Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як почуватися впевненіше, спілкуючись з жінками

15.11.2023 — Психология отношений
Як почуватися впевненіше, спілкуючись з жінками

Страх і сором'язливість перед дівчатами — проблема, з якою стикаються багато хлопців.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Незважаючи на те, що взаємодія з протилежною статтю цілком природно, через низьку самооцінку, комплекси та інші фактори цей процес може бути дуже стресовим.

 

Підвищуй самоцінність

Високий рівень самоцінності допомагає залишатися в гармонії з собою навіть у непрості періоди.

Люди з добре розвиненою самоцінністю знають, що їхній рівень поваги до себе не повинен залежати від зовнішніх обставин. Вони вміють приймати себе такими, якими є.

Це дозволяє їм почуватися впевнено незалежно від того, з ким вони контактують. Щоб підвищити рівень самоцінності, тобі потрібно навчитися підтримувати себе.

Пам'ятай, що ні відмови від жінок, ні проблеми на роботі не повинні визначати тебе як особистість.

Набагато важливіше те, як ти сам ставишся до себе. Коли навчишся цьому, оточуючі на підсвідомому рівні сприйматимуть тебе як більш гідну людину.

 

Завжди будь охайним

У цьому випадку не йдеться про те, що ти повинен проводити кожну вільну хвилину в спортивному залі або одягатися згідно з останніми трендами.

При цьому не варто забувати, що фізична активність дійсно допомагає зберігати здоров'я та зовнішній вигляд у нормі.

Незважаючи на те, що краса має не найважливіше значення, якщо ти задоволений собою візуально, при спілкуванні з жінкою зможеш триматися більш впевнено.

Тому тобі варто стежити за тим, щоб одяг залишався чистим, тіло приємно пахло, а волосся було акуратно покладене.

 

Виявляй рішучість

Іноді для того, щоб досягти успіху, потрібно виявити рішучість, тобто діяти швидко та без жалю.

Це стосується не лише робочої, а й особистої сфери. Так, якщо хочеш стати більш впевненим у спілкуванні з жінками, частіше практикуйся у цьому.

Насамперед тобі потрібно почати справді робити те, про що ти довго думаєш. При цьому важливо залишатися послідовним та аналізувати те, наскільки обраний шлях виявився вдалим.

 

Постарайся знизити кількість стресу

Навряд чи чоловікові вдасться відчути себе впевнено у спілкуванні з жінкою, якщо протягом дня йому постійно доводилося нервувати.

Постійний стрес негативно впливає і фізичне, і емоційне здоров'я. Згодом він призводить до того, що людина стає більш замкненою і невпевненою в собі. Саме тому важливо зменшити кількість щоденного стресу.

Щоб це зробити, може бути недостатньо звільнитися з нелюбої роботи або припинити спілкування з токсичними людьми.

Набагато важливіше змінити свій погляд на певні речі та навчитися легше ставитися до подій, результат яких незначно впливає на життя в цілому.

 

Працюй над харизмою

Харизматичними називають чоловіків, які мають особливу енергетику. Вони привертають себе увагу оточуючих, викликають заздрість і бажання познайомитися ближче.

Тому, якщо хочеш почуватися впевненіше, спілкуючись з жінками, тобі потрібно розвивати цю якість.

Щоб стати більш харизматичним, дотримуйся цих правил:

  • працюй над якістю усного та писемного мовлення;
  • розвивай емпатію; 
  • тренуй почуття гумору;
  • борись зі стереотипним мисленням.

Чоловікам, які хочуть розвинути харизму, варто розширювати свій кругозір. Зробити це допоможуть книги, складні фільми, подорожі та спілкування з людьми різних професій та поглядів на життя.

 

Пам'ятай, що ідеальних людей не існує

Цілком можливо, що твоє спілкування з жінками не складається з тієї причини, що ти їх ідеалізуєш.

У цьому випадку всі твої слова здаватимуться тобі недостатньо красивими, а досягнення вартими уваги.

Звичка ідеалізувати інших людей з часом призведе до того, що ти повіриш у те, що ніколи не зможеш стати цікавим успішній жінці.

Якщо зіткнувся з подібною проблемою, постарайся змінити погляд на світ. Пам'ятай, що кожна людина має як негативні, і позитивні риси характеру.

Крім того, навіть найуспішніші та найкрасивіші жінки можуть бути заручницями безлічі комплексів.

Як тільки ти усвідомлюєш це, помітиш, що жінки теж можуть соромитися і не дивитися на тебе зверхньо, якщо ти проявиш до них інтерес.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Lifestyle 0 30 жизненных ситуаций, которые любит каждый Секс 0 Любитель БДСМ или маньяк: о садизме в сексе и его причинах Звезды 0 Алена Водонаева на обложке MAXIM В курсе 0 Уилл Смит сражается со своим клоном в трейлере "Двойник" Психология отношений 0 10 самых распространенных причин для ссоры в отношениях, и как грамотно… В курсе 0 Джейк Джилленхол и Хоакин Феникс в трейлере "Братьев Систерс" В курсе 0 Выйдет продолжение "Полицейской академии" Карьера 0 Ты чего такой тупой? В курсе 0 Кілліан Мерфі в ролі «батька ядерної бомби» у трейлері «Опенгеймера» Карьера 1 9 способов найти работу по душе, если не знаешь, чем хочешь заниматься Звезды 0 Ріанна в рекламній кампанії власного бренду білизни Savage X Fenty В курсе 0 Хоакин Феникс в финальном трейлере "Джокера" В курсе 0 Кит Харингтон в сериале "Порох" (и Лив Тайлер) В курсе 0 Мел Гибсон в трейлере боевика "Сила природы" Вокруг света 0 Отель V8, кровати в котором сделаны из настоящих автомобилей Карьера 0 Работа, о которой ты мечтал в детстве, и чем ты занимаешься сейчас Психология отношений 0 Ученые выяснили, кому стоит обзаводиться семьей, а кто и один не пропадет Секс 0 Путеводитель по женской груди: 45 фактов о двух аргументах Внешность и здоровье 0 Nike випустили нові кросівки у вигляді вафель Секс 0 7 ошибок в сексе, котоpые станут для вас последними в отношениях
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.