ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Кращі самовчителі з англійської

11.08.2022 — В курсе
Кращі самовчителі з англійської

Самоосвіта — це досвід не для слабкодухих, коли виникає потреба одночасно розвивати силу волі, позбуватися прокрастинації, вчитися організованості та систематичності в своїх діях. 

Якщо ви вирішили вивчати англійську самостійно, ми впевнені, що вам це під силу. Головне, мати хороші підручники та додатки під рукою, щоб навчатися навіть стоячи в черзі на касі.

Якими самовчителями краще користуватися?

Книги

English for Everyone

English for Everyone – Додатки в Google Play

English for everyone — це комплекс книг та аудіоматеріалів, які допомагають розвинути всі необхідні навички для повного володіння англійською, а саме: читання, письмо, аудіювання, спілкування. Практикувати вимову можна за допомогою безкоштовного додатка, або на сайті видавця. В книзі використовують візуальні методи навчання та вправи на засвоєння матеріалу. В комплект входять книга, в якій пояснюються правила граматики та окремий зошит із вправами.

За допомогою посібників ви зможете вивчити загальну та ділову англійську. До кожного типу англійської є супровідні підручники з лексикою, ідіомами та додаються зошити для опрацювання вивченого матеріалу. 

English Grammar in Use

Приложения в Google Play – English Grammar in Use

English grammar in use — це «старожил» серед багатьох навчальних книг з граматики, адже він випускається з 1980 року. Він є найпопулярнішим підручником для самоосвіти. В ньому зрозуміло і лаконічно пояснюється всі правила, які супроводжуються картинками та схемами, далі пропонуються вправи на засвоєння нового матеріалу. Ключі знаходяться на звороті книги.

English grammar in use є для різних рівнів: початкового, середнього та просунутого. Кожна книга супроводжується аудіоматеріалами, які допомагають розвинути навичку сприймання англійської на слух.

English Collocations in Use

English collocations in use (inter)

English collocation in use допоможе збагати ваш словниковий запас новими словами та виразами, які використовують носії мови. Завдяки цьому ваша англійська стане природною та цікавою. Фахівці з кембриджського університету створили серію книг, які допомагають вивчати складні словосполучення. Додатково ви можете придбати книги присвячені ідіомам та фразовим дієсловам.

Шукаєте де покращити свою англійську? Відвідайте курси англійської Cambridge.ua за зручним для Вас графіком в онлайні чи у самому центрі Києва!

Мобільні додатки та веб-сайти

Duolingo

Хороший додаток для п’ятихвилинних занять англійською. Тут можна знайти граматику англійської мови, поповнити словниковий запас та ознайомитися з лексикою на різні теми. Програма дає змогу навчитися правильно складати речення, використовувати слова в правильному контексті, тренувати мову на слух та покращувати вимову. По завершенню кожного рівня пропонується здати тест на закріплення отриманих знань.

Busuu

У Busuu можна адаптувати навчальний план під себе та вчитися коли і скільки завгодно. Навчальна програма розбита на міні-уроки, які складаються з лексики та граматики. У додатку ви можете знайти вправи з аудіювання та вимови. Якщо виникне необхідність, можна попрацювати з викладачем в чаті над розмовною англійською.

Lingua

Lingua — це сайт, який допоможе поліпшити читання, аудіювання та письмо. Завдання складаються з тексту, аудіозапису, диктанту та вправ для закріплення матеріалу. Після цього вам пропонується пройти міні-тест із п’яти запитань. Окрім загальної англійської, ви маєте можливість вивчати ділову англійську мову.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 5 смартфонов Realme на все случаи жизни Вокруг света 0 7 небезпек, які можуть чекати тебе на шашликах Внешность и здоровье 0 adidas Originals представляет коллекцию Forum Гаджеты 0 Новый iPhone будет распознавать владельца по лицу Внешность и здоровье 0 H&M Studio представили новую мужскую коллекцию Секс 0 8 самых распространенных сексуальных комплексов Внешность и здоровье 0 5 влияний современной жизни, которые уничтожают твою мужественность Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил кроссовки, вдохновленные автогонками в Монако Секс 0 10 фраз, які краще не говорити жінці під час сексу Секс 0 9 ошибок в сексе, которые не оставят надежды на второй шанс Юмор 0 Что НЕ НАДО говорить одинокой женщине Карьера 0 Как не потратить все деньги на импульсивные покупки Психология отношений 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто Карьера 0 Что такое кризис мужественности и как с ним бороться Юмор 0 Как понять, что она слишком молода для тебя Карьера 0 10 жизненных ситуаций, в которых говорить правду необязательно Секс 0 10 ложных представлений о сексе, порожденных порно В курсе 0 Майлз Теллер и Эми Шумер в трейлере "Спасибо за Вашу службу" Карьера 0 6 полезных жизненных навыков, которым могут научить видеоигры В курсе 0 Дэниел Крейг подозревает всех в убийстве в заключительном трейлере "Достать…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.