Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Hyundai представила робота-кур'єра, який їздить на ліфті та розпізнає клієнтів

14.12.2022 — Гаджеты
Hyundai представила робота-кур'єра, який їздить на ліфті та розпізнає клієнтів

Hyundai Motor Group запустила пілотний проект з автономним роботом-кур'єром, який пришвидшує доставку "останньої милі". Електронний кур'єр вміє сам будувати маршрути до мети, об'їжджає перешкоди на шляху, їздить на ліфті і навіть розпізнає двері, що відкриваються. Відсік із замовленим товаром він також відкриває самостійно, коли до нього наближається одержувач. Два роботи вже почали роботу: один працює в готелі Rolling Hills Hotel з 8 до 10 вечора, а другий обслуговує мешканців на околиці Сеула.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Робот побудований на модульній платформі Plug&Drive (PnD), яку Hyundai представила на Виставці споживчої електроніки CES на початку року.

Його забезпечили камерами та лідерами, чотирма невеликими колесами з амортизаторами, що дозволяють без шкоди для вантажу долати легкі нерівності, відсіком для замовлення, а також ілюмінацією, що сигналізує про низький заряд, та діодними «очима».

Вінчає капсулу екранчик, на якому висвічується інформація для замовника.

У готелі робот розвозить їжу та напої: постояльці замовляють їх через месенджер KakaoTalk.

Він самостійно їздить коридорами, розпізнаючи людей та об'єкти за допомогою алгоритмів глибокого навчання, а також користується ліфтом. Причому, якщо ліфт заповнений, безпілотник почекає наступного.

Ще одна «фішка» робота Hyundai – здатність відрізняти дорослих від дітей та сповіщати про замовлення відповідно до віку, використовуючи різний текст та голос.

Робот, що працює у житловому кварталі, приймає замовлення через додаток корейського сервісу з доставки їжі Baemin.

Отримавши замовлення, він сам шукає потрібний товар у місцевому магазині і також привозить до дверей квартири, відкриваючи вхідні двері і користуючись ліфтом за допомогою бездротового зв'язку.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #гаджеты#игрушки#Hyundai#вещь#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 День 28: Эльза Хоск в новом ролике LOVE Magazine Карьера 0 4 фразы, которыми ты убеждаешь себя ничего не делать Секс 0 #говоритженщина: про cekc Юмор 0 Как понpавиться родителям девушки Карьера 0 7 увлечений, которые могут стать бизнесом MC Like 0 Новый лукбук Agent Provocateur с Элизой Каммингс Карьера 0 7 знаковых изобретений 2020 года, которые ты пропустил Карьера 0 20 мужских правил современного мира Звезды 0 Мэрайя Кэри обнажилась для Paper Magazine Карьера 0 Как победить в драке, если избежать ее не удается Секс 0 "Одноразовые женщины" или секс на одну ночь Автомобили 0 Toyota возглавила рейтинг самых дорогих автобрендов 2020 года Вокруг света 0 10 признаков, что тебе пора в отпуск Автомобили 1 5 идеальных машин для секса MC Like 0 Мисс Вселенная Оливия Калпо в каталоге SI Swimsuit 2020 Карьера 0 10 причин, почему не стоит ждать, пока жизнь станет лучше Звезды 0 Тина Кунаки для рекламной кампании бренда белья CUUP Карьера 0 10 правил мужской дружбы MC Like 0 Agent Provocateur представили инклюзивную коллекцию сексуального белья Карьера 0 Как шутить в современном мире
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.