Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

12 головних проблем, які створює тверезий спосіб життя

12.09.2023 — Внешность и здоровье
12 головних проблем, які створює тверезий спосіб життя

За відповідального вживання у випивці немає нічого поганого. Науково доведено, що алкоголь у малих дозах корисний і що помірно питущі живуть довше, ніж запійні алкоголіки та непитущі. Тож пропагувати треба не повну помірність, а культуру вживання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зі свого боку, ми готові навести дванадцять життєвих спостережень, які говорять про те, що тверезий спосіб життя створює масу проблем і, за великим рахунком, ненормальний.

 • Непитущому складно заводити нові знайомства. Алкоголь розгальмовує мовні центри і знижує рівень критики і до себе, і до оточуючих.
 • Непитущий виглядає підозріло в очах дівчат: «Можливо, він маніяк? Алкоголік, який зашився? Алкоголік, який боїться зірватися? Чи він лікується від венеричного захворювання? Або взагалі, боронь бог, ЗОЖник?»
 • Непитущій складніше виходити з незручних ситуацій. Наприклад, переплутавши ім'я нової знайомої, вже не скажеш просто: «Вибачте великодушно, я трохи п'яний. Дозвольте ж на знак каяття поцілувати вас у декольте!»
 • Непитущих рідше запрошують у гості: всі інші почуваються незручно, коли за столом хтось один п'є воду, та ще вдає, що так і треба.
 • Непитущому важче досягти святкового настрою. Звичайні люди нехитрої закуски настругали, келихи наповнили, цокнулися — і навіть випити не встигли, а вже свято. Адже щойно було звичайне середовище, обідня перерва.
 • Непитущий втрачає цілий пласт органолептичного досвіду - від знайомства з новим односолодовим віскі до падіння обличчям у салат.
 • Непитущий позбавляє себе купи епічних історій типу «Випили, вирушили кудись автостопом, а ранком познайомилися з чудовими дівчатами з Бразилії».
 • Непитущому в новій компанії щоразу доводиться довго і нудно пояснювати, чому він не п'є. І варіант «та просто не хочу» взагалі не прокочує. Ніхто не любить, коли йому брешуть у вічі.
 • Непитущому нічим скрасити собі вечір: від чаю та кави - безсоння, від м'яти - зниження потенції, від молока - нетравлення шлунка, від води - гідробудильник.
 • Непитущому рішуче нічого робити у відпустці. Краєзнавчий музей – година. Засмагати – три години. Огляд архітектурних шедеврів ще три години. Сон - вісім годин. Залишається ще 7 годин і незрозуміло, на що їх витрачати. Адже можна було б піти барами, повеселитися і дізнатися, як люди живуть.
 • Непитущому стають незрозумілими половина книг, віршів та фільмів. До рок-музики без алкоголю можна навіть не намагатись долучитися.
 • Ну і останнє: непитущому набагато важче спостерігати за життям у країні. А хто п'є завжди може взяти невеликий тайм-аут.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Гость Написан: 19.09.2023 08:27 Ответить
Науково доведено, що алкоголь це гівно собаче, окрім ДУЖЕ хорошого вина.
"Непитущий виглядає підозріло в очах дівчат" - краще триматися подалі від проституток, для яких порядний спортивний хлопець підозрілий.
"Непитущих рідше запрошують у гості" нащо ходити в гості до алкобидла?
«Випили, вирушили кудись автостопом, а ранком познайомилися з чудовими дівчатами з Бразилії». - ага 1% випадків, а 99% пригод "випили, нам набили морду й нассяли на голову". Та й дівчата які знайомляться по пянці це ходячий сифіліс.
"Непитущому рішуче нічого робити у відпустці." в будь-якому великому місті ЕС знайдеться тверезих розваг на два місяці вперед.
"від чаю та кави - безсоння" від чаю нема безсоння, сідай дурню, двійка

"непитущому набагато важче спостерігати за життям у країні" ЗГОДЕН на 100% неможливо бачити яку гидоту зробили з держави вічно п'яні дегенерати
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Женщины, которые не могут быть одни Психология отношений 0 Що чоловік може дати жінці? Внешность и здоровье 0 Puma сделал коллаборацию со скейтерским брендом Butter Goods Юмор 0 4 эффективных способа прослыть бабником Вокруг света 0 Ужасный 2020-й и ещё 7 худших годов в истории человечества В курсе 0 Николай Костер-Вальдау охотится на маньяка в трейлере "Глушитель" Карьера 0 "А навар-то остается!", или 17 правил, которые помогут начинающему… В курсе 0 LEGO випустила величезний набір з Рівенделлом із «Володаря кілець» Карьера 0 7 признаков того, что ты безотказный человек Юмор 0 Если женщина спросит. Как правильно отвечать на вопросы своей девушки В курсе 0 Марк Уолберг и Post Malone в трейлере "Секретных материалов Спенсера" Внешность и здоровье 0 Ученые: тренировки натощак позволяют сжечь в два раза больше жира Автомобили 0 7 интересных моделей автомобилей, которые выйдут в 2022 году Автомобили 0 BMW випустить два «початкові» електрокари Секс 0 12 неприятных мыслей и действий, которые портят секс Внешность и здоровье 0 Какие чувства вызывают разные виды алкоголя Автомобили 0 Чому 90-ті були найкращою епохою в історії автомобілів Секс 0 Ученые: секс помогает справиться с сезонной аллергией Карьера 0 Почему бездействие хуже неудачи Психология отношений 0 Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.