Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Скільки секс-партнерів було у людей різних поколінь

21.03.2023 — Секс
Скільки секс-партнерів було у людей різних поколінь

Секс - доля молодих? Півстоліття тому його взагалі не було? Забудьте про ці міфи! Наші батьки, а то й дідусі-бабусі ще дадуть нам фору. Між іншим, у людей віком від 40 до 59 років секс-партнерів виявилося більше, ніж у тих, кому за тридцять.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це результати дослідження однієї із британських компаній. Соціологи опитали 4 тисячі людей різного віку, щоб дізнатися, скільки мали сексуальних партнерів. Цікаво, що 13% опитаних зізналися, що навіть не згадають усіх, а 12% виявилися незайманими.

З тих, хто все ж таки зміг підрахувати, аутсайдерами виявилися наймолодші, сексуально активні люди — від 18 до 29 років. Попри стереотипи про бурхливі гормони, у них у середньому був лише один коханець чи коханка. У респондентів, яким від 30 до 39 років, зазвичай, було в середньому п'ять секс-партнерів, а тих, кому 40-59 років, — шість.

З одного боку, все логічно: що старша людина, то більше в неї досвіду. Але з логіки вибиваються люди віком понад 60 років: там показник знову знижується — у середньому до трьох партнерів за життя. Отже робимо висновок: покоління Х (період з 1963 по 1984 рік) — справжнісінькі сексоголіки.

До речі, це дослідження підтверджує висновки американських вчених. Кілька років тому вони довели: незважаючи на умовну вседозволеність 1990-х і 2000-х, мільйони виявилися набагато менш сексуально розкутими, ніж представники попереднього покоління.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 10 причин, чому серйозні стосунки закінчуються розставанням В курсе 0 Марион Котийяр полностью обнажилась в триллере "Призраки Исмаэля" MC Like 0 Хлоя Черри для рекламной кампании бренда Parade В курсе 0 Мужчинам станет легче распознавать силиконовую грудь Юмор 0 Что делать, если ты бедный, глупый, ничего не умеешь и нет девушки Автомобили 0 5 марних фішок сучасних автомобілів Юмор 0 Жизнь мужчины до и после свадьбы Юмор 0 5 советов, как смотреть со своей девушкой порно и не выглядеть в ее глазах… Секс 0 БДСМ для чайников: что нужно знать, чтобы начать практиковать Секс 0 15 человек, с которыми вы никогда не должны спать Юмор 0 8 мужских поступков, от которых девушек просто воротит Юмор 0 5 вещей, которые мужчина должен взять на первое свидание В курсе 0 Тімоті Шаламе, Гав'єр Бардем та інші на перших кадрах «Дюна-2» Психология отношений 0 Мужчины, которые копают себе любовь В курсе 0 Эдди Мерфи в трейлере комедии "Меня зовут Долемайт" Внешность и здоровье 0 Усы: круто или нет (женский взгляд) Карьера 0 7 признаков нездоровой атмосферы на работе Автомобили 0 Какое топливо можно покупать по талонам в Украине? Гаджеты 0 Инновационная техника для любых целей Секс 0 Стереотипы о сексе, красоте и взрослой жизни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.