ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 частин автомобіля, які ти повинен перевіряти перед кожною поїздкою

10.11.2023 — Автомобили
6 частин автомобіля, які ти повинен перевіряти перед кожною поїздкою

Чимало водіїв сприймає свою машину як кузов на колесах, що рухається за допомогою магії. Так, там під капотом є двигун, акумулятор та інші важливі штуки, але розумітися на них не потрібно, адже є автосервіс.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Такі водії не знають, що багатьох проблем і дорогих поїздок на СТО можна було б уникнути, якби вони перед кожною поїздкою принаймні тривалою, перевіряли кілька вузлів автомобіля.

Щоб уникнути раптових поломок, на які йде більша частина зарплати, і бути впевненим, що машина не затихне на півдорозі до роботи, варто перевіряти наступні частини автомобіля перед кожною поїздкою.

 

Шланги та ремені

Якщо зазирнути під капот і під днище, ти побачиш безліч різних шлангів, які йдуть від двигуна до розташованих поруч вузлів, а від них до підвіски, колес та інших комплектуючих.

У старих автомобілях ці шланги зроблені з гуми, у нових вони виготовлені із пластику або тієї ж гуми, але поміщеної у тканинні чи сталеві кожухи.

Але навіть якщо твого автомобіля трохи більше року, варто перед кожною поїздкою заглядати під капот і швидко оглядати шланги на предмет потік або явно видимих отворів і переломів.

Те саме стосується ременя ГРМ та інших ременів, які при обриві можуть перетворити двигун на купу заліза, і тоді автомобіль на евакуаторі вирушить на капітальну плату або на його заміну на контрактний за дуже солідні гроші.

Перевіряючи шланги та ремені, звертай увагу на тріщини, опуклості, потертості та блискучі плями.

Також дивись на ступінь натягу, особливо ременя ГРМ. Якщо він провис або став м'яким – потрібно терміново його замінити.

Пам'ятай, що ціна шлангів копійчана, а ось збитки від їх перелому або перфорації можуть стати дорого. Особливо ретельно слід перевіряти шланги в періоди, коли за відлигами йдуть заморозки.

 

Рідини в підкапотному просторі

Оглянувши цілісність шлангів і ременів, перевір рівень машинного масла, гальмівної та трансмісійної рідин, антифризу, бачка гідропідсилювача керма і склоомивача.

Все це займе в тебе пару хвилин і не тільки убезпечить від поломки, але навіть може врятувати твоє життя.

Як мінімум потрібно оцінювати рівень олії у двигуні та рідини у гідропідсилювачі, щоб на високій швидкості у тебе не відмовило кермо. Застерігаємо тебе від спроб перевірити рівень рідин після довгої роботи двигуна, особливо антифризу.

Бачок з охолоджувальною рідиною в цей момент може бути під тиском і при відкриванні кришки вистрілити рідиною або парою в обличчя. Тому перевіряти бачки потрібно ще до того, як ти завів двигун.

Навіть якщо ти не розумієшся на тому, де що знаходиться, перевірити рівень рідин буде нескладно завдяки зрозумілим малюнкам на кожній кришці. Завжди вози з собою невелику пляшку моторної олії та скломою.

Якщо знизився рівень антифризу, можна долити трохи дистильованої води, але у літній період.

 

Шини та гальмівні колодки

Далі, після того як побіжний огляд підкапотного простору не викликав питань, потрібно перевірити шини. Оглянь їх на предмет пошкоджень, оціни малюнок протектора.

Потім перевір візуально, чи не спущені колеса. Неправильний тиск у шинах і малюнок протектора, що стерся, не тільки підвищують витрату палива, але й погіршують зчеплення з дорогою, через що ти можеш втратити управління, особливо на початку дощу і на зледенілій дорозі навіть зі стабілізатором поперечної стійкості та іншими новими функціями.

Після цього оглянь колодки. Навряд чи ти побачиш багато чого без зняття колеса, але візуально за допомогою ліхтарика можна помітити, якщо вони сильно витончилися.

