Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Hyundai представила робота-кур'єра, який їздить на ліфті та розпізнає клієнтів

14.12.2022 — Гаджеты
Hyundai представила робота-кур'єра, який їздить на ліфті та розпізнає клієнтів

Hyundai Motor Group запустила пілотний проект з автономним роботом-кур'єром, який пришвидшує доставку "останньої милі". Електронний кур'єр вміє сам будувати маршрути до мети, об'їжджає перешкоди на шляху, їздить на ліфті і навіть розпізнає двері, що відкриваються. Відсік із замовленим товаром він також відкриває самостійно, коли до нього наближається одержувач. Два роботи вже почали роботу: один працює в готелі Rolling Hills Hotel з 8 до 10 вечора, а другий обслуговує мешканців на околиці Сеула.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Робот побудований на модульній платформі Plug&Drive (PnD), яку Hyundai представила на Виставці споживчої електроніки CES на початку року.

Його забезпечили камерами та лідерами, чотирма невеликими колесами з амортизаторами, що дозволяють без шкоди для вантажу долати легкі нерівності, відсіком для замовлення, а також ілюмінацією, що сигналізує про низький заряд, та діодними «очима».

Вінчає капсулу екранчик, на якому висвічується інформація для замовника.

У готелі робот розвозить їжу та напої: постояльці замовляють їх через месенджер KakaoTalk.

Він самостійно їздить коридорами, розпізнаючи людей та об'єкти за допомогою алгоритмів глибокого навчання, а також користується ліфтом. Причому, якщо ліфт заповнений, безпілотник почекає наступного.

Ще одна «фішка» робота Hyundai – здатність відрізняти дорослих від дітей та сповіщати про замовлення відповідно до віку, використовуючи різний текст та голос.

Робот, що працює у житловому кварталі, приймає замовлення через додаток корейського сервісу з доставки їжі Baemin.

Отримавши замовлення, він сам шукає потрібний товар у місцевому магазині і також привозить до дверей квартири, відкриваючи вхідні двері і користуючись ліфтом за допомогою бездротового зв'язку.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #гаджеты#игрушки#Hyundai#вещь#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 9 статистических данных, которые испортят тебе настроение Вокруг света 0 Топ-10 самых дешевых городов для переезда Карьера 0 12 способов, как сделать свою жизнь проще, чем у большинства Психология отношений 0 7 признаков того, что ты застрял в плохих отношениях Секс 0 5 заповедей идеальной прелюдии для идеального секса Карьера 0 "А навар-то остается!", или 17 правил, которые помогут начинающему… Внешность и здоровье 0 Есть вещи важнее шести кубиков пресса Внешность и здоровье 0 12 научно обоснованных способов прожить дольше Карьера 0 10 ежедневных ошибок, из-за которых ты ничего не успеваешь Карьера 0 10 мифов о мотивации, которые вам только мешают В курсе 0 Playboy впервые поместил на обложку мужчину Карьера 0 7 привычек, которые заставляют тебя думать о себе плохо Внешность и здоровье 0 8 научных доказательств того, что все мы станем скучными стариками Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для круизной коллекции Tropic of C Психология отношений 0 Почему подруги нас бросают Психология отношений 0 О насилии над мужским мозгом Карьера 0 Секс та фінанси: 7 способів розбагатіти, покращивши своє інтимне життя Вокруг света 0 В Амстердаме открыли 5D-кинотеатр для порно MC Like 0 Эмили Ратаковски снялась в откровенном лукбуке собственной линии купальников Внешность и здоровье 0 Puma создали кроссовки с автоматической шнуровкой за $330
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.