Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 причин, чому чоловіки повинні зустрічатися з мілфами

18.08.2023 — Юмор
8 причин, чому чоловіки повинні зустрічатися з мілфами

Міркування Франкліна, одного з батьків-засновників США про старших жінок, довгий час відмовляли включати до збірок його текстів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відомо, що сам Франклін був непоправним ловеласом. Одружився він лише одного разу, але коханок у нього налічувалося чимало. Не дивно, що філософ і політик часто дозволяв собі розмірковувати на цю тему.

Щоправда, не всі його думки проходили цензуру. Так, листа від 25 червня 1745 року під назвою «Рада другу на вибір коханки» протягом XIX століття відмовлялися друкувати у збірниках праць Франкліна. Але пізніше його все ж таки опублікували, так що ми маємо можливість ознайомитися з оригінальним текстом. Щоправда, складно сказати, чи було його створено як гумористичне чи повчальне есе.

Невідомо, на що скаржиться приятель Франкліна, але той у відповідь пише, що не знає «жодних ліків, здатних зменшити його бурхливі природні нахили». І дає пораду: найправильніші ліки – це шлюб.

«Об'єднавшись, чоловік та жінка становлять ідеальну сутність, — пише політик. — Разом у них більше шансів досягти успіху в цьому світі».

Але, продовжує Франклін, якщо ви, друже мій, наполегливо не хочете слідувати цій пораді, ось вам інший: у всіх своїх любовних пригодах волійте молоденьким дівчатам старших жінок. І ось чому (це наш вільний переклад його порад).

  • Вони більше знають, вони спостережливіші та розумніші. З ними цікавіше спілкуватись на різні теми.
  • Коли жінки перестають бути вродливими, вони вчаться бути корисними. Навчаються надавати послуги, допомагати, бути надійними подругами. Коли ви хворієте, немає тих, хто піклуватиметься про вас ніжніше і відданіше.
  • Немає небезпеки, що у вас народяться незаплановані діти, які можуть завдавати чимало незручностей.
  • Жінки у віці досвідченіші, а отже, розумніші та обережніші. Вони навряд чи вирішать підмочити вашу репутацію, а заразом і свою.
  • Вони в'януть зверху вниз: спочатку стає зморшкуватим обличчя, потім шия, груди, руки ... ну а нижче пояса в темряві неможливо відрізнити дівчину від старшої жінки. Зате тілесна насолода часто виявляється кращою.
  • Менше за гріх. Відносини з молодшою дівчиною, особливо якщо чоловік у неї перший, можуть у майбутньому зробити її нещасним і зруйнувати їй життя.
  • Менше докорів совісті. Розлучення з юною дівчиною може дуже засмутити і вас, і її. При розставанні з старшою жінкою такого жалю не виникне.
  • І, зрештою, вони завжди будуть вам вдячні!

Згодні, що звучить цинічно, але ще раз наголосимо, що це звичаї XVIII століття. Проте Франклін ще раз підкреслює: краще все ж таки одружитися. І ми не можемо з ним не погодитись.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Як вийти з чорної смуги у житті Внешность и здоровье 0 Секс, дети, свадьба: почему это нужно каждому мужчине Психология отношений 0 5 видов отношений для тех, кому не подходит моногамия В курсе 0 Трейлер фильма «Рука Бога» от Паола Соррентино Внешность и здоровье 0 5 міфів про енергетичні напої Секс 0 9 самых нелепых исследований на тему секса Внешность и здоровье 0 Ученые: действительно ли размер пениса зависит от расы? Секс 0 Исчеpпывающие данные о сексе в машине Карьера 0 Неловкие моменты, которые случаются в день рождения Карьера 0 5 причин, почему дружить с коллегами - плохая идея Юмор 0 #говоритмужчина: как грамотно слить бабу Секс 0 5 жeнщин, с кoтoрыми лyчшe не заниматься сексoм MC Like 0 Ангелы Victoria's Secret демонстрируют купальники Секс 0 Ученые: мужчины, которые присылают дикпики, слишком одержимы своей… В курсе 0 Сухой корм Friskies для взрослых котов и кошек Карьера 0 Как понять, что ты достиг предела Психология отношений 0 7 истин, которые необходимо знать об искусстве извинения Гаджеты 0 Идея дня: одежда для удаленной работы MC Like 0 Девушка дня: новая невеста Венсана Касселя В курсе 0 Мэттью Макконахи, Колин Фаррелл и другие в фильме Гая Ричи "Джентльмен"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.