Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як поводитися чоловікові, якщо він знає, що його друг зраджує дружині

04.08.2023 — Юмор
Як поводитися чоловікові, якщо він знає, що його друг зраджує дружині

Чоловіча солідарність може увійти у протиріччя з докорами совісті. Та й спілкуватися із ошуканою дружиною, якщо ви дружите сім'ями, буде непросто.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зрада, на жаль, не рідкість, і причини можна не вдаватися: чужа сім'я — темрява. Хоча, якщо друг вибрав вас своїм охоронцем таємниць та особистим психотерапевтом, ви напевно знаєте, якого біса його понесло ліворуч. Але легше від цього знання не стає, ніби ти сам долучився до цієї зради, коли знав, але нікому не сказав.

Так, чужі таємниці заведено зберігати. Чоловіча дружба, солідарність, «не моя справа», аргументів на користь цього може бути багато. З іншого боку, від цього обману в результаті постраждають усі — можливо, через це треба попередити його другу половину?

Як правильно вчинити у такій ситуації? Короткий спойлер: приймати рішення потрібно так, щоб це було краще для вас, а не так, як правильно.

Уявимо: ось ви дізналися, що друг невірний своїй другій половинці. Найімовірніше, з вами по секрету поділилися інформацією.

Ви відчуваєте деякі емоції. Які? Сором, провину, радість, заздрість, смуток? Про що ви думаєте зараз? Що це треба було давно зробити? Про те, що це неприємно?

Насправді найправильніша думка тут буде: «Шкода його дружину, але це їхня проблема». Чужа сім'я — потемки, і, можливо, хоч це й звучить цинічно, третя сторона в ліжку справді була потрібна як би в «терапевтичних» цілях для скріплення шлюбу.

Тому в цій ситуації психолог рекомендує орієнтуватися на особисті потреби. Якщо, наприклад, це суперечить вашим життєвим цінностям або загрожує вашим стосункам — будьте егоїстом.

4 питання, які треба собі поставити

  • Що буде, якщо я розповім про зраду?
  • Що буде, якщо я не розповім про зраду?
  • Чого не буде, якщо я розповім про зраду?
  • Чого не буде, якщо я не розповім про зраду?

Відповідайте на ці запитання письмово та вдумливо. Виклавши думки на папері, ви зможете проаналізувати їх і зрозуміти, як треба вчинити.

Якщо вас ще мучить совість, то, по-перше, запропонуйте близькій людині не ділитися з вами неприємною для вас інформацією. По-друге, крім того, щоб розповісти правду, у вас є наступні варіанти: припинити або звести до мінімуму спілкування з цією парою, поспілкуватися з психологом з приводу своїх душевних мук, щоб знизити їхнє напруження, ну і, нарешті, просто не лізти у чуже життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопросы девушки своего друга Внешность и здоровье 0 6 неожиданных способов борьбы с импотенцией Внешность и здоровье 0 Диагностируем "венеру", не выходя из комнаты Звезды 0 Дженна Деван на обложке Women's Health В курсе 0 В Италии создали игру, где можно «потратить» состояние Илона Маска Психология отношений 0 9 способов понять, что вы не пара и не тратить зря силы и время Звезды 0 НЕАНГЕЛЫ для сентябрьского номера XXL MC Like 0 Девушка дня: Грейс Элизабет - новый "ангел" Victoria's Secret Секс 0 10 немыслимых фактов о сексе, которые ты не знал Звезды 0 Фото дня: Леди Гага для рекламы HAUS LABORATORIES Звезды 0 Памела Андерсон представила лінію купальників спільно з Frankies Bikinis В курсе 0 Аня Тейлор-Джой сыграет наркозависимую шахматистку в новом сериале от Netflix В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере фильма "Цвет из иных миров" Карьера 0 10 ознак того, що ти звик задовольнятися малим Юмор 0 О чём молчат женщины В курсе 0 Клинт Иствуд в роли актера и режиссера в фильме "Мужские слезы" Секс 0 Как заниматься сексом в автомобиле Секс 0 Как помочь скорострелу В курсе 0 Ставки на футбол онлайн в Париматч - исходы, форы, тоталы с топовыми… Карьера 0 6 ложных ценностей, навязываемых обществом, которые на самом деле не нужны для…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.