0 Сідні Суїні для сексуальної рекламної кампанії Frankies Bikinis Карьера 0 6 психологических трюков, которыми ты можешь пользоваться в общении Психология отношений 0 Есть женщина Вино, есть женщина Пивас за гаражом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.