Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 причини не хвилюватися, якщо дівчина перестала відчувати до тебе потяг

18.10.2022 — Психология отношений
4 причини не хвилюватися, якщо дівчина перестала відчувати до тебе потяг

Якщо відкрити пошуковий рядок і ввести запит у стилі «10 найчастіших питань, що ставляться в інтернеті», серед них виявиться «чому моя дівчина перестала відчувати до мене потяг» поруч із таким самим запитом від жінок, але стосовно чоловіків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це питання турбує багатьох, проте є кілька причин перестати хвилюватися, якщо дівчина перестала відчувати до тебе потяг.

 

Це нормально, адже побутова рутина наздоганяє всіх

Більшість людей заганяється з приводу зниження чи відсутності потягу партнерів до них, оскільки вважають це екстраординарною ситуацією, тоді як інші подібної проблеми не мають.

Насправді, це не так. Втрата потягу один до одного - це нормальна практика, і вся справа в людській психології.

Потяг тісно пов'язаний з новизною, яку ми знаходимо хвилюючою. Коли новизна зникає, пристрасть вщухає і її місце постають інші почуття, такі як прихильність, дружба тощо.

Можна сказати, що бажання залежить від близькості до партнера, і чим він недоступніший, тим сильніша пристрасть. А коли ти довгий час перебуваєш поряд з однією людиною, це може вплинути на взаємну привабливість, принаймні в сексуальному плані.

Просто згадай, як ти поводишся у повсякденному житті, коли ви, наприклад, лежите перед телевізором у вихідні.

Впевнені, що на тобі розтягнуті шорти, ти жуєш чіпси і кришиш їх на футболку, а потім кажеш, що тобі треба сходити по-великому і просиш, щоб, доки робиш свої справи, дівчина помила посуд.

Ось такі моменти є найкращим антисексом-засобом.

Що слід робити замість хвилювання? Знищувати побутовуху, в яку ви поринаєте з головою, бути для своєї дівчини сексуальніше привабливим чоловіком.

 

Відсутність потягу може бути пов'язана не з тобою

Кожна пара, переживаючи цукерково-букетний період, часто займається сексом.

Поступово потяг ніби випаровується, і ось ти вже помітив, що дівчина не виявляє до тебе інтересу навіть раз на пару тижнів. Ти можеш сприйняти це на власний рахунок, але в багатьох випадках це не так.

Стрес, втома, падіння лібідо, проблеми зі здоров'ям та інші фактори можуть зменшити потяг аж до його відсутності.

Не варто робити поспішних висновків, ніби твоя дівчина перестала сприймати тебе як чоловіка чи знайшла собі іншого. Здебільшого відсутність активного сексуального життя пов'язана із зовнішніми проблемами.

Що в такому разі робити?

Просто поговорити про те, чому в неї пропав потяг до тебе. Іноді досить простої розмови, щоб витягнути на поверхню приховані проблеми на зразок високого рівня стресу на роботі.

Звичайно, розмова до душі навряд чи відновить потяг, але принаймні ти перестанеш накручувати себе.

 

Хвилювання не призводить ні до чого доброго, і краще діяти, ніж переживати

Потяг — це не просто бажання бути поряд з іншою людиною, воно складається з багатьох факторів, і фізична потяг є лише одним з них.

Насамперед потяг залежить від близькості партнерів. Чим більше ви проводите часу разом, тим близькі ви з цією людиною. Так само важлива і схожість.

Якщо дівчина багато в чому схожа з тобою за інтересами, захопленнями та цінностями, ти бажаєш її часу більше, розумієш, що вона ідеально підходить тобі. Багато хто відкидає взаємність, а це дуже важливий параметр.

Якщо дівчина виявляє до тебе почуття, а ти ні, то рано чи пізно вона втратить інтерес до будь-яких спроб привернути твою увагу.

Але до чого цей пункт, адже йдеться про причини не хвилюватись? До того, що він є вирішенням більшості проблем, пов'язаних із потягом.

Не треба хвилюватися, це не приведе ні до чого, окрім стресу. Вище дано відповіді, залишилося лише підставити під них рішення. Перевір, який із цих факторів ослаб, і зроби висновки.

Побачивши причину, ти зрозумієш, що потрібно зробити, щоб повернути її прихильність і налагодити емоційний зв'язок.

 

Відсутність потягу може бути пов'язана з циклами

Цей банальний пункт ми залишили наостанок, оскільки він зрозумілий будь-якому чоловікові, який хоч трохи розуміється на жіночій фізіології.

Якщо ти не з таких, то проведемо невеликий екскурс у цей цікавий світ. Жінки живуть циклами, кожен із яких змінює інший із початком менструації.

Починаючи з цього моменту і після закінчення овуляції, твоя дівчина перебуває у піднесеному настрої та з високим лібідо.

Однак як тільки незапліднена яйцеклітина відокремиться і розпочнеться підготовка до нової менструації, виникає передменструальний синдром, що характеризується різким падінням потягу.

У такі моменти твоя дівчина може буквально не помічати тебе та зриватися у відповідь на будь-які спроби викликати в неї інтерес до тебе як до чоловіка. Це нормально, дай їй спокій.

Але якщо ці періоди циклічні і короткі, чому тобі може здаватися, ніби вона вже довгий час уникає тебе? Проблема може бути в розбіжності своєрідного годинника, що регулює її і твої статеві гормони.

Простіше кажучи, досягаєш максимального лібідо в момент її ПМС, а вона в періоди, коли ти навпаки на тестостероновому дні. Тому не варто турбуватися про відсутність потягу в неї до тебе, потрібно спочатку розібратися, може, проблема в банальному недотриманні таймінгів.

Якщо так, значить, потрібно налагодити їх, перш за все сходивши до сексолога та інших фахівців, перевіривши своє гормональне тло.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 12 признаков, что у тебя хорошее воспитание Юмор 0 Женщины и автомобили В курсе 0 Вышел первый трейлер фильма «Человек-паук. Нет пути домой» Звезды 0 Памела Андерсон для W Magazine Секс 0 #говоритженщина: о самых странных вещах, которые их заводят Юмор 0 Что делать, если девушки игнорируют из-за низкого роста Юмор 0 Почему она любит такого неудачника, как ты? Секс 0 Ученые выяснили, как изменились сексуальные привычки молодежи за 20 лет Внешность и здоровье 0 Puma выпустила "алкогольную" коллекцию кроссовок Психология отношений 0 Откуда у тебя в голове образ идеальной девушки Вокруг света 0 Рейтинг стран с самыми пышногрудыми женщинами Карьера 0 20 cпособов не дать домашней вечеринке превратиться в ад MC Like 0 Бьянка Балти для Sports Illustrated Swimsuit MC Like 0 Женя Катава в съемке Intimissimi ко Дню святого Валентина Внешность и здоровье 0 8 научных доказательств того, что все мы станем скучными стариками Внешность и здоровье 0 Vans создали коллекцию обуви, призывающую к защите природы В курсе 0 Disney анонсировали три новых фильма "Звездных войн" Вокруг света 0 В чем Средневековье было лучше современного мира В курсе 0 Сигнально-шумовой пистолет - надежное средство самозащиты Звезды 0 Памела Андерсон для австралийского MAXIM
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.