ТОП-10 популярных новостей
7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин, чому тобі не варто скаржитися на роботі

29.01.2024 — Карьера
8 причин, чому тобі не варто скаржитися на роботі

Багато людей люблять скаржитися. Це робочий спосіб привернути до себе увагу, отримати допомогу оточуючих, виплеснути негатив, що скупчився, і так далі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але чим більше ти бідкаєшся, тим гіршою стає ситуація, в якій ти опинився. Особливо згубно скарги позначаються на твоїй роботі та робочій атмосфері загалом.

Зібрали кілька причин, чому так відбувається.

 

Це входить у звичку

Якщо постійно скаржитися, згодом це увійде в звичку.

Твоєю першою реакцією на проблеми, що виникли, буде не пошук рішення, а озвучування свого становища. Це пов'язує тобі руки, адже замість активних дій ти обираєш те, що сталося, і бажання отримати співчуття.

Крім усього іншого, якщо на роботі ти звикнеш скаржитися через будь-які дрібниці, ти навряд чи зумієш виконувати свої обов'язки швидко та якісно.

Ще одна проблема, з якою ти зіткнешся: будь-яка звичка, яка не вимагає від тебе особливих зусиль, надовго приживається.

Адже для того, щоб позбутися її, тобі доведеться довго й наполегливо боротися із самим собою. Буде набагато легше залишити все так, як є.

 

Ти отримуєш те, на чому концентруєшся

Кожен у результаті отримує те, на чому концентрується, це факт. Більшість ситуацій спочатку нейтральні, а негативне чи позитивне забарвлення їм додаєш ти і твоє сприйняття.

Якщо ти шукаєш навколо тільки щось погане, ти знаходиш це: постійно скаржишся на те, що тобі не подобається, не віриш у свої сили, не хочеш щось міняти і таке інше.

Цілком інша ситуація, якщо ти звик концентруватися на пошуку позитивних аспектів: ти помічаєш нові можливості, не здаєшся без спроб досягти бажаного, не боїшся звертатися за допомогою, якщо є шанс виправити ситуацію за підтримки інших людей.

 

Скарги не вирішують проблеми

Як би часто ти не скаржився, це ніяк не змінить ситуацію, що склалася.

Не зміниться ні робота, ні люди довкола тебе. Єдине, чого ти досягнеш за допомогою скарг, — це підтримка негативного фокусу та посилення відчуття безвиході.

Звичайно, скарги зможуть спрацювати як тимчасове полегшення: ти виплеснеш негатив і зможеш відволіктися від внутрішніх переживань.

Але для того, щоб життя стало кращим, тобі необхідно вирішити проблеми, що виникли. Зробити це можна лише за допомогою активних дій, тому менше слів і більше справи.

 

Твої скарги негативно впливають на колег

Чим більше ти скаржишся, тим гіршою буде атмосфера, що панує в колективі.

Постійні скарги на роботу чи особисте життя відволікають інших співробітників, змушують їх виявляти до тебе підвищену увагу, наприклад, вони намагаються заспокоїти тебе чи дати поради.

Рано чи пізно вони зрозуміють, що допомагати тобі безглуздо, адже ти все одно знаходитимеш негатив. Після цього усвідомлення твої скарги викликатимуть у оточуючих ще більше роздратування.

Крім того, нормально працювати, коли поруч знаходиться людина, яка постійно скаржиться, неможливо. Раз у раз твої колеги плутатимуться, втрачатимуть концентрацію, припускатимуться помилок.

Цілком ймовірно, що і настрій тих, хто проводить більшу частину дня поряд з тобою, буде негативним.

 

Твоє кар'єрне зростання сповільниться

Скарги негативно позначаться на твоєму кар'єрному зростанні, значно сповільнять його.

По-перше, тому що кожного разу, виділяючи час на вираження невдоволення, ти відволікатимешся від виконання поставлених перед тобою завдань.

Це відіб'ється на твоїй продуктивності: звичні тобі заняття будуть забирати набагато більше годин, ти все частіше відкладатимеш їх виконання на потім, стикатися з дедлайнами, що горять.

По-друге, скарги, особливо якщо ти висловлюєш їх на регулярній основі, можуть створити у керівництва враження, що ти негативний і вічно незадоволений співробітник.

