ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Кращі самовчителі з англійської

11.08.2022 — В курсе
Кращі самовчителі з англійської

Самоосвіта — це досвід не для слабкодухих, коли виникає потреба одночасно розвивати силу волі, позбуватися прокрастинації, вчитися організованості та систематичності в своїх діях. 

Якщо ви вирішили вивчати англійську самостійно, ми впевнені, що вам це під силу. Головне, мати хороші підручники та додатки під рукою, щоб навчатися навіть стоячи в черзі на касі.

Якими самовчителями краще користуватися?

Книги

English for Everyone

English for Everyone – Додатки в Google Play

English for everyone — це комплекс книг та аудіоматеріалів, які допомагають розвинути всі необхідні навички для повного володіння англійською, а саме: читання, письмо, аудіювання, спілкування. Практикувати вимову можна за допомогою безкоштовного додатка, або на сайті видавця. В книзі використовують візуальні методи навчання та вправи на засвоєння матеріалу. В комплект входять книга, в якій пояснюються правила граматики та окремий зошит із вправами.

За допомогою посібників ви зможете вивчити загальну та ділову англійську. До кожного типу англійської є супровідні підручники з лексикою, ідіомами та додаються зошити для опрацювання вивченого матеріалу. 

English Grammar in Use

Приложения в Google Play – English Grammar in Use

English grammar in use — це «старожил» серед багатьох навчальних книг з граматики, адже він випускається з 1980 року. Він є найпопулярнішим підручником для самоосвіти. В ньому зрозуміло і лаконічно пояснюється всі правила, які супроводжуються картинками та схемами, далі пропонуються вправи на засвоєння нового матеріалу. Ключі знаходяться на звороті книги.

English grammar in use є для різних рівнів: початкового, середнього та просунутого. Кожна книга супроводжується аудіоматеріалами, які допомагають розвинути навичку сприймання англійської на слух.

English Collocations in Use

English collocations in use (inter)

English collocation in use допоможе збагати ваш словниковий запас новими словами та виразами, які використовують носії мови. Завдяки цьому ваша англійська стане природною та цікавою. Фахівці з кембриджського університету створили серію книг, які допомагають вивчати складні словосполучення. Додатково ви можете придбати книги присвячені ідіомам та фразовим дієсловам.

Шукаєте де покращити свою англійську? Відвідайте курси англійської Cambridge.ua за зручним для Вас графіком в онлайні чи у самому центрі Києва!

Мобільні додатки та веб-сайти

Duolingo

Хороший додаток для п’ятихвилинних занять англійською. Тут можна знайти граматику англійської мови, поповнити словниковий запас та ознайомитися з лексикою на різні теми. Програма дає змогу навчитися правильно складати речення, використовувати слова в правильному контексті, тренувати мову на слух та покращувати вимову. По завершенню кожного рівня пропонується здати тест на закріплення отриманих знань.

Busuu

У Busuu можна адаптувати навчальний план під себе та вчитися коли і скільки завгодно. Навчальна програма розбита на міні-уроки, які складаються з лексики та граматики. У додатку ви можете знайти вправи з аудіювання та вимови. Якщо виникне необхідність, можна попрацювати з викладачем в чаті над розмовною англійською.

Lingua

Lingua — це сайт, який допоможе поліпшити читання, аудіювання та письмо. Завдання складаються з тексту, аудіозапису, диктанту та вправ для закріплення матеріалу. Після цього вам пропонується пройти міні-тест із п’яти запитань. Окрім загальної англійської, ви маєте можливість вивчати ділову англійську мову.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 профессий из прошлого, по сравнению с которыми твоя работа - просто отдых Карьера 0 Как убить в себе колхозника В курсе 0 Вуді Харрельсон тренує баскетболістів у трейлері «Чемпіонів» В курсе 0 Первый взгляд: второй сезон сериала «Ведьмак» от Netflix Карьера 0 10 признаков высокого интеллекта в обычной жизни Секс 0 Что делать, если у тебя скучный секс: 5 способов добавить огня Юмор 0 Як перейти від світської розмови до флірту Секс 0 Главные ошибки при оральном сексе Секс 0 12 вещей, которые женщины ненавидят в постели Внешность и здоровье 0 Конор МакГрегор в рекламной кампании Reebok В курсе 0 Кристиан Бэйл в трейлере фильма "Недруги" Секс 0 Учёные: по лицу можна определить, склонна ли девушка к случайному сексу В курсе 0 Вышел первый тизер документального фильма о Канье Уэсте Карьера 0 6 ознак того, що ти боїшся серйозних розмов В курсе 0 Marvel выпустила первый тизер фильма «Тор: Любовь и гром» В курсе 0 HBO Max снимет сериал о враге Бэтмена - Пингвине В курсе 0 Арнольд Шварценеггер и Сальма Хайек сыграли богов в рекламе BMW Карьера 0 5 типов людей, которым не стоит помогать, даже если ты чувствуешь, что можешь… Юмор 0 10 фраз женатых друзей, которые могут вывести из себя кого угодно Внешность и здоровье 0 Что происходит с телом мужчины, когда он перестает заниматься сексом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.