Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Шкідлива звичка, яка вбиває нас швидше, ніж куріння

18.10.2022 — Внешность и здоровье
Шкідлива звичка, яка вбиває нас швидше, ніж куріння

На роботу — на машині чи автобусі, потім 8 годин за комп'ютером, обід — відразу, не відлипаючи від екрану, а потім ще й годинки на півтора зависнути в кафе. Що ж, вітаємо, ти у величезній небезпеці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сидячий спосіб життя - довше 10 годин на день - викликає більше проблем зі здоров'ям, ніж куріння.

Уяви собі латинську букву «S». Ось цю закорючку в нормі має нагадувати твій хребет за рахунок природних вигинів – лордоза та кіфозу.

Коли людина сидить, природна S-форма перетворюється на „С“ — це практично блокує м'язи преса та спини, які підтримують тіло. Ви сутулитесь, косі та бічні м'язи слабшають, і зростає тиск на міжхребцеві диски.

Вчені давно досліджують вплив сидячого способу життя на людину. І ось п'ять дуже сумних фактів.

  1. Кожна година, яку ти провів сидячи перед телевізором, скорочує твоє життя на 22 хвилини.
  2. Якщо ти сидиш більше чотирьох годин на день, то висока ймовірність, що тобі діагностують якусь мерзенну хронічну хворобу: діабет, гіпертонію, остеопороз і навіть рак.
  3. Якщо ти сидиш більше 11 годин на день, то ризик померти протягом найближчих трьох років у тебе на 40% вищий у порівнянні з твоїми активнішими товаришами.
  4. Ще один ризик у постійному положенні сидячи — застій крові та рідин у ногах, тобто ризик формування тромбів. А якщо ти сидиш нога на ногу, то це ще шкідливіше.
  5. У чоловіків малорухливий спосіб життя підвищує ризик захворювань простати.

До речі, якщо тобі здається, що ти багато рухаєшся, є ймовірність, що ти помиляєшся.

Статистика сувора: більшість людей протягом дня сидять по 9:00, а рухаються від сили 5-6 годин. При цьому рухи, які вони здійснюють, на загальний стан і метаболізм ніяк не впливають.

Продуктивної активності, яка зміцнить здоров'я, за день у багатьох набереться від сили півгодини.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Фото дня: фотограф Мерт Алас поделился снимком голой Ирины Шейк Внешность и здоровье 0 5 пpизнаков того, что ты здоров (даже если тебе самому так не кажется) Секс 0 6 самых опасных видов секса, по данным медицинской статистики Юмор 0 Как и почему женщины изменяют статусным красавцам с самыми затрапезными… Психология отношений 0 18 правил, щоб жити довго і щасливо зі своєю половинкою Секс 0 24 самых сексуальных сцен в истории кино MC Like 0 Джордж Клуни в трейлере мини-сериала "Уловка-22" Вокруг света 0 Марио Тестино приглашает всех на свою выставку откровенных снимков в Берлине Гаджеты 0 Google выпустили приложение для рисования в воздухе MC Like 0 GUESS сняли новый кампейн в духе Дикого Запада Вокруг света 0 10 общественных туалетов с роскошными видами В курсе 0 Арнольд Шварценеггер и Сальма Хайек сыграли богов в рекламе BMW Карьера 0 10 вещей, которые делают вас скучными Юмор 0 Бабы которые вышли из моды В курсе 0 Netflix показал трейлер "Ферзевого гамбита" с Аней Тейлор-Джой Секс 0 Как сказать девушке, что между вами только секс Психология отношений 0 #говоритженщина: ошибки на первом свидании В курсе 0 Трейлер нового фильма Спилберга "Первому игроку приготовиться" Внешность и здоровье 0 Puma выпустили кроссовки, которые очень сильно похожи на Гитлера В курсе 0 В Новой Зеландии бизнесмен делает необычные гробы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.