А твоє невдоволення може бути ідентифіковано як негативне сприйняття рішень боса чи умов, на яких ти співпрацюєш із компанією.

 

Ти перестаєш бачити можливості

Негативне ставлення до роботи чи життя загалом з часом призведе до втрати відмінних можливостей. Коли ти постійно знаходиш приводи для скарг та невдоволення, ти вважаєш за краще не помічати щось хороше, що зустрічається на твоєму шляху.

Ти втрачаєш можливість змінити ситуацію, хоча б спробувати проявити себе. Чим сильніше ти зациклюєшся на негативі, тим складніше тобі залишатися об'єктивним.

Ти починаєш заздалегідь відкидати будь-які можливі варіанти дій, тим самим прирікаючи себе на невдачу і знаходячи нові приводи для невдоволення.

Так ти потрапляєш у замкнене коло, вибратися з якого буде непросто. Адже доведеться міняти не лише свою поведінку, а й погляди на світ.

 

Скарги пригнічують творче мислення

Якщо ти звик скаржитися на робочому місці, значить велику частину часу ти проводиш, перебуваючи в негативному настрої. Саме від твого внутрішнього стану залежить здатність творчо мислити.

Коли ти не в настрої або зациклюєшся на чомусь поганому, ти не можеш змусити працювати свою фантазію. У тебе, як мінімум, не буде натхнення пробувати щось нове, експериментувати чи генерувати ідеї.

Тим часом, творче мислення — якщо не основа, то важлива складова у багатьох професіях.

Вміння дивитися на речі свіжим поглядом, знаходити альтернативні шляхи вирішення проблеми та брати активну участь у розробці та впровадженні нових ідей цінується скрізь.

Тож створюй навколо себе позитивну атмосферу, не дозволяй собі провалюватись у негатив та використовуй будь-яку можливість продемонструвати свій внутрішній потенціал.

 

Скарги забирають енергію та час, які можна використати по-іншому

На те, щоб скаржитися, потрібно витрачати чимало ресурсів. Як мінімум цей час та сили.

Уяви, як може змінитися твоє життя, якщо ти навчишся дбайливіше до них ставитися.

Наявні в твоєму розпорядженні ресурси можна вкласти в кар'єрне або особисте зростання, спілкування з близькими, хобі або якісний відпочинок. І повір, за такого підходу ти отримаєш набагато більше, ніж витратиш.

Замість висловлювати невдоволення і скаржитися на свою нелегку долю, краще сконцентруйся на досягненні поставленої мети, придбанні знань та розвитку навичок.

А там і все інше поступово прийде до норми. Адже, коли ти почнеш бачити прогрес у тому, що ти робиш, скаржитися не буде на що.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Все, что вы боялись спросить о простате В курсе 0 КРАІЛ затверджує вимоги стосовно протидії активній гральній залежності Юмор 0 Всего один пустяк, который сделает тебя на 29% популярнее у женщин Юмор 0 Самая опасная категория женщин на сайтах знакомств Секс 0 У ученых для тебя плохие новости, если ты встречаешься с девушкой больше года Психология отношений 0 Словарь ненастоящего мужчины: какое поведение оскорбляет женщин Внешность и здоровье 0 Вчені розповіли, як змінюється тривалість життя після відмови від куріння Карьера 0 9 способов, как за деньги можно купить счастье MC Like 0 Очень откровенная октябрьская обложка VOGUE UA Внешность и здоровье 0 Ромео Бекхем став обличчям бренду Puma Карьера 0 Что делать, если ваши коллеги слишком много говорят В курсе 0 В Малайзии изобрели первый в мире унисекс-презерватив Секс 2 7 типов женщин в постели Автомобили 0 21 вещь, котоpая должна быть в машине каждого мужчины Психология отношений 0 7 несовместимостей, которые рушат отношения Карьера 0 Чому ти боїшся і уникаєш всього нового? Секс 0 Почему летом мы хотим секса чаще, чем зимой Психология отношений 0 8 ознак, що ти вигораєш у відносинах Карьера 0 Почему твои мечты не исполняются В курсе 0 Дэниэл Крэйг в новом трейлере "Не время умирать"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.