Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Які вправи спалюють найбільше калорій

10.10.2022 — Внешность и здоровье
Які вправи спалюють найбільше калорій

Золоте правило схуднення є ємним і однозначним: «Хочеш скинути — створи дефіцит калорій». А щоб створити цей дефіцит, потрібно знизити кількість споживаних калорій. А ще займатися спортом, щоби ці калорії спалювати.

Збільшити кількість калорій, що споживаються організмом, дуже просто: потрібно виконувати максимально ефективні тренування, які задіюють якомога більше м'язів твого тіла.

І в цій статті MEN'S CULT розповість, які саме вправи спалюють найбільше калорій.

 

1. Берпі

Витрата калорій: до 20 ккал за хвилину.

Багато хто ненавидить цю вправу. І недарма! Воно трудомістке і задіює багато м'язів.

Проте одне повторення спалює 0,5-1,5 ккал, залежно від ваги людини. Крім того, воно покращує силу, баланс та координацію.

 

2. Махи гирей

Витрата калорій: до 20 ккал за хвилину.

Дуже травмонебезпечна вправа, тож роби її під наглядом тренера чи старшого товариша. Найголовніше — не переборщи з вагами і починай з малих, щоб м'язи зміцнилися як слід.

Такий рух не надто природний для нашого тіла, тому на його виконання йде багато енергії.

 

3. Стрибки зі скакалкою

Витрата калорій: до 15 ккал за хвилину.

Якщо вибираєш між бігом та скакалкою, сміливо хапай скакалку: вона менше навантажує коліна та спалює більше калорій.

А якщо взяти скакалку з обтяжувачами, можна ще й добре навантажити руки.

 

4. Біг

Витрата калорій: до 14 ккал за хвилину.

Залежно від ваги та досвіду людина може спалити 10-14 ккал на хвилину.

Що найприємніше у бігу — не має значення, де бігати, на тренажері чи в парку. Найголовніше – тримати швидкість не менше 10 км/год.

А якщо бігати сходами вгору, то можна спалювати до 15 ккал на хвилину.

 

5. Тренажер веслування

Витрата калорій: до 13 ккал за хвилину.

Принадність гребного тренажера в тому, що він включає майже всі основні групи м'язів, але не навантажує суглоби. А ще задіює аеробну та анаеробну енергетичну систему, тому працює і на зростання м'язів, і на жироспалювання.

І включи до своєї програми 10 фізичних вправ, які зроблять тебе богом у ліжку.

 

6. Катання на лижах

Витрата калорій: до 12 ккал за хвилину.

Традиційний вид спорту відмінно підійде для схуднення в зимовий час, оскільки навіть за помірного темпу на лижах можна спалювати понад 12 ккал на хвилину.

 

7. Плавання

Витрата калорій: до 12 ккал за хвилину.

Навіть якщо просто утримувати тіло на поверхні води можна витратити до 200 ккал на годину.

А якщо активно плавати, то витрата можна підвищити до 700 ккал/год.

Великий плюс: плавання підходить для тих, хто має проблеми з суглобами.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Полностью обнаженные Белла и Джиджи Хадид в новой кампании Versace Звезды 0 Дженнифер Лопес для декабрьского GQ В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» Внешность и здоровье 0 Adidas запустят кроссовки в космос Психология отношений 0 #говоритмужчина: иллюзии родом из прошлого Секс 0 Лучшее, что ты испытывал в своей жизни: 5 советов для улучшения оргазма на… Автомобили 0 Skoda показали свой самый доступный кроссовер Внешность и здоровье 0 Неймар стал новым лицом Puma Секс 0 Сексуально или глупо? Секс 0 5 вещей, которые возбуждают женщин быстрее всего Карьера 0 9 тактичных фраз для тех, кто не умеет говорить "нет" своему начальнику Вокруг света 0 Рейтинг Airbnb: 20 самых популярных направлений для туризма 2020 Карьера 0 Что делать, если совесть мешает тебе добиваться поставленных целей MC Like 0 Agent Provocateur представили инклюзивную коллекцию сексуального белья Психология отношений 0 Как укротить ревнивую девушку Карьера 0 Неприятные вопросы, которые приходится выслушивать за праздничным столом в… Психология отношений 0 Мысли 40-летних мужчин Автомобили 0 Ford создали стекло, которое поможет слепым людям "увидеть" пейзаж за окном Автомобили 0 Nissan полностью обновит линейку кроссоверов Психология отношений 0 Как это работает: Любовь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.