Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Hyundai представила робота-кур'єра, який їздить на ліфті та розпізнає клієнтів

14.12.2022 — Гаджеты
Hyundai представила робота-кур'єра, який їздить на ліфті та розпізнає клієнтів

Hyundai Motor Group запустила пілотний проект з автономним роботом-кур'єром, який пришвидшує доставку "останньої милі". Електронний кур'єр вміє сам будувати маршрути до мети, об'їжджає перешкоди на шляху, їздить на ліфті і навіть розпізнає двері, що відкриваються. Відсік із замовленим товаром він також відкриває самостійно, коли до нього наближається одержувач. Два роботи вже почали роботу: один працює в готелі Rolling Hills Hotel з 8 до 10 вечора, а другий обслуговує мешканців на околиці Сеула.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Робот побудований на модульній платформі Plug&Drive (PnD), яку Hyundai представила на Виставці споживчої електроніки CES на початку року.

Його забезпечили камерами та лідерами, чотирма невеликими колесами з амортизаторами, що дозволяють без шкоди для вантажу долати легкі нерівності, відсіком для замовлення, а також ілюмінацією, що сигналізує про низький заряд, та діодними «очима».

Вінчає капсулу екранчик, на якому висвічується інформація для замовника.

У готелі робот розвозить їжу та напої: постояльці замовляють їх через месенджер KakaoTalk.

Він самостійно їздить коридорами, розпізнаючи людей та об'єкти за допомогою алгоритмів глибокого навчання, а також користується ліфтом. Причому, якщо ліфт заповнений, безпілотник почекає наступного.

Ще одна «фішка» робота Hyundai – здатність відрізняти дорослих від дітей та сповіщати про замовлення відповідно до віку, використовуючи різний текст та голос.

Робот, що працює у житловому кварталі, приймає замовлення через додаток корейського сервісу з доставки їжі Baemin.

Отримавши замовлення, він сам шукає потрібний товар у місцевому магазині і також привозить до дверей квартири, відкриваючи вхідні двері і користуючись ліфтом за допомогою бездротового зв'язку.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #гаджеты#игрушки#Hyundai#вещь#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Что такое либидо Секс 0 Как быть, если из вашей супружеской жизни исчез секс? В курсе 0 В Японии выпустили съедобные кружки для пива В курсе 0 Скарлетт Йоханссон и Рэйчел Вайс в новом трейлере фильма "Черная Вдова" Карьера 0 9 необоснованных поводов для гордости Карьера 0 Кем быть, если тебе уже под 30: выбираем субкультуру по душе Секс 0 38 правил сексуального этикета для благородного плотолюбца Секс 0 Карта эрогенных зон женщины: особенности, ошибки и правила поведения Юмор 0 1O способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов В курсе 0 Секс-шоп показал обычную жизнь любителей БДСМ Секс 0 Искусство грязных разговоров Внешность и здоровье 0 Vans и Джо Фрешгудс выпустили коллаборацию Внешность и здоровье 0 В Амстердаме сделали кроссовки из жвачки Звезды 0 25 известных моделей в тизере новогоднего календаря Love Magazine Карьера 0 5 психологических установок, которые отравляют твою жизнь Вокруг света 0 Во Флориде открыли парк по мотивам "Аватара" Внешность и здоровье 0 10 признаков старпера Юмор 0 #говоритмужчина: если у Вас нету тещи Психология отношений 0 Искусство обольщения или Как завоевать любую девушку Секс 0 Чем отличается секс в разном возрасте
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.