Також перевір колодки на предмет борозен: глибокі подряпини говорять про те, що тобі варто швидше заїхати на СТО.

 

Фари, поворотники та двірники

На дорогах можна побачити чимало машин, які їдуть через туман з однією працюючою фарою, а при гальмуванні у них не включаються стоп-сигнали та не функціонує повторювач.

Не дуже приємно виїхати з паркування і зрозуміти, що автомобіль дає занадто мало світла, щоб розрізнити навіть об'єкти поблизу.

Тому після того, як ти завів двигун, по черзі включи поворотники, аварійну сигналізацію, ближнє та дальнє світло.

У відображенні позаду автомобіля можна побачити роботу стоп-сигналів і повторювача, якщо натискати і відпускати гальмо. Потім перевір роботу двірників. Завжди вози із собою запасні лампочки в бардачку.

Не забувай міняти двірники хоча б раз на рік, щоб вони забезпечували найкращий огляд під час сильного дощу чи снігопаду.

 

Кермо, педалі та сидіння

Згідно з ПДР, люфт рульового колеса не повинен перевищувати 10 градусів для легкових автомобілів. Тобто якщо при повороті керма ліворуч або праворуч на більш ніж 10 градусів колеса не зрушуються з місця — їхати не можна.

Інакше в небезпечній ситуації ти не зможеш різко уникнути, наприклад, дикої тварини, що вибігла на трасу, або впоратися із занесенням на вологому асфальті.

Слідом слід перевірити педалі на плавність ходу і, що ще важливіше, на предмети, що потрапили під них. Навіть невеликий камінчик, який потрапив під педаль гальма, може призвести до неможливості вчасно зупинитися.

Також варто перевіряти сидіння, особливо якщо ти їздиш цією машиною, наприклад, зі своєю дівчиною. Вона може присунути крісло трохи ближче, опустити спинку, висунути кермо вперед і таке інше. Заздалегідь налаштуйте все під себе.

 

Ремені безпеки

Фінальна перевірка стосується елемента, який багато хто ігнорує, воліючи не пристібатися.

Ми не вкотре говоритимемо, що ремені рятують життя, залишаємо це на совісті інших водіїв, все ж це їхнє здоров'я та життя. Ти ж як свідома людина пристібаєшся і почуваєшся у безпеці.

Однак хоч би яким надійним був ремінь, варто перевіряти його перед кожною поїздкою на предмет ослаблення натягу, розриву тканини і на те, як надійно він кріпиться в пазах.

Якщо ремінь ослаб, його необхідно натягнути в майстерні або замінити на новий.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 6 поширених чоловічих комплексів, до яких жінкам немає справи Внешность и здоровье 0 Спортивный ренессанс в новой коллаборации The Weeknd и Puma В курсе 0 Финальный трейлер фильма "Мортал Комбат" Психология отношений 0 Какие проверки может устроить твоя девушка и как их пройти Карьера 0 10 мифов о мотивации, которые вам только мешают Карьера 0 Что делать, если совесть мешает тебе добиваться поставленных целей Юмор 0 16 советов тем, кто пpигласил девушку к себе и надеется на секс Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть В курсе 0 Как честные онлайн казино стали популярны в сети? Секс 0 Как сделать, чтобы секс в жизни не уступал сексу из порно Вокруг света 0 Рейтинг самых комфортных городов мира В курсе 0 "Форсаж" станет мультсериалом Психология отношений 0 15 вещей, которые девушки не делают принципиально Звезды 0 НЕАНГЕЛЫ для сентябрьского номера XXL Внешность и здоровье 0 9 вещей, которые человеческое тело теряет с каждым годом Звезды 0 Емілі Ратаковські та Джіджі Хадід для літньої колекції Victoria's Secret Автомобили 0 Nissan представил электрокар Leaf В курсе 0 Apple выпустила первый трейлер сериала «Шантарам» с Чарли Ханнэмом Карьера 0 10 причин, почему не стоит ждать, пока жизнь станет лучше Секс 0 Еще 5 лайфхаков для секса в жару
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.