Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 типів людей, які розумніші оточуючих з погляду науки

10.01.2023 — В курсе
8 типів людей, які розумніші оточуючих з погляду науки

В інтернеті багато статей на тему того, як стати розумнішими та успішнішими, але якщо підійти до цього питання з позиції науки, з'ясується, що насправді не так багато способів дійсно стати розумнішими.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Деякі їх закладено природою, інші становище у суспільстві.

 

Народжені в багатій родині

Мова тут не про гроші, а про те, що вони можуть дати. Погодься, досягти висот, будучи бідняком, набагато складніше, ніж хлопцеві, якому пощастило народитися у забезпеченій родині.

Якщо бідний зможе дозволити собі провінційну освіту або у кращому разі потрапити на бюджетне місце в один із обласних центрів, то багатому доступні будь-які заклади.

Американці, які вже давно зіткнулися з нерівністю як освіта кращих ВНЗ та провінційних установ, провели дослідження, і виявилося, що соціальний клас впливає на те, наскільки багато знань отримає людина.

І з цим важко посперечатися, знаючи, нібито Стів Джобс, Білл Гейтс і Ілон Маск, що нібито піднялися з низів, насправді мали фору у вигляді багатих батьків і хорошої освіти.

 

Високі люди

Мало того, що високі люди виграли генетичну лотерею, і тепер вони можуть спокійно виглядати людей у натовпі і не відчувають дискомфорту в кінотеатрах, так ще, судячи з досліджень, вони розумніші за оточуючих.

Ті самі американські вчені вважають, що зростання та інтелект пов'язані між собою. Принаймні високі люди краще справляються з тестами на IQ.

Але ти маєш розуміти, що це лише обмежена вибірка, тим більше, що серед політиків та вчених здебільшого зустрічаються люди з далеко не визначним зростанням.

 

Лівши

Життя будь-якого шульги набагато складніше, ніж правші. Все через орієнтацію цього світу на класичний спосіб написання та застосування будь-яких речей.

Якщо ти зайдеш, наприклад, до магазину будівельного обладнання, то побачиш, що більшість видів ручного інструменту орієнтовано саме на правшів.

Але є один факт, який скрасить смуток шульг: за статистикою, вони розумніші за правшу, а все через більш розвинену ліву півкулю. Хоча в наш час концепція поділу мозку на півкулі вважається застарілою.

І все ж у тестах на IQ шульги показують більш вражаючі результати. Швидше за все, розгадка полягає в тому, що лівшам доводиться вчитися користуватися правою рукою, що робить їх амбідекстерами — людьми, які використовують обидві руки як основні.

 

Власники поганого почерку

Помічав, що у людей, які знають дуже багато, наприклад, у лікарів, почерк настільки нечитаний, що здається, що вони просто намалювали кілька завитків? Так от, вчені вважають, що чим гірший у людини почерк, тим він розумніший.

Пояснюється це тим, що мозок людини з кривим почерком працює швидше за тіло. Він настільки швидко засвоює та аналізує отриману інформацію, що рука просто не встигає за думками.

Тож якщо хтось каже, що ти пишеш, як п'яний лікар, знай, він просто тобі заздрить.

 

Скромні та смиренні

Бачив людей, які постійно хваляться своїми знаннями та в будь-якій ситуації намагаються вставити своє слово, щоб показати інтелект?

Це показник, скоріше, дурниці та нестримності, а не інтелекту. У людей, які часто вихваляються своїми знаннями, вони в кращому разі поверхові.

Вчені вважають, що саме скромність та смиренність є показником розуму.

Особливо остання якість, яка дозволяє краще зосереджуватись на інформації та засвоювати її якісно.

 

Мізантропи

Люди, які відчувають неприязнь до оточуючих, здаються нам поганими та дурними. Але, як вважають психологи, вони, навпаки, розумніші за більшість. Тут є дві причини.

По-перше, мізантропи приділяють менше уваги порожній балаканини та іншим видам марної соціальної взаємодії і більше зосереджені на отриманні корисної інформації.

По-друге, вони не соромляться користуватися людьми у своїх цілях і знають, що для цього потрібно перевершувати їх в інтелектуальному плані, щоб уміло смикати за ниточки.

Зрозуміло, йдеться не про натужну мізантропію, яку демонструють пубертатні підлітки на знак протесту, а про вроджене чи вироблене під дією світу почуття неприязні до оточуючих.

 

Геймери

Колись ми вже розповідали, що відеоігри не лише не отуплюють, а й навіть підвищують інтелект. Але, як виявилось, не всі геймери рівні між собою.

Дослідники, видавши геймерам на різних платформах тести на IQ, з'ясували, що у тих, хто надає перевагу ПК, інтелект вищий, ніж у шанувальників приставок.

Це, швидше за все, пояснюється більшою складністю ігор для ПК, тоді як багато проектів для приставок створюються з метою якнайрідше включати голову і більше насолоджуватися кінематографічною картинкою.

 

Люди, які не можуть скласти іспит з водіння

Ми сміємося над людьми, які втикаються носом у лобове скло і бояться поїхати швидше за 30 кілометрів на годину там, де дозволено 90.

Ну а ті студенти, які щоразу завалюють іспити, бо їх кидає в холодний піт від думки виїхати на жваву дорогу, викликають поблажливу усмішку.

Однак дослідники з'ясували, що люди, які довго не можуть скласти іспити з водіння і, загалом, бояться водити машину, мають IQ вище за середнє.

Вчені пов'язують це з більшою обережністю та підвищеною увагою до деталей, а також з думками про власну безпеку.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 9 способов, как за деньги можно купить счастье MC Like 0 Фанни Франсуа для Marie Claire Юмор 0 Кто такие интимофобы или Почему ты до сих пор не женат Психология отношений 0 Как сохранить отношения, если вы постоянно работаете В курсе 0 Marvel снимут отдельный фильм о Джокере Секс 0 Истинное назначение орального секса и другие тайны сперматозоидов Секс 0 11 причин, по которым девушка тебе не даст Звезды 0 Ирина Шейк для свежего номера Evening Standard Вокруг света 0 Что пришло к нам из Китая, кроме коронавируса Вокруг света 0 6 интересных фактов о сексе в мире животных Секс 0 Почему у двух хоpоших людей иногда получается плохой секс Психология отношений 0 Ученые: женщин больше привлекают мужчины, которые уже состоят в отношениях В курсе 0 Вышел трейлер последнего сезона "Карточного домика" Звезды 0 Кендалл Дженнер в откровенной рекламной кампании Calvin Klein В курсе 0 Вышел тизер игры по вселенной «Звездных войн» Карьера 0 9 маленьких удовольствий, которые не понять богатым людям Секс 0 35 мужских мифов о сексе Карьера 0 5 типов людей, которым не стоит помогать, даже если ты чувствуешь, что можешь… Секс 0 8 постельных киносцен, которые лучше не повторять в реальной жизни Карьера 0 5 ключових факторів, без яких неможливо досягти мети
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.