Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин, чому чоловіки повинні зустрічатися з мілфами

18.08.2023 — Юмор
8 причин, чому чоловіки повинні зустрічатися з мілфами

Міркування Франкліна, одного з батьків-засновників США про старших жінок, довгий час відмовляли включати до збірок його текстів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відомо, що сам Франклін був непоправним ловеласом. Одружився він лише одного разу, але коханок у нього налічувалося чимало. Не дивно, що філософ і політик часто дозволяв собі розмірковувати на цю тему.

Щоправда, не всі його думки проходили цензуру. Так, листа від 25 червня 1745 року під назвою «Рада другу на вибір коханки» протягом XIX століття відмовлялися друкувати у збірниках праць Франкліна. Але пізніше його все ж таки опублікували, так що ми маємо можливість ознайомитися з оригінальним текстом. Щоправда, складно сказати, чи було його створено як гумористичне чи повчальне есе.

Невідомо, на що скаржиться приятель Франкліна, але той у відповідь пише, що не знає «жодних ліків, здатних зменшити його бурхливі природні нахили». І дає пораду: найправильніші ліки – це шлюб.

«Об'єднавшись, чоловік та жінка становлять ідеальну сутність, — пише політик. — Разом у них більше шансів досягти успіху в цьому світі».

Але, продовжує Франклін, якщо ви, друже мій, наполегливо не хочете слідувати цій пораді, ось вам інший: у всіх своїх любовних пригодах волійте молоденьким дівчатам старших жінок. І ось чому (це наш вільний переклад його порад).

  • Вони більше знають, вони спостережливіші та розумніші. З ними цікавіше спілкуватись на різні теми.
  • Коли жінки перестають бути вродливими, вони вчаться бути корисними. Навчаються надавати послуги, допомагати, бути надійними подругами. Коли ви хворієте, немає тих, хто піклуватиметься про вас ніжніше і відданіше.
  • Немає небезпеки, що у вас народяться незаплановані діти, які можуть завдавати чимало незручностей.
  • Жінки у віці досвідченіші, а отже, розумніші та обережніші. Вони навряд чи вирішать підмочити вашу репутацію, а заразом і свою.
  • Вони в'януть зверху вниз: спочатку стає зморшкуватим обличчя, потім шия, груди, руки ... ну а нижче пояса в темряві неможливо відрізнити дівчину від старшої жінки. Зате тілесна насолода часто виявляється кращою.
  • Менше за гріх. Відносини з молодшою дівчиною, особливо якщо чоловік у неї перший, можуть у майбутньому зробити її нещасним і зруйнувати їй життя.
  • Менше докорів совісті. Розлучення з юною дівчиною може дуже засмутити і вас, і її. При розставанні з старшою жінкою такого жалю не виникне.
  • І, зрештою, вони завжди будуть вам вдячні!

Згодні, що звучить цинічно, але ще раз наголосимо, що це звичаї XVIII століття. Проте Франклін ще раз підкреслює: краще все ж таки одружитися. І ми не можемо з ним не погодитись.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Наоми Кэмпбелл снялась в рекламной кампании бренда Sam Edelman В курсе 0 Disney показала трейлер сериала «Андор» по «Звёздным войнам» Карьера 0 Насколько "пробивным" стоит быть при поиске работы? MC Like 0 Названо имя новой подружки агента 007 в 25-м фильме про Бонда В курсе 0 Эми Адамс в жутковатом трейлере "Женщина в окне" В курсе 0 Lego представила набір за мотивами серіалу «Мандалорець» Психология отношений 0 8 признаков того, что ты хочешь жениться на своей подруге Секс 0 Техники куннилингуса, которые заставили покраснеть даже нас Звезды 0 Зои Кравиц на страницах Rolling Stone В курсе 0 Джесси Айзенберг и ужасы пригорода в трейлере хоррора "Вивариум" Секс 0 11 пpавил секса с малознакомкoй Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил коллаборацию с художником Джошуа Вайдсом Гаджеты 0 Вещь дня: Frank Ocean продает кольцо для члена В курсе 0 10 глупых мифов, в которые ты веришь из-за кино Секс 0 Почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей куннилингус Юмор 0 4 способа стать популяpным у женщин, ничего для этого не делая Секс 0 Курс на отклонения: карта мужских сексуальных комплексов MC Like 0 Эротическая аэробика в роликах Agent Provocateur MC Like 0 Девушкой месяца Playboy впервые стала модель-трансгендер В курсе 0 Віллем Дефо божеволіє в ув'язненні у трейлері фільму «Всередині»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.