Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому небезпечно змішувати алкоголь?

31.03.2023 — Внешность и здоровье
Чому небезпечно змішувати алкоголь?

Історія зі змішуванням випивки начебто ясна: найкраще цього не робити. Але де наукове пояснення цього правила?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як не дивно, по-справжньому важливих питань у дослідників завжди не доходять руки. Якщо алкогольні напої не можна змішувати, то за яким принципом формуються винятки із цього правила?

  • Чому вино на пиво – диво, а пиво на вино – ****о? (Пристойна версія - "Пиво після вина - і паморочиться в голові, пиво перед вином - і ти огірком").
  • Чому, якщо випити після пляшки вина чарку грапи, підбадьоришся, а якщо після пляшки грапи фужер вина — навпаки?
  • Чому вважається, що можна змішувати напої відповідно до вихідної сировини: віскі та горілку – з пивом (зерно), вино – з коньяком (виноград)?
  • Чому від трьох коктейлів, що містять 150 мл міцного алкоголю, п'янієш сильніше, ніж від трьох шотів чистого 40-градусного напою?
  • Чому підвищувати градус можна, а знижувати – ні?

Приймаючись за цей матеріал, ми були впевнені, що десь існує дисертація про взаємодію високомолекулярних спиртів у шлунку гомо сапієнс, про їх вплив на нервову та гормональну системи, та й так далі.

Але немає! Наприклад, яка тварина здатна пити і не п'яніти, вчені знають, а від досліджень змішування випивки ухиляються!

Тим не менш, ми уважно вивчили всю інформацію на цю тему і дійшли ряду цікавих висновків.


Чому коктейлі так п'янять?

З коктейлями найпростіше. Більшість рецептів крім міцного алкоголю включають або лікер, або газованку. Цукор конкурує з алкоголем у процесі метаболізму, і організм переробляє спирт набагато повільніше.

Недарма Хемінгуей вважав, що дайкірі треба пити без цукру, якщо хочеш довше протриматись у строю.

З газуванням все ще зрозуміліше. Пухирці в рази прискорюють засвоюваність етанолу, і він надходить у кров швидше, ніж тіло встигає його переробляти.

Так-так, є коктейлі на кшталт «викрутки», в яких немає ні солодкого, ні бульбашок, але вони й п'янять не сильніше, ніж чистий алкоголь.

У ситуації, коли коктейлів уникнути не можна, досвідчені люди їх рахують. Три коктейлі - можливість напитися не надто сильно, п'ять - межа розумного. Якщо збився з рахунку, потрібно терміново переходити на воду, щоб розбавити пекельну суміш у шлунку.


Пиво на вино

А ось негативна реакція організму на пиво після вина навряд чи пов'язана із бульбашками. Якщо, наприклад, випити вина із газованою водою, буде добре.

А якщо покласти на вино пиво, то можливі запаморочення і біль голови, причому і цього ж вечора, і наступного дня. Швидше за все, тут справа у здатності пива знижувати тиск.

 

Не знижуючи градус

Наукових фактів щодо неприпустимості зниження градуса ми не виявили.

Більше того, знаємо з практики, що маленька чарка міцного аперитиву нітрохи не псує подальшої трапези з вином. Однак факт відомий: якщо гуляння серйозне, знижувати градус не можна.

Розумне пояснення цьому лише одне: втрата контролю за процесом. Після міцних напоїв вино п'ється як компот, тому перевищити розумну дозу і піти за межу можна дуже легко.


Зерно до зерна, винограду до винограду?

Рекомендація, яка виглядає розумно. Так, випити пива, а потім віскі чи горілки – загалом нормальна історія.

Навіть чергувати пару кухлів з чаркою допустимо для людини, яка вміє контролювати себе. Після обіду з вином випити коньяку теж непогано.

Однак за відповідального вживання і коньяк після пива, і віскі після вина можуть дати цілком гармонійний ефект.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Правила мужского этикета: не раздвигай ноги в метро и ты не порноактер Секс 0 6 способов сделать секс ещё лучше Психология отношений 0 #говоритженщина: бывшая и настоящая MC Like 0 На фоне скандала: лучшие снимки Терри Ричардсона Карьера 0 8 простых истин о деньгах, которые нужно знать каждому Карьера 1 9 способов найти работу по душе, если не знаешь, чем хочешь заниматься Внешность и здоровье 0 Криштиану Роналду в новой съемке собственной марки белья и одежды Карьера 0 8 моментів, з якими згодні всі покоління Автомобили 0 11 офіційних та негласних правил гарної поведінки на парковці Психология отношений 0 8 ознак, що ти для неї просто варіант, а не пріоритет Юмор 0 Как быстро уладить семейный конфликт Карьера 0 7 речей, про які не повинна турбуватися зріла людина Внешность и здоровье 0 10 случайных советов, которые помогут выжить в разных ситуациях В курсе 0 Ставки на футбол онлайн в Париматч - исходы, форы, тоталы с топовыми… Внешность и здоровье 0 Rag & Bone выпустили совместную коллекцию с Эминемом Вокруг света 0 Apple выбрали самые потрясающие снимки, сделанные на телефон Автомобили 0 BMW представила почти серийный электроскутер будущего Юмор 0 5 суровых мужских мстей: как отомстить бывшей за измену Внешность и здоровье 0 adidas и C.P. Company создали коллекцию Секс 0 5 способов проверить, что она точно согласна заняться с тобой сексом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.