ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Шкідлива звичка, яка вбиває нас швидше, ніж куріння

18.10.2022 — Внешность и здоровье
Шкідлива звичка, яка вбиває нас швидше, ніж куріння

На роботу — на машині чи автобусі, потім 8 годин за комп'ютером, обід — відразу, не відлипаючи від екрану, а потім ще й годинки на півтора зависнути в кафе. Що ж, вітаємо, ти у величезній небезпеці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сидячий спосіб життя - довше 10 годин на день - викликає більше проблем зі здоров'ям, ніж куріння.

Уяви собі латинську букву «S». Ось цю закорючку в нормі має нагадувати твій хребет за рахунок природних вигинів – лордоза та кіфозу.

Коли людина сидить, природна S-форма перетворюється на „С“ — це практично блокує м'язи преса та спини, які підтримують тіло. Ви сутулитесь, косі та бічні м'язи слабшають, і зростає тиск на міжхребцеві диски.

Вчені давно досліджують вплив сидячого способу життя на людину. І ось п'ять дуже сумних фактів.

  1. Кожна година, яку ти провів сидячи перед телевізором, скорочує твоє життя на 22 хвилини.
  2. Якщо ти сидиш більше чотирьох годин на день, то висока ймовірність, що тобі діагностують якусь мерзенну хронічну хворобу: діабет, гіпертонію, остеопороз і навіть рак.
  3. Якщо ти сидиш більше 11 годин на день, то ризик померти протягом найближчих трьох років у тебе на 40% вищий у порівнянні з твоїми активнішими товаришами.
  4. Ще один ризик у постійному положенні сидячи — застій крові та рідин у ногах, тобто ризик формування тромбів. А якщо ти сидиш нога на ногу, то це ще шкідливіше.
  5. У чоловіків малорухливий спосіб життя підвищує ризик захворювань простати.

До речі, якщо тобі здається, що ти багато рухаєшся, є ймовірність, що ти помиляєшся.

Статистика сувора: більшість людей протягом дня сидять по 9:00, а рухаються від сили 5-6 годин. При цьому рухи, які вони здійснюють, на загальний стан і метаболізм ніяк не впливають.

Продуктивної активності, яка зміцнить здоров'я, за день у багатьох набереться від сили півгодини.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 7 причин, чому ти можеш зважитися на зраду Психология отношений 0 Ученые: женщины с большой попой не только умнее, но и... Карьера 0 Как правильно отвечать на банальные вопросы на собеседованиях В курсе 0 Как действовать на третьем свидании Секс 0 5 женских ошибок в сексе Вокруг света 0 6 самых необычных мостов в мире Секс 0 Исчерпывающие данные о сексе в машине Внешность и здоровье 0 Как быстро протрезветь Секс 0 20 способов сделать так, чтобы она сама потащила тебя в постель Карьера 0 8 поганих рис характеру, які можуть бути корисними В курсе 0 Легендарные вещи, которые могли бы называться иначе В курсе 0 Трейлер «Бугімена» - екранізації оповідання Стівена Кінга Внешность и здоровье 0 Як пояснити іншим, що ви не п'єте MC Like 0 Джорджия Мэй Джаггер в новой рекламной кампании Victoria's Secret Карьера 0 Чому важливо святкувати свої невдачі та як це робити Карьера 0 10 ежедневных ошибок, из-за которых ты ничего не успеваешь Секс 0 6 правил виртуозного раздевания девушки Карьера 0 9 примеров, как ты мешаешь себе жить Юмор 0 Как преодолеть страх получить отказ от девушек Юмор 0 "Счастья, здоровья, а когда внуков ждать?": адские особенности семейного…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.