ТОП-10 популярных новостей
9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною

08.02.2024 — Психология отношений
6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною

Розлучення з коханою людиною, в чому б не була її реальна причина, завжди буде одним із найважчих випробувань у житті кожного з нас. Біль, який ти відчуваєш, є своєрідною реакцією на проживання втрати.

Коли ти втрачаєш дівчину, до якої відчував прихильність, ти починаєш журитися, перш ніж звикнути до нової реальності.

Хоча біль і розчарування спочатку можуть здаватися тобі нестерпними, через кілька тижнів або місяців ти можеш зіткнутися з жалем. Причому часом навіть у тому випадку, якщо ти досі переконаний у правильності зробленого вибору.

Ось кілька причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною.

 

Ти переосмислив свої вчинки

Після розставання та проживання емоцій настає період, коли ти можеш задуматися про свою поведінку, переоцінити вчинки, які ти робив, перебуваючи у стосунках.

Звичайно ж, багато слів і подій доведеться переоцінити. Можливо, ти прийдеш до висновку, що в певних моментах ти міг ухвалити зовсім інші рішення, зробити все по-іншому, стримати емоції або навпаки висловити те, що ти думав і відчував.

Так, таких спірних моментів у будь-яких стосунках багато. Роздуми про те, як ти поводився, можуть переслідувати тебе, викликаючи жалю через втрачені можливості.

У такому разі ти можеш розчаруватися в собі, зрозуміти, що стосунки можна було б врятувати, або навіть усвідомити, що це ти сприяв вашому розлученню.

 

Ти ностальгуєш за минулим

Усі ми любимо прокручувати у пам'яті приємні спогади, ідеалізувати моменти минулого, в яких ми були по-справжньому щасливі.

Розлучившись із дівчиною, ти можеш довгий час ностальгувати за всіма пам'ятними подіями. Розуміння того, що ці моменти ніколи більше не повторяться, змусить тебе шкодувати про розставання.

Адже, якби вам удалося зберегти стосунки, не довелося б знецінювати і забувати все те добре, що було між вами. Така ностальгія породжує в тобі бажання повернути дівчину, незважаючи ні на що.

Тому що приємні спогади подібні до наркотику — від них важко відвикнути. І що б ти не робив, довгі місяці тобі доведеться терпіти флешбеки, миритися з тим, що, як було раніше, не буде.

 

Ти втратив дівчину, яка дійсно тебе розуміла

Якщо твоя колишня дівчина дійсно тебе розуміла, розлучення може дуже боляче вдарити по тобі. Знайти таку людину — величезний успіх, адже рідко хто здатний зрозуміти і прийняти всі наші дивацтва та недоліки.

Якщо в один момент ти втратив ту, яка розуміла тебе буквально без слів, знала, про що ти мрієш, була в курсі твоїх страхів і ніколи не дорікала тобі через твої слабкості, розлучення залишить тебе з відчуттям порожнечі. Ти сумуватимеш і за самою дівчиною, і за тим, що надавало тобі впевненості.

До того ж тебе мучитимуть сумніви в тому, що тобі вдасться в майбутньому зустріти ту, яка так само зрозуміє тебе і прийме такою, якою ти є.

 

Ти втратив підтримку та опору

У відносинах партнери надають один одному підтримку, яку часто не в змозі надати рідні та друзі.

Дівчина може стати тим самим джерелом натхнення, якого ти так потребуєш, оточити тебе турботою, змусити повірити у свої сили, стати твоєю опорою у важкі моменти життя.

Якщо у вас були хороші стосунки, після розставання ти, швидше за все, відчуєш себе так, ніби з-під твоїх ніг пішов твердий ґрунт.

Після того, як ти втратиш підтримку та опору, тобі доведеться довгий час звикати до відсутності цієї мотивації. Подолати труднощі буде складніше через відчуття вразливості та почуття самотності.

 

Ти сумуєш за щоденним спілкуванням

Перебуваючи у стосунках, ти підтримуєш контакт з дівчиною щодня, незалежно від того, чи живете ви разом чи окремо.

Ви відчуваєте необхідність постійно ділитися своїми думками та емоціями, бути в курсі стану справ коханої людини, будувати плани і просто висловлювати свою зацікавленість одна в одній.

Таке спілкування виходить на перше місце за значимістю та глибиною і входить у звичку. Коли стосунки закінчуються, зникає і постійна взаємодія.

Звичайно, ти можеш замінити його спілкуванням з друзями, рідними чи новими знайомими, але в них тобі не вистачатиме тієї самої глибини. Ви вже дізналися один одного, встановили порозуміння, вигадали локальні жарти, які не здатний зрозуміти ніхто інший.

У тебе не вдасться знайти рівнозначний діалог, який позбавив би тебе нудьги, заповнив би внутрішню порожнечу.

Єдине, що допоможе тобі впоратися з емоціями, – це час. Через кілька тижнів або місяців почуття жалю піде, тим самим ти звикнеш до нового стану речей.

 

Ти переживаєш через катастрофу загальних планів і цілей

Якщо твої стосунки з дівчиною тривали досить довгий час, напевно, у вас були цілі та плани, які ви хотіли реалізувати.

Цілком можливо, деякі з них були сформульовані вами якраз разом і вимагали вкладу від вас двох. Після розлучення ви обидва втратили те, чого прагнули.

Звичайно, частину ваших загальних планів можна спробувати втілити у життя, незважаючи на те, що ви більше не є парою. Але більшість цілей вам доведеться переосмислити, а може й відмовитися від них.

Незалежно від того, чому ви розлучилися, ти можеш відчувати порожнечу та бажання повернути все, як було. Просто тому, що тоді ти чітко розумів, чого хочеш, чого прагнеш, заради чого намагаєшся.

Крім того, ти міг розраховувати на залучення своєї дівчини до процесу досягнення мети. Удвох рухатися вперед і справлятися з проблемами набагато легше, ніж самотужки. Тут важливо з'ясувати справжню причину твоїх жалю.

Відповідай на запитання: ти сумуєш за станом впевненості та визначеності або справді шкодуєш про розставання з дівчиною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Вита Сидоркина в каталоге купальников SI Swimsuit 2020 Карьера 0 Как правильно отвечать на собеседованиях на банальные вопросы Вокруг света 0 Подробная карта интим-услуг в странах Европы Карьера 0 "Постотпускной синдром" или Как правильно выйти из отпуска В курсе 0 Вышел тизер игры по вселенной «Звездных войн» Вокруг света 0 9 городов, которые должны посетить любители пива В курсе 0 Гэри Олдмен и Аманда Сейфрид в трейлере "Манка" Карьера 0 Имитация смерти и айронинг: 11 самых редких хобби в мире Звезды 0 Дочь Мадонны в провокационной сьемке Paper Magazine Психология отношений 0 Як перестати ревнувати? Секс 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки Психология отношений 0 Как безопасно зарулить.. "налево" Автомобили 0 Представлен первый электрический кроссовер Nissan Психология отношений 0 Чим жіночі ревнощі відрізняються від чоловічих В курсе 0 Джаред Лето в трейлере фильма «Морбиус» по комиксам Marvel Психология отношений 0 7 правил идеальной любовницы В курсе 0 Первые кадры нового фильма "Mortal Kombat" Секс 0 Ничего, кроме секса или Королева полового маркетинга Юмор 0 14 ознак, що твоя інтрижка переростає у серйозні стосунки Внешность и здоровье 0 Как лечиться алкоголем
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.