ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 технологій, які можуть з'явитися в найближчі 20 років

28.02.2023 — Гаджеты
6 технологій, які можуть з'явитися в найближчі 20 років

Незважаючи на відсутність прогресу, в порівнянні з попереднім століттям, коли життя радикально змінювалася кожні кілька років завдяки проривним технологіям, наука рухається вперед, причому дуже швидкими темпами.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Усього 10 років тому смартфони були гальмівними та незручними гаджетами, а сьогодні ці кишенькові пристрої багатьом замінюють комп'ютери.

На вулицях все більше електромобілів, нейромережі малюють картини, а орбітою Землі літає космічна обсерваторія, що знімає далекі галактики у високій роздільній здатності.

Все це вже існуючі технології, які порівняно недавно здавалися футуристичними.

Сьогодні ми поміркуємо, які технології можуть з'явитися у найближчі 20 років. Причому це не просто фантазії, а міркування на основі існуючих розробок та швидкості технічного прогресу.

 

Голограми, з якими можна взаємодіяти

Вже сьогодні існують голограми, які дозволяють проектувати зображення у вигляді 3D-об'єкта, як у «Зоряному шляху», «Машині часу» та в інших фантастичних творах.

Причому це не концепти, а пристрої, що реально працюють. Але вони все ще статичні і виглядають як те саме зображення, що демонструється на екрані телевізора або проектора.

Однак у міру розвитку штучного інтелекту, нейромереж та інших технологій голограми можуть стати не просто заздалегідь запрограмованою проекцією з кількома сценаріями, що активуються після певних дій, а повноцінними співрозмовниками.

Це буде подібно до ChatGPT, але з наявним насправді аватаром. Такі голографічні помічники зможуть не тільки розважати, а й просвітлювати, і зроблять життя ще комфортнішим.

 

Недорогі та витривалі акумулятори

Одне з найслабших місць сучасних пристроїв – це акумулятори.

Навіть найкращі моделі витримують певну кількість циклів перезаряджання, після чого починають деградувати, втрачаючи максимальну потужність. Це особливо позначається на автономності електромобілів та перешкоджає їх масовому поширенню.

Ще одна проблема ненадійних та недовговічних акумуляторів – це забруднення планети. Багато хто вважає, ніби електромобілі екологічніші за машини на рідкому паливі, але це далеко не так.

Електрокарам потрібні потужні акумулятори, для яких необхідні рідкісноземельні елементи. Розробка кар'єрів із цими металами разом із переробкою несе серйозну шкоду екології.

Крім того, акумулятори необхідно змінювати раз на кілька років через їхню деградацію. Причому ці акумулятори складно та дорого переробляти, і вони просто викидаються, після чого отруюють ґрунт та повітря на звалищах.

Багато компаній працюють над створенням принципово нових способів зберігання електроенергії, і в найближчі 20 років завдяки штучному інтелекту в пошуку оптимальної конструкції будуть створені батареї з високим ресурсом.

Більше того, вони стануть набагато дешевшими. Враховуючи, що акумулятори сьогодні є вагомою частиною загальної вартості автомобілів, це значно скоротить витрати і зробить електрокари доступними.

 

Гуманоїдні роботи, включені в деякі сфери

Сьогодні теж є роботи, але вони є статичною конструкцією у вигляді величезних машин на заводах.

Найближчим часом мають з'явитися гуманоїдні роботи, які виконуватимуть складну чи небезпечну роботу там, де необхідна рухливість.

Вже є прототипи на кшталт тих, які демонструвала компанія Boston Dynamics. Їхні роботи у вигляді гуманоїдів непогано пересуваються навіть пересіченою місцевістю і здатні бігати, стрибати, присідати, загалом, здійснювати елементарні дії, імітуючи людину.

Навряд чи вони навіть через 20 років будуть повністю автономними, але за допомогою бездротового зв'язку ними можна буде керувати, як у комп'ютерній грі, наприклад, щоб ліквідувати пожежі на великій площі, де пересування повітрям чи колесами та гусеницями неможливе.

 

Доповнена і віртуальна реальність нового покоління

Поки що і доповнена, і віртуальна реальність далекі від ідеалу і є не до кінця опрацьованими системами, в яких ще не вдалося вирішити багато проблем на кшталт заколисування.

