Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Кращі самовчителі з англійської

11.08.2022 — В курсе
Кращі самовчителі з англійської

Самоосвіта — це досвід не для слабкодухих, коли виникає потреба одночасно розвивати силу волі, позбуватися прокрастинації, вчитися організованості та систематичності в своїх діях. 

Якщо ви вирішили вивчати англійську самостійно, ми впевнені, що вам це під силу. Головне, мати хороші підручники та додатки під рукою, щоб навчатися навіть стоячи в черзі на касі.

Якими самовчителями краще користуватися?

Книги

English for Everyone

English for Everyone – Додатки в Google Play

English for everyone — це комплекс книг та аудіоматеріалів, які допомагають розвинути всі необхідні навички для повного володіння англійською, а саме: читання, письмо, аудіювання, спілкування. Практикувати вимову можна за допомогою безкоштовного додатка, або на сайті видавця. В книзі використовують візуальні методи навчання та вправи на засвоєння матеріалу. В комплект входять книга, в якій пояснюються правила граматики та окремий зошит із вправами.

За допомогою посібників ви зможете вивчити загальну та ділову англійську. До кожного типу англійської є супровідні підручники з лексикою, ідіомами та додаються зошити для опрацювання вивченого матеріалу. 

English Grammar in Use

Приложения в Google Play – English Grammar in Use

English grammar in use — це «старожил» серед багатьох навчальних книг з граматики, адже він випускається з 1980 року. Він є найпопулярнішим підручником для самоосвіти. В ньому зрозуміло і лаконічно пояснюється всі правила, які супроводжуються картинками та схемами, далі пропонуються вправи на засвоєння нового матеріалу. Ключі знаходяться на звороті книги.

English grammar in use є для різних рівнів: початкового, середнього та просунутого. Кожна книга супроводжується аудіоматеріалами, які допомагають розвинути навичку сприймання англійської на слух.

English Collocations in Use

English collocations in use (inter)

English collocation in use допоможе збагати ваш словниковий запас новими словами та виразами, які використовують носії мови. Завдяки цьому ваша англійська стане природною та цікавою. Фахівці з кембриджського університету створили серію книг, які допомагають вивчати складні словосполучення. Додатково ви можете придбати книги присвячені ідіомам та фразовим дієсловам.

Шукаєте де покращити свою англійську? Відвідайте курси англійської Cambridge.ua за зручним для Вас графіком в онлайні чи у самому центрі Києва!

Мобільні додатки та веб-сайти

Duolingo

Хороший додаток для п’ятихвилинних занять англійською. Тут можна знайти граматику англійської мови, поповнити словниковий запас та ознайомитися з лексикою на різні теми. Програма дає змогу навчитися правильно складати речення, використовувати слова в правильному контексті, тренувати мову на слух та покращувати вимову. По завершенню кожного рівня пропонується здати тест на закріплення отриманих знань.

Busuu

У Busuu можна адаптувати навчальний план під себе та вчитися коли і скільки завгодно. Навчальна програма розбита на міні-уроки, які складаються з лексики та граматики. У додатку ви можете знайти вправи з аудіювання та вимови. Якщо виникне необхідність, можна попрацювати з викладачем в чаті над розмовною англійською.

Lingua

Lingua — це сайт, який допоможе поліпшити читання, аудіювання та письмо. Завдання складаються з тексту, аудіозапису, диктанту та вправ для закріплення матеріалу. Після цього вам пропонується пройти міні-тест із п’яти запитань. Окрім загальної англійської, ви маєте можливість вивчати ділову англійську мову.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити Секс 0 Як подолати тривогу перед сексом з новою дівчиною Звезды 0 Обнаженные Белла, Джиджи и Карли в календаре в честь 20-летия V Magazine Карьера 0 Вакансия дня: желающие переехать на ирландский остров и содержать там хостел и… Карьера 0 Чому ти допускаєш одні й ті ж помилки, замість того, щоб витягти з них досвід Психология отношений 0 "Сезон стыковки" и как он поможет тебе в отношениях с женщинами Внешность и здоровье 0 Levi's и Джастин Тимберлейк выпустили совместную коллекцию Психология отношений 0 Что говорит о тебе выбор алкоголя на первом свидании В курсе 0 Марк Уолберг и Post Malone в трейлере "Секретных материалов Спенсера" Гаджеты 0 Создан healthy-смартфон Секс 0 6 звуков, которые издает девушка во время секса Юмор 0 Возраст женщины и способы соблазнения Психология отношений 0 Отношения наизнанку: о чем молчат женщины Юмор 0 Как бросить девушку по-джентльменски Карьера 0 10 бизнес-советов от самых богатых людей мира Юмор 0 О джентльменах с юмором В курсе 0 Джуд Лоу на первых кадрах из фильма "Гнездо" Внешность и здоровье 0 Які вітаміни та мінерали потрібні організму, щоб не захворіти Внешность и здоровье 0 Сколько нужно заниматься спортом в неделю, чтобы быть здоровым Звезды 0 Рианна в пикантной фотосессии для Savage X Fenty
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.