Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як викрити бурхливе минуле своєї жінки

10.07.2023 — Юмор
Як викрити бурхливе минуле своєї жінки

Постійно то тут, то там читаю чоловічі статті із серії «як би викрити бурхливе минуле своєї жінки». Далі, звичайно, йдуть поради різного ступеня марення щодо цього самого викриття. Перераховувати їх можна нескінченно, у хід йде все – від кількості лайків у соцмережах до наявності розкутих подружок. У гіршому випадку розбещене минуле притягується за вуха з дуже сумнівних приводів. Наприклад, деякі вважають, що факту роботи офіціанткою чи вказівки в анкеті зросту та ваги вже достатньо для підозр.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якось мені взагалі попалася стаття про підступних шестикласниць. У мене склалося враження, що її автор залишився мізками у тому чудовому часі, коли хлопчаки ще б'ють кропиву ціпком і грають у бакугани.

А ось дівчатка, на його думку, вже були зайняті іншим – відносинами. І ось з цього часу у жінки збирається, збирається і збирається кількість партнерів. І в результаті жінка приховує від тебе сотні, ні, тисячі колишніх хлопців, які, до того ж, неодмінно надзвонюватимуть їй ночами.

Загалом, лейтмотив тут такий. Хлопці – наївні оленята, яким підступні та хитрі жінки з минулим готові навішати локшини на вуха. І під прапором "ти в мене другий" привести в життя цього чоловіка цілу флотилію піратських кораблів. І дуже важливо від цього захиститися, щоб не потрапити в лапи до такої хитрої жінки.

Однак водночас в інтернеті існує й інша проблема. Це проблема жінок, які намагаються уникнути близькості, обдурити чоловіка, продинамити його, наївшись до відвалу за його рахунок, і помахавши ручкою на прощання.

Пропонуються й різні способи боротьби з цим лихом – починаючи від окремого рахунку, і закінчуючи маринуванням жінки у парках та скверах (добре, що зараз літо). У зв'язку з цим постає питання. Жінка, що легко погоджується на близькість – це погано, чи добре?

Якщо добре, то навіщо її викривати. А якщо погано, то тим більше навіщо її викривати? Ви розумієте, що є основою цієї логіки?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 9 советов, как заставить себя пойти в спортзал Звезды 0 Адриана Лима и Алессандра Амбросио в рекламе Victoria's Secret Юмор 0 14 научно обоснованных причин, почему порно - это яд В курсе 0 Джон Малкович в роли Пуаро в трейлере сериала "Убийство по алфавиту" MC Like 0 Зої Блюм для рекламної кампанії купальників Gooseberry В курсе 0 Хоакін Фенікс у першому трейлері фільму «Наполеон» Внешность и здоровье 0 Отвратительные продукты, которые стоит есть ради пользы В курсе 0 Райан Рейнольдс инсценирует свою смерть в трейлере "6 Underground" Карьера 0 6 вещей, которые в реальной жизни намного проще, чем в фильмах Юмор 0 Как завести курортный роман: обучающее пособие с советами самих девушек Психология отношений 0 Как правильно поступить, если к твоей девушке пристают Юмор 0 Что девушка думает во время плохого секса? Секс 0 Как узнать, что тебе нравится в сексе? Звезды 0 Летиция Каста, Джиджи Хадид и другие для откровенного календаря Pirelli Карьера 0 Как стать миллионером, или лучшие сделки за 1 доллар Секс 0 Ученые: эротические фантазии улучшают сексуальную жизнь Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил кроссовки по мотивам триллера "Хищник" Юмор 0 Инструкция по совершению подвигов Внешность и здоровье 0 Сыр и еще 5 продуктов, вызывающих почти наркотическую зависимость В курсе 0 Вещь дня: обувь 75-го размера, чтобы сохранять социальную дистанцию
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.