Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Кращі самовчителі з англійської

11.08.2022 — В курсе
Кращі самовчителі з англійської

Самоосвіта — це досвід не для слабкодухих, коли виникає потреба одночасно розвивати силу волі, позбуватися прокрастинації, вчитися організованості та систематичності в своїх діях. 

Якщо ви вирішили вивчати англійську самостійно, ми впевнені, що вам це під силу. Головне, мати хороші підручники та додатки під рукою, щоб навчатися навіть стоячи в черзі на касі.

Якими самовчителями краще користуватися?

Книги

English for Everyone

English for Everyone – Додатки в Google Play

English for everyone — це комплекс книг та аудіоматеріалів, які допомагають розвинути всі необхідні навички для повного володіння англійською, а саме: читання, письмо, аудіювання, спілкування. Практикувати вимову можна за допомогою безкоштовного додатка, або на сайті видавця. В книзі використовують візуальні методи навчання та вправи на засвоєння матеріалу. В комплект входять книга, в якій пояснюються правила граматики та окремий зошит із вправами.

За допомогою посібників ви зможете вивчити загальну та ділову англійську. До кожного типу англійської є супровідні підручники з лексикою, ідіомами та додаються зошити для опрацювання вивченого матеріалу. 

English Grammar in Use

Приложения в Google Play – English Grammar in Use

English grammar in use — це «старожил» серед багатьох навчальних книг з граматики, адже він випускається з 1980 року. Він є найпопулярнішим підручником для самоосвіти. В ньому зрозуміло і лаконічно пояснюється всі правила, які супроводжуються картинками та схемами, далі пропонуються вправи на засвоєння нового матеріалу. Ключі знаходяться на звороті книги.

English grammar in use є для різних рівнів: початкового, середнього та просунутого. Кожна книга супроводжується аудіоматеріалами, які допомагають розвинути навичку сприймання англійської на слух.

English Collocations in Use

English collocations in use (inter)

English collocation in use допоможе збагати ваш словниковий запас новими словами та виразами, які використовують носії мови. Завдяки цьому ваша англійська стане природною та цікавою. Фахівці з кембриджського університету створили серію книг, які допомагають вивчати складні словосполучення. Додатково ви можете придбати книги присвячені ідіомам та фразовим дієсловам.

Шукаєте де покращити свою англійську? Відвідайте курси англійської Cambridge.ua за зручним для Вас графіком в онлайні чи у самому центрі Києва!

Мобільні додатки та веб-сайти

Duolingo

Хороший додаток для п’ятихвилинних занять англійською. Тут можна знайти граматику англійської мови, поповнити словниковий запас та ознайомитися з лексикою на різні теми. Програма дає змогу навчитися правильно складати речення, використовувати слова в правильному контексті, тренувати мову на слух та покращувати вимову. По завершенню кожного рівня пропонується здати тест на закріплення отриманих знань.

Busuu

У Busuu можна адаптувати навчальний план під себе та вчитися коли і скільки завгодно. Навчальна програма розбита на міні-уроки, які складаються з лексики та граматики. У додатку ви можете знайти вправи з аудіювання та вимови. Якщо виникне необхідність, можна попрацювати з викладачем в чаті над розмовною англійською.

Lingua

Lingua — це сайт, який допоможе поліпшити читання, аудіювання та письмо. Завдання складаються з тексту, аудіозапису, диктанту та вправ для закріплення матеріалу. Після цього вам пропонується пройти міні-тест із п’яти запитань. Окрім загальної англійської, ви маєте можливість вивчати ділову англійську мову.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 9 вещей, которые ты не должен менять из-за критики окружающих Секс 0 6 правил раздевания девушки Секс 0 От чего зависит уровень вашего либидо Звезды 0 Фото дня: Наоми Кэмпбелл для нового номера The Love Magazine Секс 0 Меряемся болтами: или у кого сколько было женщин Секс 0 6 способов уничтожить либидо (мальчикам на заметку) Автомобили 0 7 вещей, которых нам страшно не хватает в современных машинах В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере "Мэнди" Психология отношений 0 Что мы хотим от женщин, кроме секса Карьера 0 7 самых переоценённых вещей в жизни мужчины Психология отношений 0 8 вещей, которых лучше избегать в начале отношений В курсе 0 Amazon показала первые кадры с орками из сериала «Властелин колец: Кольца… В курсе 0 Хоакин Феникс в фильме "Не волнуйся, далеко он пешком не уйдет" Карьера 0 5 верных сигналов, что собеседнику с тобой скучно Психология отношений 0 Как знакомиться с родителями девушки: 4 работающих совета из 1948 года Психология отношений 0 Мысли 40-летних мужчин Секс 0 Лучшие позы для маленьких размеров Внешность и здоровье 0 Перемены, которые произойдут с тобой, когда ты бросишь пить алкоголь Внешность и здоровье 0 Правда о шапках и соплях. Проверяем страшилки, которыми нас пугали родители Карьера 0 13 мыслей-ловушек, делающих нас беднее
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.