Проте компанії, наприклад Valve, продовжують розробляти технології AR і VR, і вже зараз створюються не тільки ігри, але і цілі системи, що імітують реальність.

Прориву цієї технології заважають обмеження існуючих комп'ютерів. Але пізніше, коли вони будуть подолані і величезні обчислення відбуватимуться за частки секунди, кожен з нас зможе опинитися у віртуальному світі і не лише побачити його на власні очі як реальність, а й відчути його шкірою, відчути запахи загалом зануритися в атмосферу.

Якщо ти вважаєш, що це надто фантастично, то згадай, що ще 15 років тому всі вважали Crysis грою з ультра-реалістичною графікою. Сьогодні вона виглядає як щось мультяшне.

 

Квантові комп'ютери

Багато хто не розуміє, в чому відмінність звичайного комп'ютера від квантового і вважають останні фантастичною технологією з романів відомих письменників. Якщо просто, то звичайні комп'ютери оперують бітами, де є два значення - 0 і 1. Нуль є "брехня", а одиниця - це "істина".

Квантові комп'ютери використовують кубити, де одночасно існують і 0, і 1, що дозволяє обробляти всі стани одночасно.

Так як звичайні комп'ютери незабаром упруться в стелю, коли розмір одного транзистора досягне 1 нанометра, вже зараз ведеться розробка систем на основі квантових обчислень.

Деякі експерти пророкують появу не просто прототипів, а систем, що працюють, вже в найближчі 20 років, за чим піде технологічна сингулярність — значне прискорення розвитку технологій.

 

Термоядерний синтез

Проект ITER, Міжнародний експериментальний термоядерний реактор, був заснований ще у 1980-х і передбачав будівництво реактора до 2016.

Однак через постійне зростання вартості проекту та його складність терміни регулярно зрушувалися. ITER мали запустити в 2022 році, але знову відклали відкриття на 2025.

Якщо терміни знову не зрушено, всього через два роки реактор запустять і почнуть експерименти з плазмою. Теоретично, якщо ITER покаже позитивні результати, це може стати новим етапом розвитку чистої та безпечної енергетики.

Як і АЕС, термоядерні реактори будуть виробляти величезну кількість енергії з невеликого обсягу речовини, але вони позбавлені головної нестачі атомної енергетики — виробництва відходів.

Крім того, термоядерний синтез дозволить значно здешевити вартість енергії, що дасть прискорення розвитку технологій та економіки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Названо имя новой подружки агента 007 в 25-м фильме про Бонда Внешность и здоровье 0 9 тривожних сигналів організму, на які часто не звертають уваги Психология отношений 0 О чем нужно врать своей девушке В курсе 0 Том Харди в первом тизере "Венома" Карьера 0 10 вещей, которые были созданы только потому, что мы очень ленивые Секс 0 Стереотипы о сексе, красоте и взрослой жизни Юмор 0 Девушки рассказали про самые ужасные свидания в своей жизни Секс 0 5 самых потаенных эротических фантазий, в которых настоящий мужик ни за что не… MC Like 0 Джорджия Мэй Джаггер в новой рекламной кампании Victoria's Secret Звезды 0 Памела Андерсон у відвертій зйомці ELLE В курсе 0 Марк Уолберг, Мишель Уильямс и Кевин Спейси в трейлере Карьера 0 10 помилок, через які ти постійно зазнаєш невдач у своїх починаннях Секс 0 8 поз для зимнего секса, которые ты просто обязан попробовать! В курсе 0 Популярные онлайн казино с какого начать? Психология отношений 0 Чем правила общения с девушкой отличаются от правил общения с другом Психология отношений 0 Ученые разобрались, почему женщинам нравятся мужчины с вредными привычками Секс 1 Ученые: сколько минут секса необходимо женщине для счастья Карьера 0 13 признаков, что прямо сейчас твоя жизнь претерпевает глобальные изменения Внешность и здоровье 0 7 научно доказанных способов быть привлекательным в глазах других людей Секс 0 Секс зависимость, контрацептивы и прочие наставления от секс-тренера
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.