Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

#говоритьжінка: жінки, з якими краще не зв'язуватись

25.08.2023 — Юмор
#говоритьжінка: жінки, з якими краще не зв'язуватись

Прочитала тут в одного автора класифікацію жінок, які неодмінно вчинять із чоловіком непорядно. Чи підставлять його з нерухомістю, чи кинуть на гроші. Або зрадять якимось мерзенним способом…

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Автор позиціонує себе як людину, а мислить як п'ятирічка. Пише, мовляв, якщо у жінки було до мене багато чоловіків – вона непридатна. Або якщо не поспішати в кафе медовик собі купити – ну точно пограбувати намір, меркантильний. А якщо не готова відправитися в "нумеру" по першому клацанню, довго маринує, виявляє - значить, уже гуляє з кимось іншим, і з ним по клацанню їздить у "нумеру".

Я зі свого боку представила справжню класифікацію жінок, із якими не варто мати справу. Щоправда, боюсь, що багатьом вона не сподобається.

 

Покірна жінка

Це, звісно, мрія будь-якого диванного патріарха. Особливо того, життя якого не вдалося. Кілометри простирадлом на папери, кілобайти навантаження на інтернет-з'єднання створюють індивідууми, які мріють про покірні самочки.

Або мріють якусь конкретну жінку звинуватити, закріпачити та підкорити, навіть якщо вона спочатку такою не була. Мовляв, це все для фортеці шлюбного союзу, на кораблі повинен бути один капітан, і таке інше.

А ось тепер нехай ці чоловіки подивляться на ситуацію з боку жінки. Ніхто не хоче підкорятися, не зваблюйтесь навіть. Це може бути цікаво в рамках конкретних ігор та сесій, так. Але в цілому всі цим мрії про домінанта є образ чоловіка, який любить, туфлі купить, і так далі.

Стежитиме за твоїм харчуванням, за твоєю вагою, за твоїм гардеробом, вирішуватиме всі проблеми, даватиме гроші і ще сексуально прислуговуватиме тобі, втілюючи твої фантазії.

Про облізлий «патріарх», який змусить працювати, а сам лежатиме на дивані і командуватиме, не мріє ніхто. Це важка залежність, у яку потрапляють із різних причин. Через погані стосунки з сім'єю, через відсутність власного житла, у декреті… Покірна жінка – як стисла пружина. У ній накопичується напруга. Рано чи пізно вона розігнеться, і помститься, і полетять клаптики по закутках.

Я б, не місці чоловіків, не довіряла покірним жінкам і точно не намагалася побудувати сімейне щастя, поставивши її в залежність від себе. Такі жінки не перевиховуються. Вони приховуються.

 

Шалено закохана жінка, якій від вас нічого не треба

Також цікавий для багатьох чоловіків типаж. Вони мріють зустріти таку, а як зустрінуть – так одразу й попливуть. Ось, мовляв, вона якась. Справжнє кохання. Я їй здається найсильнішим, найсміливішим, найудачливішим, наймужнішим. Та що там, взагалі здається богом.

Звичайно, приємно раптом опинитися на місці короля без жодних особливих причин. Але є одна проблема. Якщо вам надають королівські почесті на рівному місці, можливо, йдеться не про кохання, а про ідеалізацію.

Тобто жінка бачить на місці невиразного громадянина середнього віку, середньої ланки та середньої зарплати щось своє. Це приємно у короткостроковому варіанті.

Проте у довгостроковій перспективі реальність завжди переможе фікцію. Ідеалізація зміниться знеціненням, і жінка вмить побачить усі ваші недоліки, як під збільшувальним склом. І ваша карета перетвориться на гарбуз. А ви – у стару, набридливу жабу без шансів.

 

Жінка, для якої ви – єдиний інтерес

Але найгірша ситуація, в якій ви для жінки єдиний інтерес і світло у вікні. Це означає не те, що ви такі гарні. А те, що жінка звикла затикати емоційні дірки чоловіками. І жодного іншого ресурсу для їхнього затикання у неї немає.

До певного часу це буде працювати. Але рано чи пізно (найшвидше, рано) ви вже перестанете давати їй потрібні емоції. А нових їй узяти ніде, адже займати себе чимось, крім любовних страждань, вона ніколи не вміла. І будуть у вас у кращому разі гіллясті роги. Це ще в найкращому разі.

Сьогодні ситуація складається таким чином, що у будь-яких відносинах, крім рівних, ви програєте. Тому, як кажуть, не треба скупитися.

 

Як вважаєте, яких жінок чоловікам слід боятися?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 вещей, которые раздражают взрослое поколение в молодых людях Внешность и здоровье 0 Tyler, the Creator выпустил самую необычную модель Converse Психология отношений 0 #говоритмужчина: часть изнасилований - из-за баб Звезды 0 Настя Ивлеева на обложке мартовского MAXIM MC Like 0 Эльза Хоск для новой коллекции купальников Bikini Lovers MC Like 0 Лаїс Рібейро в літній рекламній кампанії купальників Bikini Lovers Психология отношений 0 Как победить страх разницы в возрасте в отношениях Карьера 0 Построить дом, вырастить из дочери сына и еще 10 обязательных мужских навыков Внешность и здоровье 0 8 продуктов, приводящих к ожирению, и чем их заменить Карьера 0 10 поступков, из-за которых окружающие стараются тебя избегать Психология отношений 0 10 жестких вещей, о которых тебе не скажут даже самые близкие люди В курсе 0 Александр Скарсгард в трейлере "Немого" Психология отношений 0 7 признаков женщин, которым нужны только деньги Автомобили 0 Оголошено переможців премії «Кращий автомобільний дизайн-2023» Юмор 0 Как говорить комплименты: исчерпывающее руководство Вокруг света 0 В Италии появились приюты, где помогают выжить разведённым мужчинам Карьера 0 Как вести себя с начальством, еcли оно - женщина Секс 0 15 секретов идеального поцелуя Гаджеты 0 Xiaomi работает над 108-мегапиксельной камерой. Да, ты правильно прочитал Психология отношений 0 10 первых pазов в отношениях: ошибки, советы, секреты выживания
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.